ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Indexy na maják

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 12:19 pm

Zdravím mohl by mi prosím někdo poradit kde a jaký index mám zapsat do .xml stroje aby fungovaly majáky?

Nevím jaké hodnoty mám z i3D do xml zapsat aby to šlo správně.

Předem díky
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 12:36 pm

v majáku treba nájsť tú časť ktorá bliká napríklad ja to mám pri jednej tatrovke pod názvom leucht čo je v preklade svetlý alebo svetlo a na ten mám nastavený index

<beaconLights>
<beaconLight index="0>6|1|4|0|0" speed="0.016" />
<beaconLight index="0>6|1|5|0|0" speed="0.019" />
</beaconLights>

Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 12:50 pm

beaconLight index="0>6|1|5|0|0 a tohle je co za hodnota? Tu jsi vzal kde?

Jo a ty majáky žádnou coronu nemají. Je tam pouze camera, lights a samotný maják


A tohle mi hází když chci načíst save:

Error: Can't load resource: C:/Users/Eragon/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/Downloads/majáky/majak1/tex_bez_tycky.dds
C:/Users/Eragon/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/JeepWranglerV21b/jeep_wranglerV1_1.i3d (0.04mb in 901.78 ms)
Error: LUA running function 'loadSharedI3DFileFinished'
D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/Utils.lua(30) : attempt to index field '?' (a nil value)
Application exit request forced.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 2:52 pm

Ahoj

Musis otvorit i3d v GE a najst majak. Moze sa to volat akokolvek.
Potom pojdes do atributov a tam mas to cislo.
Indexy na maják J991zj0vgo6CQAAAABJRU5ErkJggg==
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 2:56 pm

a ta chyba Error: Can't load resource: C:/Users/Eragon/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/Downloads/majáky/majak1/tex_bez_tycky.dds

To znamena ze mas tam dajaky mod co chce pouzit asi texturu s timto nazvom ale neviem ju najst tam kde ma k nej cestu. Bud sa vola inac, chyba alebo je dakde inde.
Ta druha moze byt sposobena tou prvou.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 7:50 pm

Aha, díky moc. Já ten maják měl daný úplně jinde mimo model omg

Jdu to zkusit znova....
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 8:22 pm

Tak nic ten maják je bez funkce, takže to ani tak nepude....

Nemáte někdo funkční maják? Nebo aspoň návod jak to vytáhnout z nějakého modelu??
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 8:35 pm

Ahoj

No neviem o tom aby musel byt majak so specialnou funkciou. Ide skor o to najst presne tu cast co ma byt akoze svetlo, ta aura ci ako to mam volat. Na com to chces opravit, ci stavas daco vlastne?
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják EmptySun Sep 21, 2014 10:58 pm

Stáhnul jsem si Jeep Wrangler který jsem si předělal na servis car. A chci si tam dát i majáčky Smile.

Edit: Konečně jsem na to přišel! jupi děkuji za snahu a ochotu těm co se zapojili Smile

Můžete lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Indexy na maják Empty
PříspěvekPředmět: Re: Indexy na maják   Indexy na maják Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Indexy na maják
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» maják
» Jak vložit maják
» Stále aktivní maják

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: