ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Big Slovac CountryV2 - mořené osivo

Goto down 
+2
Rozinka
Chobi
6 posters
AutorZpráva
Chobi

Chobi


Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 02. 12

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyThu Mar 05, 2015 8:52 am

Ahoj, máme malý problém v mapě nejde nám nasypat obilí do mašiny na mořené osivo? Zkoušeli jsme všelijaké valníky a nic. Nechybí nám tam nějaký mod? Z balíčku od mapy jsme tam zkopírovali všechno a ověřoval jsem to asi třikrát. Nebo jestli není potřeba nějaký speciální valník? Psal jsem i autorovi ale ten se na mě tak nějak vykašlal zeptal se mě jestli jsme vše zkopírovali a pak řekl že neví.
Děkuju za každou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyTue Mar 10, 2015 11:44 am

hraju tuto mapu, ale tímhle se nezabývám, házím vše do sípky, uvidím zítra, zkusím se na to podívat a dám vědět
Návrat nahoru Goto down
rzifcak

rzifcak


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 08. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyFri Mar 13, 2015 8:11 am

Kde sypete slamu kravam
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyFri Mar 13, 2015 12:01 pm

přijedeš od plotu třeba a kousek za dveřmi se ti objeví "Q - vyložit", já to dělám tímhle: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 11:51 am

Také hraji tuto mapu, s tímto problémem se také zabývám již několik dní, ale bez úspěchu. zkoušel jsem snad všechny vleky a nic, jestli nějaký mod není špatný jdu prohledat log a uvidím, pak se ozvu jak na to
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 1:07 pm

už ste na to prišli ako sa to naplna do sejačky a aj do vleku lebo ja už som na to prišiel len to ešte testujem a neviem aký význam má v hre to morené osivo či to má vplyv na rast plodiny
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 2:17 pm

do mašiny na morené osivo nasypeš napríklad v mojom prípade pšenicu do stroja s hoc akým vlekom stroj ti osivo namorí a potom ho nasypeš buď zas do vleku alebo do sejačky sejačku a vlek tu prikladám

[You must be registered and logged in to see this link.]

samozrejme testoval som to v inej mape s názvom vosgesV4_1 a všetko mi fungovalo jediné čo neviem tak to že aký zmysel má to morené osivo či má vplyv na výnosnosť plodín alebo je to tam len tak zo srandy
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 3:19 pm

Asi nám nerozumíš.My konkrétně máme na mysli mapu Big Slovac Coutry, kde není možno vysypat obilí u Seed Master. na jiné mapě mi to také šlape bez problému
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 4:46 pm

už mi to funguje stačí v GE otvoriť mapu najdite si to miešadlo na morenie seedmaster tam si najdite TipTrigger jeho Id je 60462 alebo ak chcete Index path 25>1|2 tieto hodnoty nájdete vpravo hore no a potom stačí už len ten TipTrigger vytiahnuť z tej mašiny lebo je zatlačený do nej a preto vám nejde vysypávať z vlekov nič do toho stroja ja som si to opravil otestoval som to a funguje mi to. Ten kto vie základy v GE si to opraví bez problémov
Návrat nahoru Goto down
jkr.kol
štamgast 3
štamgast 3
jkr.kol


Počet příspěvků : 37
Registrován : 13. 11. 12

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptySun Mar 15, 2015 8:40 pm

Mohl by jsi prosím napsat přesnou cestu kde to je?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyMon Mar 16, 2015 3:29 pm

otvoríš si mapu v gaints editore to hádam vie už skoro každý ako na to ak nie sú na to návody. Keď otvoríš mapu ta v ľavom stlpci s názvom Scenegraph nájdeš objekt s názvom SeedMaster2k15 rozklikneš a tam si nájdeš TipTrigger zas rozklikneš a tam budeš mať zas TipTrigger a s tým budeš manipulovať zobrazí sa ti ako priehľadný kváder už lepšie neviem ako to popísať
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyMon Mar 16, 2015 3:33 pm

JOHOsvk napsal:
už mi to funguje stačí v GE otvoriť mapu najdite si to miešadlo na morenie seedmaster tam si najdite TipTrigger jeho Id je 60462 alebo ak chcete Index path 25>1|2 tieto hodnoty nájdete vpravo hore no a potom stačí už len ten TipTrigger vytiahnuť z tej mašiny lebo je zatlačený do nej a preto vám nejde vysypávať z vlekov nič do toho stroja ja som si to opravil otestoval som to a funguje mi to. Ten kto vie základy v GE si to opraví bez problémov
Už mi to maká tak díky adávám +
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo EmptyTue Mar 17, 2015 4:42 pm

rzifcak napsal:
Kde sypete slamu kravam
Zajeď k vratům, vylez z traktoru zmáčkni tlačítko"B" vrata se ti otevřou a nacouvej se slámou dovnitř. to je vše. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac CountryV2 - mořené osivo   Big Slovac CountryV2 - mořené osivo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Big Slovac CountryV2 - mořené osivo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Osivo
» Vlek pro osivo.
» Vlek na osivo
» Neubývá osivo a hnojivo
» Big Slovac country V2 By Ondrejus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: