ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc s Čmelákovom

Goto down 
+8
dylanwatters
Svobodik
answer 5
jirka82
Čmelák 12
stolin4
charli27
Peco92
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4



Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyTue Sep 22, 2015 11:10 am

A kdy to klouzání začalo? Od nějaké doby? Předtím to nedělalo?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyTue Sep 22, 2015 11:19 am

Ano pred tim to nedelalo, proste od nejake doby to zacalo a jeste divnejsi je, ze ostatnim hracum na serveru to pry nedela i kdyz maji stejne mody jako ja. Mody jsme postupne testovali na MP a urcite bych si toho vsiml kdyby doslo k nejake zmene v chovani. Mam podezreni ze je necim naboreny savegame. Jiste by pomohla nova kariera, ale je skoda te prace kterou jsme tomu jiz dali. Asi mi ale nic jineho nezbyde...
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyTue Sep 22, 2015 12:04 pm

Přesně jak říkáš. Samozřejmě můžeme nyní pouze dedukovat, třeba zda to začlo již před patchem 1.3, nebo až po jeho instalu, respektive zda to po jeho instalu šlo dobře a pak až po jisté době to začlo klouzat.
Pak by se mohla vybízet teorie, různých podpůrných modů, jako je pomalejší zbržďování při puštění plynu, teď se třeba objevil mod na sjíždění z prudkého svahu pokud není zajištěná ruční brzda (trochu odbočím, tak ten mi třeba vnesl i bordel do jízdy, se stroji s Gearbox), nebo jiné mody jak je obecně nazývám "mod ovlivňující prostředí hry" (většinou pojmenované ZZZ_xxxxxxxxxx), ale třeba je to taky blbost.

Druhá věc je pak ta, pokud jste žádný takovýto , nebo jiný mod nepřidávali od doby co to jezdilo normálně až po dobu co to začlo klouzat, tak to musí být zákonitě něčím jiným. Což mě už nenapadá zrovna nic.
Jak říkáš zkusit nový career (samozřejmě se zálohou toho dosavadního) :-)

Snad to k něčemu bude.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyTue Sep 22, 2015 12:33 pm

Prave ze vsechny uzitecne mody jako DriveControl apod. jsme pouzivali dlouho a nic to nedelalo. Nevim presne kdy to zacalo, ale ani odinstalace poslednich pridanych modu nepomohla. Takze se spis neco ,,zakouslo,, do savegame kdyz se mody testovaly a ted uz to je ulozene s tou chybou. Zkusim se stejnymi mody novou karieru a uvidim... Diky za nazor... ;-)
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyTue Sep 22, 2015 5:32 pm

dělá mi to jeden fendt 936 a jeden JD 7280R a Xerion 4500
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: vykládání   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyFri Nov 27, 2015 10:11 am

ahoj, nevíte někdo z vývojářů mapy, proč nemohu nikde vyložit sklizeň? silo, vlak, nikde ... když dám vyložit (Q), hra se kousne a na nic nereaguje. Jestli napíšete "co ti hlásí log", tak to si umím také projet. nějaké varování tak jsou či chyby, ale týká se to něčeho jiného (script,...), nezařazení do kategorie apod.. na jiné mapě nemám problém s vykládáním a jezdím se stejnými stroji. popřípadě log pošlu. díky Sad
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyFri Nov 27, 2015 9:03 pm

nemůže to být třeba duplicitou podpůrných módů?
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptySat Nov 28, 2015 12:35 pm

charli27: obvykle to dělají mody převedené z FS13, ale nemusí to být pravidlo. Každopádně je to špatně napsaný mod. Před patchem je to OK a až po něm se to projeví. V xml stroje jsou špatně parametry pro těžiště, váhu, odpružení, atd..... Takže v klidu a řešit jenom tyhle věci.
Návrat nahoru Goto down
Pavoluhliarik

Pavoluhliarik


Počet příspěvků : 5
Registrován : 23. 09. 15

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyWed Dec 02, 2015 5:11 pm

Ako sa dajú vypnúť chodci ďakujem
Návrat nahoru Goto down
pety

pety


Počet příspěvků : 3
Registrován : 19. 09. 11

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptySat Aug 06, 2016 9:47 pm

Ahoj,
potřeboval bych radu - lze na BGA nebo někde jinde prodávat siláž ?
V PDA se ukazuje výkupní cena za siláž právě na BGA, ale nepřišel jsem na to,
kde to vyložit.

EDIT: tak na prodej siláže už jsem přišel, ale zasekl jsem se u míchárny krmné směsi - dodal jsem seno, slámu i siláž,
ale do vleku mi nechce nic nasypat a když přistavím krmný vůz, píše mi, že silo ze kterého chci nakládat je prázdné.
Nevíte jak na to ?

Předem díky za nápovědu
Návrat nahoru Goto down
pety

pety


Počet příspěvků : 3
Registrován : 19. 09. 11

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptyMon Aug 08, 2016 7:02 pm

tak naštěstí mi poradil Čmelák, je potřeba mít vleky podporující píci (forage)
pokud by někdo chtěl, můžu poslat odkaz na stažení upravených origo vleků od Čmeláka
pište na email: pekova158(@)gmail.com
Návrat nahoru Goto down
pety

pety


Počet příspěvků : 3
Registrován : 19. 09. 11

Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 EmptySat Aug 27, 2016 5:51 pm

tak jsem narazil na další zádrhel - stoh se slámou

už jsem vyzkoušel všechny dopravníky, které jsem našel, nefunkční

tak jsem hledal nějakou lžíci, se kterou bych ze stohu nabral slámu, ale
nepodařilo se mi najít žádnou - ani na traktor ani na teleskopický manipultor

poradil by někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s Čmelákovom   Pomoc s Čmelákovom - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc s Čmelákovom
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pomoc PLS
» pomoc mp
» POMOC o.O
» Pomoc
» POMOC

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: