ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hutnění v silažních jamách

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Hutnění v silažních jamách Empty
PříspěvekPředmět: Hutnění v silažních jamách   Hutnění v silažních jamách EmptySat Feb 07, 2015 2:21 pm

Zdravíčko
Nema někdo nějaký fígl jak odusat náplň v silažních jámách? Nějak mě nebavý jezdit furt dokolečka jak trubka. Pokud na to používáte nějaké příslušenství jako mulčovač nebo vál hodil by sem ten dobrák odkaz?
Předem dík za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Hutnění v silažních jamách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hutnění v silažních jamách   Hutnění v silažních jamách EmptySat Feb 07, 2015 2:25 pm

Jen tak pro info tady je oficialni mod na LS2013 něco podobnyho by se hodilo [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Zboris

Zboris


Počet příspěvků : 1
Registrován : 06. 01. 16

Hutnění v silažních jamách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hutnění v silažních jamách   Hutnění v silažních jamách EmptyWed Jan 06, 2016 7:24 pm

Jak mám vyprázdnit uplně celou silážní jámu. Vždycky mi tam zůstane aspoň jedno procento a nejde ji znovu naplnit. Poradí někdo?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hutnění v silažních jamách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hutnění v silažních jamách   Hutnění v silažních jamách Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hutnění v silažních jamách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Příslušenství-
Přejdi na: