ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak vytvořit traktor

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rohrauer

avatar


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 03. 15

Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor EmptySat Mar 14, 2015 4:15 pm

Ahoj! Jsem absolutní amatér, tak se chci zeptat, jak mám vytvořit svůj vlastní traktor do LS13. Nevyznám se v tvorbě traktorů, je to pro mně španělská vesnice. Nejsou na to potřeba nějaké fotografie? Ty bych měl. Potřebuji si vytvořit Zetor 6245 z našeho podniku. Nemám v PC s velkou pravděpodobností žádný program na vytváření. Stačilo by určitě upravit jinou 6245 a upravit ji podle mého traktoru. Prosím poraďte mi, už fakt nevím, jak to mám řešit. Díky.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor EmptyMon Mar 16, 2015 7:10 pm

Ahoj

Tiez nie som Moder, ale pokial si zaciatocnik tak to bude asi tazke.
Zalezi aj od toho ako sa ten tvoj traktor lisi od seriovej produkcie, co chces mat ine.
Návrat nahoru Goto down
Rohrauer

avatar


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 03. 15

Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor EmptyTue Mar 17, 2015 5:33 pm

Díky za odpověď. Chápu, že tohle je blbá situace a pomoct mi v tomhle je dost složité. No traktor se téměř nijak neliší, pouze má maják, zadní výstr. trojúhelník za sklem, což není snad složité zrealizovat, ale má přední závaží, které asi jen tak na jiném Zetoru nenajdeš... To by se muselo udělat nějak podle fotky. Ale díky za snahu a odpověď.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor EmptyWed Mar 18, 2015 6:58 pm

Ahoj

No Majak by mal byt najmensi problem preniest z ineho stroja.
Trojuholnik by sa snad dal spravit upravou textury skla alebo tiez preniest z ineho stroja ak najdes dakde.

A to zavazie ked nie je na ziadnom ino take tak spravit a pridat. Urcite by som koli tomu nezacinal od o cely traktor.
Návrat nahoru Goto down
Rohrauer

avatar


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 03. 15

Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor EmptyThu Mar 19, 2015 5:54 pm

Ahoj - celkem jsi mi pomohl. Určitě by bylo horší dělat nějaký svůj vlastní malotraktor, nebo prostě něco, co ještě nikdo nedělal. Ale tohle snad nějak zvládnu. Moc děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak vytvořit traktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vytvořit traktor   Jak vytvořit traktor Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak vytvořit traktor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak vytvořit MP hru přes HAMACHI?
» traktor s AP
» BUG
» Traktor 3
» traktor s AP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: