ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vozik na listu

Goto down 
+2
ziguli
bodecka321
6 posters
AutorZpráva
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3
bodecka321


Počet příspěvků : 36
Registrován : 03. 01. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyTue Oct 21, 2014 2:15 pm

Cavte.Mohol by my niekto poradit ako mam polozit listu z kombajnu na vozik tak aby my z neho nespadla lebo ked ju tam polozim a kym zapnem vozik tak my z neho spadne
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyTue Oct 21, 2014 4:12 pm

nazdar Smile ja to riesim modom manual attaching, pridem s kombajnom ku voziku a neslacim Q v kabine ale vystupim von a ked som dost blizoko pri liste a voziku tak stlacim Q a listu mi odpoji od kombajnu a zaroven pripoji ku voziku
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyTue Oct 21, 2014 7:26 pm

Hmmm..... ja to tiez tak riesim ale problem bol ze bol zly vozik na listu ale ako je pisane v predoslom prispevku to je dobre riesenie ale potom sa mi ten manual atacher robil zle s inym modom tak som nasiel na nete funkcny vozik na listu a ide doteraz v pohode ale este jedna vec snaz sa davat listu co naviac dostredu voziku a potom rychlo do kombajnu a klavesa Q to isti- Cool Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyWed Oct 22, 2014 12:12 pm

Nemáte někdo nějáký vozík ze kterého to vůbec nepadá?
Já mám totiž takový blbý, že když připojím lištu na vozí k z traktoru klávesou V tak když jedu do zatáčky, nebo do něčeho vrazím, tak se lišta i přes to, že je připnutá k vozíku se posune, ale nespadne- pořád tam drží Surprised Shocked
Tak proto hledám nějaký lepší vozík Smile
Návrat nahoru Goto down
013zbyněk
štamgast 3
štamgast 3
013zbyněk


Počet příspěvků : 35
Registrován : 14. 12. 13

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyWed Oct 22, 2014 1:59 pm

Koukni na ls-novinky do sekce konbajny-listy a voziky na listu.
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyWed Oct 22, 2014 3:03 pm

No jenže tam jsou všechny nepřipínací kromě jednoho a ten právě mám a sjíždí to z něho Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyWed Oct 22, 2014 6:14 pm

Hmm ja pouzivam ten co je tu na na LS- ten opraveny tam leguan ten je vynikajuci ale aky mas kombajn to je nepodstatne ja pouzivam len Claas a new holandy co nedavno vysli.
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyThu Oct 23, 2014 3:31 pm

Už jsem přišel na to kde byla chyba - vždy když to chci připojit tak musím vylézt ven a postavit se doprostřed vleku a potom naskočí Q k připojení lišty k vleku a potom už se to ani nehne. Jenže používám mod teleportation a když chci přesunout kombajn s vozíkem na kterém je lišta, tak ho někam přesunu. Kombajn i s vozíkem se přemístí bez problému - jenže lišta zůstane tam, odkud jsem kombaj s vozíkem přemisťoval. Nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyThu Oct 23, 2014 4:16 pm

Neviem...O com je potom hra?Obrabat polia a kosit s H,nejazdit po mape ale teleportovat...naco ti je vozik,ked sa tak premiestnujes?
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyThu Oct 23, 2014 4:59 pm

Já bych hrál poctivě jenže mám strašně pomalý noťas takže hra je úplně o ničem Crying or Very sad
Tak proto používám takové mody Sad
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyThu Oct 23, 2014 5:08 pm

Ok,ale najprv povies ze je blby vozik,potom kde v nom bola chyba...teraz je tiez zly,lebo sa neda teleportovat...treba si uvedomit,ze ked stiahnes novy mod(teleport) nie vzdy musi fungovat na strojoch,ktore boli vydane davno pred nim.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu EmptyThu Oct 23, 2014 6:37 pm

Franczesco: No schválně dej sem link a tvůj log hry. Vůbec bych se nedivil že tam bude katastrofa. Ty si dáš do hry kdejaký šmejd co kde najdeš a pak se divíš že se ti hra seká. Když víš že máš slabé pc, tak by jsi taky měl vědět že čím víc strojů ve hře, tím větší lagy. A taky že ne všechny mody jsou bez chyb. A to se dozvíš v tom logu jestli jsou ty mody ok nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vozik na listu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vozik na listu   Vozik na listu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vozik na listu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vlek na lištu za kombajn claas lex 780
» Lexion 770 USA vozik na listu error
» Lišta na vozík
» Trailer pro lištu od kombajnu
» Přidání připojovacího bodu na vozík

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: