ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 licenční klíč

Goto down 
+2
JOHOsvk
brundybar
6 posters
AutorZpráva
brundybar
štamgast 1
štamgast 1
brundybar


Počet příspěvků : 15
Registrován : 01. 03. 15

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: licenční klíč   licenční klíč EmptySun Mar 01, 2015 4:45 pm

Ahoj dnes sem si koupil origo hru ale bez cd při spuštění to po mě chce licenční klíč ! ten nemam jen cd klíč můžete mi poradit dík
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptySun Mar 01, 2015 5:01 pm

to si musíš zaregistrovať pravdepodobne na Steame kúpil si si digitálnu kópiu hry
Návrat nahoru Goto down
brundybar
štamgast 1
štamgast 1
brundybar


Počet příspěvků : 15
Registrován : 01. 03. 15

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptySun Mar 01, 2015 5:10 pm

dobře ja to zkusím dík
Návrat nahoru Goto down
vl.zahradnik
štamgast 2
štamgast 2
vl.zahradnik


Počet příspěvků : 26
Registrován : 11. 07. 11

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptySun Mar 01, 2015 8:35 pm

licenční klíčto je cd klíč
Návrat nahoru Goto down
cadie

cadie


Počet příspěvků : 5
Registrován : 16. 02. 14

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptyWed Aug 26, 2015 11:54 am

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat. Nedávno jsem si přeinstaloval komp a od té doby mi nejde farming. Pokaždé, když ho zapnu a napíšu Cd-key objeví se, že : Chyba, nemáte přístup k profilu. Hru jsem i přeinstaloval, ale nic. Neporadí mi někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Drag69

Drag69


Počet příspěvků : 8
Registrován : 20. 09. 14

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptySun Jan 10, 2016 8:12 pm

cadie napsal:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat. Nedávno jsem si přeinstaloval komp a od té doby mi nejde farming. Pokaždé, když ho zapnu a napíšu Cd-key objeví se, že : Chyba, nemáte přístup k profilu. Hru jsem i přeinstaloval, ale nic. Neporadí mi někdo ?


Zdavím, mám stejný problém, mám origo hru bezproblému jsem hru nainstaloval a dal licenční klíč, před týdnem jsem musel přeinstalovat pc a hra mi nešla spustit, odinstaloval jsem jí, a po nové instalaci to po mě chtělo zase licenční klíč, ten když zadám napíše to Chyba, nemáte přístup k profilu. neplatný licenční klíč. poradíte někdo co s tím? předem díky za info.
Návrat nahoru Goto down
Pavoluhliarik

Pavoluhliarik


Počet příspěvků : 5
Registrován : 23. 09. 15

licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč EmptyMon Jan 11, 2016 8:56 pm

Při překročení instalačních limitů zakoupených modů


Poslat Email v angličtině tohoto znění:
Nemohu nainstalovat (Produkt) z důvodu překročení limitu aktivace. Mohl byste, prosím, opravit to pro mě? Tady je můj SN: XXXXXXX
děkuji




I cannot install Farming Simulator 2015 because of exceeding the activation limit. Could you please fix it for me? Here's my SN: XXXXXXX

Thank you

customer-support@giants-software.com

možno to pomôže
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





licenční klíč Empty
PříspěvekPředmět: Re: licenční klíč   licenční klíč Empty

Návrat nahoru Goto down
 
licenční klíč
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Licenční klíč
» Licenční klíč
» jak získat ztracený licenční klíč????
» jak zjistit zadaný licenční klíč?
» Aktivační/produtkový klíč je blokován

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: