ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Bigy

Bigy


Počet příspěvků : 1
Registrován : 10. 11. 14

NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU Empty
PříspěvekPředmět: NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU   NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU EmptyMon Nov 10, 2014 9:43 am

Zdravim,
jmenuju se Kamil a je mi 27 chtěl bych poprosit jestli by mě někdo nevzal pod sva křídla. Na SP už nahrano dost hodin ale objevil jsem kouzlo MP tak bych se rád k někomu přidal. Nebaví mě pořad začínat s někým jiným a na nové mapě. Map Coufy,Moravany,Brodek.... cokoli ale pouze reálné hraní. Nejezdí přes pole ani v zasetym, lišta kombajnu na vleku za sebou atd.. Email [You must be registered and logged in to see this link.] FB Kamil Bigy
Díky moc
Návrat nahoru Goto down
staandoo

staandoo


Počet příspěvků : 2
Registrován : 25. 12. 14

NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU Empty
PříspěvekPředmět: Re: NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU   NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU EmptyThu Dec 25, 2014 5:29 pm

maš este zaujem?? stanislav.borov24 - skype
Návrat nahoru Goto down
David L
štamgast 1
štamgast 1
David L


Počet příspěvků : 19
Registrován : 14. 04. 15

NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU Empty
PříspěvekPředmět: Re: NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU   NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU EmptyTue Apr 14, 2015 5:37 pm

Ahoj jestli máš ještě zájem tak se mi ozvi na skype mrnil11
budu jen rád!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU Empty
PříspěvekPředmět: Re: NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU   NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nováček hleda online job
» Jak spolehlivě dát do hry novou mapu??
» Hledám dobrou partu na hraní MP LS 2013
» hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko
» Hledám partu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: