ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Alternative tipping-tvorba hromad

Goto down 
+6
kulik.lukas
MILDAS11
LucasN
saikop
dodo710
pato7892
10 posters
AutorZpráva
pato7892
štamgast 1
štamgast 1
pato7892


Počet příspěvků : 24
Registrován : 11. 04. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyWed Nov 19, 2014 3:01 pm

Ahoj všem, je už k dispozici někde tento mod pro 2015? Snažím se ho najít marně a dost chybí.Díky
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyWed Nov 19, 2014 5:58 pm

zrejme asi jeste neni. bude to asi slozitejsi na predelani
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
dodo710

dodo710


Počet příspěvků : 6
Registrován : 01. 08. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyFri Dec 12, 2014 5:53 pm

Chtělo by to dotahovat ty mody až do konce,mám baličku balíků a naberu balík on se zvětší obalí se folií a není čím ho uklidit.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptySat Dec 13, 2014 8:01 am

dodo710: jsi trochu mimo mísu, pokud vím, tak tohle téma se jmenuje "Alternative tipping-tvorba hromad" . Zřejmě nevíš co to je.
Návrat nahoru Goto down
LucasN

LucasN


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 12. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptySun Dec 21, 2014 9:35 am

Ahoj, všiml jsem si, že už je ke stažení tvorba hromad, ale nevím jak koupit, respektive nechat postavit místo k tvorbě té hromady. Nemáte někdo tušení jak na to?
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptySun Dec 21, 2014 11:10 am

cau zapnes hru jdes do obchodu tam sipkama na stazene mody tam mas umystitelne tam je takovy peniz ten koupis a cestujes po mape tam kde chces tu hromadu zalozit tak kliknes peniz tam zustane vyjedes z obchodu a ktomu penizku vozis to co chces dat na tu hromadu
Návrat nahoru Goto down
LucasN

LucasN


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 12. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptySun Dec 21, 2014 1:09 pm

tak jsem to zkusil, ale ten peníz nevidím. To bude asi ten problém.
Návrat nahoru Goto down
pato7892
štamgast 1
štamgast 1
pato7892


Počet příspěvků : 24
Registrován : 11. 04. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptySun Dec 21, 2014 6:42 pm

Mě se taky nezobrazuje
Návrat nahoru Goto down
dodo710

dodo710


Počet příspěvků : 6
Registrován : 01. 08. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 2:38 pm

MĚ taky ne!!!
Návrat nahoru Goto down
kulik.lukas

kulik.lukas


Počet příspěvků : 4
Registrován : 26. 11. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 4:37 pm

Mě taky né Sad
Návrat nahoru Goto down
kulik.lukas

kulik.lukas


Počet příspěvků : 4
Registrován : 26. 11. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 7:05 pm

Aha tak problém jsem vyřešil v odkaze co je tady ke stažení chybí ještě jedna věc našel jsem na netu jinej odkaz a ten se musí rozbalit a nacházejí se v něm dva soubory,které se zkopírují do mods
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 7:14 pm

nic tam nechybi, akorat je v modu chyba. spravil sem to a testuju.pak to sem hodim
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
kulik.lukas

kulik.lukas


Počet příspěvků : 4
Registrován : 26. 11. 14

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 8:23 pm

v tom případě se omlouvám a držím palce at se oprava podaří Smile
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 9:42 pm

Mě to funguje normálně tak nevím kde ta chyba je? Abych si připadně stáhl ten upravený
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyMon Dec 22, 2014 10:45 pm

tak se nepovedlo, posli ten svuj nález.
jinak Fyrysan, kterou mapu hrajes? ja origo bjornholm
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyTue Dec 23, 2014 10:20 am

Já taky. Ale zkoušel jsem to i na Westbridge a taky mi to fungovalo


Naposledy upravil Fyrysan dne Tue Dec 23, 2014 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyTue Dec 23, 2014 10:24 am

Já raději vydržím, až bude hotový opravdový alternative tipping a ne kupování a stěhování triggerů po mapě...
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyTue Dec 23, 2014 10:30 am

Já budu taky radši až nebudu muset hromadu kupovat ale zatím mi to stači. Jinak se mi momentálně asi podařilo vyřešit váš problém se zobrazováním: stáhněte si tohle [You must be registered and logged in to see this link.] a mělo by být po problému. Já jsem to před chvílí vymazal a hromady byly fuč.
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyTue Dec 23, 2014 6:57 pm

funguje, diky.
ale brutalne to snizi fps, takze to slo do haje
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyTue Dec 23, 2014 7:05 pm

Mě to dělalo problémy u LS13 takže jsem nemohl využít mapu Triple Farming naplno jelikož se to sekalo jak prase ale u LS15 mi to zatím jede beze změny, možná se to změní až budou přibývat mody ale uvidím.
Návrat nahoru Goto down
crky7

crky7


Počet příspěvků : 1
Registrován : 13. 06. 15

Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad EmptyWed Jul 22, 2015 11:02 am

Stále tento mod není?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alternative tipping-tvorba hromad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternative tipping-tvorba hromad   Alternative tipping-tvorba hromad Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alternative tipping-tvorba hromad
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alternative Tipping mod
» Alternative tipping,Platzierbare haufen v2.0/ V1.1
» Zobrazení hromad na polích
» Shader tipping
» Alternativ Tipping VYŘEŠENO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: