ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Traktor sa nechce pohnúť z miesta

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Stenly7245
štamgast 4
štamgast 4
Stenly7245


Počet příspěvků : 49
Registrován : 22. 08. 12

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptyFri Sep 19, 2014 2:07 pm

Nazdar potreboval by som poradiť stiahnol som si tento/tieto tarktory [You must be registered and logged in to see this link.] (nedávno pridané na ls-novinky), problém je v tom že ked naštartujem tak sa nechce pohnúť z miesta, skúšal som aj upraviť susptravel ale ako som tak prvý krát pozeral v textovom dokumente (na súbor CasePuma230.xml alebo CasePuma160.xml) tak žiaden susptravel som tam nenašiel pridal som ho tam a stále nič skúsil so ho upraviť ale aj tak nechce ísť, mohol by to niekdo vaskúšať a poprídpade poradiť čo je s tým.
A vopred sa sopravedlňujem s témou, neviem nečítal som iné, možno sa tu už taká vyskytla.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptySat Sep 20, 2014 4:20 pm

Ahoj

Mne funguje. Nastartujem cez Y stlacim W vyrazi ako strela.
Ja mam MR engine v 1.3.66 a patch 2.1
Návrat nahoru Goto down
Stenly7245
štamgast 4
štamgast 4
Stenly7245


Počet příspěvků : 49
Registrován : 22. 08. 12

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptySat Sep 20, 2014 6:19 pm

Ahoj
Mohol by si mi poslať engine 1.3.66 pravdepodobne mám asi staršiu verziu mr.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptySun Sep 21, 2014 10:40 am

Ahoj

Vsetko najdes tu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Stenly7245
štamgast 4
štamgast 4
Stenly7245


Počet příspěvků : 49
Registrován : 22. 08. 12

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptySun Sep 21, 2014 4:33 pm

Ok ďakujem, pomohol si diki moc
Návrat nahoru Goto down
Agrotron

Agrotron


Počet příspěvků : 4
Registrován : 10. 08. 11

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptyTue Sep 23, 2014 10:32 am

Ahojte,nevím jak vám to tady komu funguje,ale podle rad,které jsem si tu přečetl,se mi ani jedna Puma nehne z místa. Umí tu někdo lépe vysvětlit v čem je problém? O tento mod se mi jedná : [You must be registered and logged in to see this link.] Poraďte mi prosím někdo,díky moc Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptyTue Sep 23, 2014 3:41 pm

Ahoj

Tazko sa riasi problem, ktory neviem zreprodukovat. lebo mne to ide.
Mas Patch 2.1. A aktualny MR?
Mas v logu dajake chyby?
Návrat nahoru Goto down
Agrotron

Agrotron


Počet příspěvků : 4
Registrován : 10. 08. 11

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptyTue Sep 23, 2014 3:52 pm

Tak jak sem to stáhl,tak to zkouším,nic sem s tím nedělal a po všech radách,co sem si tu přečetl mi stále stojí na místě. Mám patch 2.1 a Mr 1.3.66 nebo je možné,že by se to hádalo s jiným strojem ve složce mods?
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta EmptyTue Sep 23, 2014 3:55 pm

Pozri log ci tam nemas dajake chyby.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Traktor sa nechce pohnúť z miesta   Traktor sa nechce pohnúť z miesta Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Traktor sa nechce pohnúť z miesta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nechce mi nacitat
» BUG
» Courseplay 3.2 cz nechce mi vysejpat vlek:-(
» traktor s AP
» Traktor Valtra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: