ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 prodeje nové mapy

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyMon Sep 29, 2014 7:12 pm

Dobrý den,

už nějakou dobu vytvářím mapu a většinu sem našel na netu,dlouho sem řešil s triggers k silu.Stále mi nešlo aby při vysipání u farmsila produkty počítali do sila ale rovnou se prodávali.vyřešil sem to triggerem z netu ale pokud máte návrh jak to vyřešit bet triggeru externě vloženého velice bych to uvítal.

Dotaz mám ale hlavně k prodejům.Zatím mám v mapě jen grainmill a farmshop ale v pda mám stále jen jednoho vykupujcího ne jako v originál mapě mlýn,přístaviště atd. Byl bych velice vděčný za vysvětlení jak docílit toho aby každý výkupčí byl samostatně jako v originále.

Předem děkuji za rady.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyTue Sep 30, 2014 2:15 pm

Ahoj.Nuz na to je jednoduche riesenie,netreba stahovat nieco z netu.Ak mas jeden funkcny triger,len ho duplikuj a vkladaj na potrebne miesto.Riesenie tvojho problemu je v atributoch trigeru.
1.Kliknes na triger
2.Otvoris okno User atributes
3.Pre zobrazovanie v PDA musis mat zaskrtnute policko appearsOnPDA
4.Dalej musis zaskrtnut to,aky ma byt ten trigger-ci je to vykup,alebo je to farmsilo na uskladnenie.Takze bud zaskrtnes isAreaTrigger -to je vykup,alebo zaskrtnes isFarmTrigger pre famsilo
5.Do kolonky StationName mozes napisat svoj nazov Vykupu(Lidl,tesco....)
6.Kolonka fruit types-zoznam plodin,ktore tu bude vykupovat.Pozor!Podla poctu plodin musis mat rovnaky pocet koeficientov v polozke priceMultipliers.Cize ak vykupujes wheat,barley,maize musis mat aj tri koeficienty pricemultipliers.Medzi kazdym je jedna medzera,ako aj pri nazvoch(napr 0.96 1.0 1.2).Je to keficient,ktorym ti hra nasobi zakladnu cenu plodiny v hre.On urcuje,ze mas roznu cenu jednej plodiny vo viacerych vykupoch.Cize napr.pivovar dam jacmen-barley 1.2 a v inom dam napr. 0.9 Tak dosiahnes rozne ceny.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyTue Sep 30, 2014 3:29 pm

Ahoj Peha

Vies aj to kde sa nastavuju tie zakladne ceny?
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyTue Sep 30, 2014 3:54 pm

Peha napsal:
3.Pre zobrazovanie v PDA musis mat zaskrtnute policko appearsOnPDA

Tak tímhle jsi mi vytrhl trn z paty. A nechápu kde na ty vědomosti chodíte... I love you
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyTue Sep 30, 2014 6:40 pm

PK viem ze si to hladal a neviem,inak by som ti to napisal.
Eragon92 Vela ma naucil tu zatracovany TondaCZ,sledujem fora kde sa co riesi....
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyTue Sep 30, 2014 7:17 pm

To musí být hodně hodin studia a hledání. A jinak k Tondovi - jeho jsem taky prosil o radu když jsem začal dělat pro sebe editace před časem. Dostalo se mi akorát výsměchu takže tak. Doteď jsem se ale nedopátral co se vlastně stalo, že on začal vydávat za peníze a druzí mu nemůžou přijít na jméno...
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 4:43 am

Ano,hodiny studia,hrania kariery desiatky hodin,stovky zap/vyp hry na odskusanie uprav...A po com si sa nedopatral-Tonda vydaval vsetko,kym sa nerozmohlo prelinkovanie jeho modov na ine uloziska,ako aj kritika jedincov,ktori nic o hre nevedia,nic nedokazu vytvorit a maju plnu hubu kritiky-ako napr.Zdenek-moderator.Preto je aj od inych tvorcov mozne dostat mod len za plateny kredit
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 5:46 am

ja osobne som zatiaľ nenatrafil na spoplatnené mody okrem DLC balíčkov ktoré vydal GIANTS a dokonca ani oni nepožadujú za mapy alebo DLC stroje 30eur alebo dokonca až 100eur ako Tonda tak peha v tomto s tebou teraz nebudem súhlasíť ak máš pošli mi link so spoplatnenými modmi fakt som zvedavý po koľko sa pohubyjú ale chcem k ním cenu s DPH s riadnou licenciou a s povolením na predaj zápis v podnikateľskom refistri riadne odvody daní právne dokumnty k predaju IČO chcem si skontrolovať predajcu v obchodnom registri tak chcem jeho pravé meno alebo názov predajne atď. Nehnevaj sa ale niekedy naozaj trepeš blbosti ohľadne tohto nebavme sa tu teraz o tom kto čo urobil a kto čo vie bavme sa o korektnom predaji a nie o zdieraní a hovadinkami ako to že rditor je zdarma každý si môže tvoriť ma neoblbuj lebo tvoríš pre seba a keď to dáš von mal by si to dať von zdarma a nie za finančnú odmenu. Keď už chce niekto niečo predávať a podnikať tek nie na čierno ako Tonda len aby sa mu to raz nevypomstilo.
Návrat nahoru Goto down
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 9:11 am

Ahoj,

velice děkuji Peha761 za radu nakonec sem to vyřešil tak že sem si skopčil originál mapu a zté sem udělal částečně start mapu.Díky tomu mám funkční vše včetně misí pohybu aut atd.Ale i tak tvoje rada se mi hodí když přidám další výkupu. Ted zas se preru s pohybem aut.když '' deformuju '' čáru kudy maj ject nedaří se mi upravovat čáru v délce a přidávat body.ale hraju si stím sotva den tak uvidím.

Případně nemáte někdo návrh na hezký balíček budov ? Narážím na problémy že jsou budovi tmavé nebo se mi prostě nehodí stylem,ale nechce se mi pouštět do tvorby budov,už takle sem strávil nějakých 200 hodin děláním mapy a tvorbou budov by se to protáhlo na 5násobek Smile

P.s. jestli chceš mphu ti poslat první verzi mapy,sice sem jí zatím opustil a dělám jinou ale hodil by se mi názor zkušenějšího člověka.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 11:37 am

Co se týká té tmavosti - asi to bude blbost ale nepomohlo by kdyby jsi v GE otevřel i3d a přidal do něj světlo?
Všiml jsem si, že některé mody mají vložené světlo a jiné ne, tak třeba by to fungovalo...
Návrat nahoru Goto down
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 11:53 am

nn, přímo budova je v tmavě šedé a hnědé,takže bych musel přímo upravit barvu a do toho se mi moc nechce.Věčinou si vystačím s originál budovama,ze všech modů budov so sem viděl sem mi líbí jen velká benzínka,jinak se z hlediska architektury dohromady mody nehodí.V kombinaci modů vše vypadá jak když pejsek s kočičkou vaří dort . . . . Smile

Zatím nejužitečnější mod mi přijde streetpackv3
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 12:02 pm

aha tak to pak nemůžu bohužel sloužit
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 3:57 pm

Jozo,co vlastne riesis???Co teba zaujima ci niekto ma zivnost alebo nie?Ja som eragonovi pisal preco to zacal robit.Je to jeho zalezitost ako to robi.Chces-kupis,nechces-nekupis.A nemas.Ked chces nieco riesit,ries celu republiku,ako nas okradaju.Len jedno ti k tomu poviem-kde nieje dopyt,nebola by ponuka.Okrem toho je x modov,ktore sice su k stiahnutiu,ale za predplateny kredit.Ze si sa s tym nestretol neznamena,ze to tak nieje.Ries hru,nie niekoho ksefty a nerob mu tak reklamu.


Naposledy upravil Peha761 dne Wed Oct 01, 2014 6:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 4:02 pm

charonbobo najjednoduchsie a najlepsie co mozes urobit,je pouzit na stavbu mapy original mapu prerobenu ako mod.Navod je na novinkach.Len tak predides tomu,ze po mesiaci prace narazis na problem,ktory urobil niekto iny a nedokazes to opravit.V zakladnej mas istotu,ze ak nieco pokazis,uvidis to hned.Ako som pisal,ak zmenis atributy trigerov vsetko ti bude fungovat aj na tej rozrobenej mape.Inak sa priprav na to,ze tych hodin stravis este vela.Ja som robil na mape 4 mesiace.Ak chces,posli do SZ link,mrknem na nu.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 4:08 pm

tak mi prosím ťa hoď nejaký link na platený mod chcem len vidieť na aký princíp to funguje a či je prijateľná cena. Ja neriešim niekoho kšefty ja riešim zdieračstvo za to že nám vládnu debili nemusíme debilov robiť aj my zo seba zamysli sa nad tým. Je logické že keď ľudia odrbávajú štát tak štát odrbáva ľudí je to vzájomné. Je rozdiel zapýtať so za mapu 10 aur a rozdiel je pýtať 100eur netvrdím že si to chcem kúpiť len tvrdím že čo je to aj za spravodlivosť a logika že firma dá zdarma softwer a ľudia to zneužijú pre vlastné obohatenie neokrádaš štát ale i tvorcov hry. Ale tak vidím že asi to fak nemá smysel riešiť každý má na to iný názor a je to téma čo nemá konca. Jednoducho každý si opakuje to svoje.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyWed Oct 01, 2014 6:18 pm

charonbobo co sa tyka Spline na auta-jednoducho zmaz body,ktore ti nepasuju od bodu,ktory je spravny.A tak zacni tahat novu lajnu.Je to makacka,ale nie vacsia ako robit trasu pre chodcov.Len vtedy uvidis co to je...Budovy len jedine-skusat,pripadne extrahovat z inych map.Pri jednoduchych budovach je mozne zmenit texturu budov za svetlejsiu v obycajnom malovani.
Návrat nahoru Goto down
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyThu Oct 02, 2014 10:58 am

já bych spíš potřeboval přidat více značek do stávajcí linie.V návodu píšou něco jako at zmačknu alt+enter ale nic to nedělá
Návrat nahoru Goto down
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyThu Oct 02, 2014 11:41 am

ted se zabívám polem.V user atributes se má zadat velikost pole ale nějak nevím jak zjistit jak velké pole sem udělal.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyThu Oct 02, 2014 12:22 pm

Velkost pola zmerias  tak,ze ho zasejes,skosis a podla vynosu vypocitas plochu.Cena v pripade kupovania poli  je sucin plochy a sumy,ktoru si   urcis podla ceny poli origio mapy.

EDIT: Neviem co konkretne robis so spline.Ak len upravujes,musis kliknut na bod za(al.pred) ktory chces novy bod pridat-musis vidiet tie tri sipky a stlacis kl.INSERT.Pri Autach je to jedno,ale pri chodcoch treba dat pozor aj na vysku,kde umiestnis tie body,lebo ti chodci pojdu nad zemou alebo ako v coufyho mape po kolena v asfalte.
Návrat nahoru Goto down
charonbobo

charonbobo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 29. 09. 14

prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy EmptyThu Oct 02, 2014 8:49 pm

Pole vyřešený i otestovaný.Neustále mě mátlo že se zadávaj jen 3 body jako hranice pole.Ted si pohraju s autama ( chodce nevyužiju )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prodeje nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: prodeje nové mapy   prodeje nové mapy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prodeje nové mapy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» tvorba nové mapy
» Ako pridať nové plodiny do mapy?
» Nové JZD
» nové DLS Holmer
» Nové updaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: