ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mapa Volksholm v 1.4.5

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tomas45
štamgast 4
štamgast 4
Tomas45


Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 02. 14

Mapa Volksholm v 1.4.5 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa Volksholm v 1.4.5   Mapa Volksholm v 1.4.5 EmptyMon Mar 16, 2015 7:08 pm

Zdravim hram mapu Volksholm v 1.4.5 a chcem sa spytat nato ze co som tam mal vysiate na zaciatku tak som to skludil bez problemov potom pooral a z branami pripravil a zasial a pohnojil co tam je hnojivo ako som cakal nato ked mi to vyrastie tak mi pole akosi uschlo a mam tam bodlaky inak mam v hre vypnute usichanie rastlin ... toto mi uschlo az ked presel nejaky cas rastu ostalo to na tom bledom ukazateli a len sa mi pole znicilo a len bodlaky ak mate take stim problem a dokazali ste to vyriesit dajte mi vediet prosim ps: hra je na zaciatku nemam ani hnoj ani mocovicu.

Dakujem
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Mapa Volksholm v 1.4.5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Volksholm v 1.4.5   Mapa Volksholm v 1.4.5 EmptyMon Mar 16, 2015 8:26 pm

Ahoj, jestli máš v modech "Unkrautmod", nebo byl již součástí mapy,tak ho smaž, je v něm příliš mnoho chyb a pak by mapa měla jít v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
 
Mapa Volksholm v 1.4.5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mapa VOLKSHOLM SEED
» Volksholm Second Edition V1.2
» Thueringen Rhoen map
» Mapa
» mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: