ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Upravení mapy- nejdou vidět krávy

Goto down 
AutorZpráva
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyTue Nov 11, 2014 2:12 pm

Zdravím upravil jsem si stáhnutou mapu Andy.zip, dal jsem si tam nějaké budovy a upravil výběh pro krávy a asi jsem něco zkazil. Navigation Mesh jsem nastavil hodnoty jako na původní mapě, a  vůbec nevidím krávy a ani nejde vyložit krmení. Tady je odkaz [You must be registered and logged in to see this link.] na upravenou mapu  , kdyby byl někdo ochotný a podíval se na problém . díky
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyThu Nov 13, 2014 10:00 am

Nebo může mi někdo poradit jak udělat aby ti krávy tam byli,
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyThu Nov 13, 2014 10:11 am

Kontroloval jsi vůbec log hry, když si upravoval tu mapu?
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyThu Nov 13, 2014 12:32 pm

Jsem spíše začátečník ale myslím, že je chyba aspon co jsem našel log.txt " Warning (LUA): Unknown entity id 0 in method name: setAnimalDaytime. "

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyThu Nov 13, 2014 8:56 pm

Dej sem link na log hry. Z toho co píšeš se nic poznat nedá.
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyFri Nov 14, 2014 12:12 pm

Tady je [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyFri Nov 14, 2014 1:28 pm

Tvl co toto je. Četl jsi vůbec sám ten log? 13,5 mb log to je šílená katastrofa. Ten má mít max. 30 kb.
Co ti k tomu říct. Ty zvířata jsi domrvil šíleně, bud si do té mapy naimportuj kompletně ty zvířata z té origo mapy a nic na tom neměn nebo hraj tu mapu bez úprav. To není jen tak na tom něco změnit. To je funkce mapy a ta maká podle přesných indexů. Nějaký barák na okrasu funkci nemá, tak ten ti chyby dělat nebude ale pokud neposkládáš přesně budovu s funkcí jak má zapsané indexy nebo pokud ty indexy přesně nevypíšeš, tak potom se nediv že ti něco v mapě nefunguje.
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyFri Nov 14, 2014 3:25 pm



No upravil jsem Cownavmesh v původní mapě a uložil a importoval celou složku animals a dal do upravené a vše funguje jak má, tak díky moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptyFri Nov 14, 2014 7:42 pm

Určitě je vše v pořádku? Podle čeho jsi to poznal?
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptySat Nov 15, 2014 11:57 am

tak log.txt má 26kB, v mapě se zdá, že vše funguje
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptySat Nov 15, 2014 10:10 pm

Tvl to je snad sen. Mad Mad
Takže zase ikdyž si měl před tím problémy absolutně ignoruješ kotrolu kompletního logu. Nejen jeho velikost ale VŽDY SI MUSÍŠ PŘEČÍST JEHO OBSAH.
Návrat nahoru Goto down
karosak.blog

karosak.blog


Počet příspěvků : 13
Registrován : 20. 01. 13

Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy EmptySun Nov 16, 2014 9:34 am

Samozřejmě, že jsem se na log díval, a chyby s mapou jsem tam nenašel, jen nějaké chyby s vozidly, zde odkaz na log [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upravení mapy- nejdou vidět krávy   Upravení mapy- nejdou vidět krávy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Upravení mapy- nejdou vidět krávy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Upravení mapy do LS 2013
» návrh na upravení origoš mapy
» BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina
» problém MP - nejsou vidět některé stroje
» Prasata

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: