ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
luko83

luko83


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 02. 14

hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko Empty
PříspěvekPředmět: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko EmptyWed Dec 10, 2014 12:06 pm

ahoj lidičky hledám partu lidí kteří hrají reálně a mají rádi české zemědělství. na mody co zatím mám mohu poslat odkazy hledám už dlouho ale zatím se mi naskytl jedek kolega co hraje realně ale jsme jen dva a je to takové celkem na prd můžete mě kontaktovat v SZ nebo na email (lubos1@napismi.to) budu se těšit na případné přátelství a skvělé hraní a zábavu tek neváhejte s potdravem Luko
Návrat nahoru Goto down
Luboš 53
štamgast 1
štamgast 1
Luboš 53


Počet příspěvků : 22
Registrován : 20. 12. 14

hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko EmptyMon Dec 22, 2014 9:10 am

Já ti pomohu ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) Fac/ Lubos Horák
Návrat nahoru Goto down
Hubas15

Hubas15


Počet příspěvků : 1
Registrován : 22. 12. 14

hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko EmptyMon Dec 22, 2014 10:25 am

čau bereš ještě někoho? rád bych si taky zahrál, hraju na volantu a bavi mě!! Kdyžtak odepiš
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledám dobrou partu na hraní MP LS 2013
» Hledám partu
» Hledám partu
» Hledám partu lidí !
» Hledám kvalitní server, nejlépe 24/7 reálné hraní

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: