ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 JZD Chvojkovice brod

Goto down 
+2
Krasty
louskacekk
6 posters
AutorZpráva
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySat Sep 19, 2015 2:55 pm

JZD Chvojkovice brod hledá hráče do MP. Snažíme se hrát co nejblíže k realu (nejezíme přes zasetá pole, netaháme za traktorem víc jak jeden vlek a podobně), hrajeme mapu od Coufyho . Hledáme k sobě lidi kteří si chtějí hru užívat jako my. když by mněl někdo zájem tak mne může kontaktovat na našem
TS3 serveru : 195.113.135.39:666 >>louskacekk
nebo na
emailu : [You must be registered and logged in to see this link.]

Takové základní požadavky:
Věk 18+
Slušné vystupování
Nainstalované TS3


Lidi co by chtěli jen dělat bordel vyhazuji z TS i hry na počkání, chodíme si zahrát aby jsme si odpočinili a né se rozčilovali. Louskacekk Very Happy


Naposledy upravil louskacekk dne Sat Nov 07, 2015 1:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krasty

Krasty


Počet příspěvků : 8
Registrován : 21. 03. 14

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Sep 20, 2015 11:04 am

cau chtel bych se jen zeptat jestli mate urceny nejaky hraci rozptyl jako ze jestli musi hraci dene odehrat urcity pocet hodin jezdim na kamione takze hraji co nejcasteji to jde ale nekdy to proste nejde dik za odpoved
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Sep 20, 2015 2:33 pm

Né nemáme určený hrací rozptyl. Jsme tu zatím jen parta lidí 25+, všichni jsme pracujicí a hrajeme jak nám to čas dovolí. Já osobně jsem taky řidič z povolání :-) .
Návrat nahoru Goto down
Krasty

Krasty


Počet příspěvků : 8
Registrován : 21. 03. 14

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyMon Sep 21, 2015 1:03 pm

no predpokladam ze hrajete na obic servru nikoli dedikovanem asi by se dedikovany nevyplatil jinak starych stroju sem se nabazil na dedikovanem servru rozhodne bych mel zajem si s vama zahrat s temi novimi pokud mate zajem
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyMon Sep 21, 2015 6:18 pm

Krasty napsal:
no predpokladam ze hrajete na obic servru nikoli dedikovanem asi by se dedikovany nevyplatil jinak starych stroju sem se nabazil na dedikovanem servru rozhodne bych mel zajem si s vama zahrat s temi novimi pokud mate zajem

Staré stroje hrajeme na obič servru a nové budeme mít na dedikovaném serveru který ještě není založen. Módy teprve dáváme dohromady. Odkaz naty které zatím testujeme jsou na našem FB skupině >>JZD Chvojkovice brod<<
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySat Sep 26, 2015 6:06 am

Dnes budu zapínat na zkoušku hru . Ko máte zájem tak budu přes den na TS3 .
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Oct 11, 2015 7:27 am

Dnes pojede MP celý den (11.10.2015). U nás se jezdí reálně ,žádná divočina. info podámna našem
TS3: 195.113.135.39:666
Návrat nahoru Goto down
Jirka3004Czech

Jirka3004Czech


Počet příspěvků : 6
Registrován : 08. 10. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyMon Oct 12, 2015 10:48 am

Mohl bych se k vam pridat?Je mi 35 let,v zemedelstvi jsem vyrostl,jen mam problem,nemam v tuhle chvili microfon,ale Ts3 mam,mimo jine vlastnim taky jeden Ds server,bohuzel bez hracu
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyMon Oct 12, 2015 7:17 pm

Jirka3004Czech napsal:
Mohl bych se k vam pridat?Je mi 35 let,v zemedelstvi jsem vyrostl,jen mam problem,nemam v tuhle chvili microfon,ale Ts3 mam,mimo jine vlastnim taky jeden Ds server,bohuzel bez hracu

Ahoj Jirko, jasně že tě mezi námi rád přivítám. Zítra večer bych se chtěl dostat z práce domů dřív a zahrát si.
Tady máš odkaz na naše módy [You must be registered and logged in to see this link.] .
Návrat nahoru Goto down
Jirka3004Czech

Jirka3004Czech


Počet příspěvků : 6
Registrován : 08. 10. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyMon Oct 12, 2015 7:51 pm

potrebuju heslo prosim te
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyTue Oct 13, 2015 3:40 pm

Jirka3004Czech napsal:
potrebuju heslo prosim te

2424
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySat Nov 07, 2015 1:46 pm

Dnes 7.11.2015 hrajeme. Kdo má zájem se přidat tak tady je odkaz na mody [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Nov 08, 2015 8:59 am

Dnes 8.11.2015 zapínám MP od 11:00 do 14:00 , pokud by byl dostatečný zájem tak pojedeme i déle :-) . Odkazi na módy najdete zde [You must be registered and logged in to see this link.] . Dále pokud bude dostatečný zájem lidí i nadále hrát u nás tak založím stálý server.
Návrat nahoru Goto down
louskacekk

louskacekk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 09. 15

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Nov 22, 2015 10:15 am

Dnes 22.11.2015 budu přes den hrát MP pokud se někdo chce přidat tak jsem na TS3.
Návrat nahoru Goto down
TochiCZe

TochiCZe


Počet příspěvků : 3
Registrován : 17. 04. 16

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptySun Apr 17, 2016 11:41 am

ahoj chtel bych si u tebe zahrat
Návrat nahoru Goto down
suifo

suifo


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 12. 11

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyTue Apr 26, 2016 8:41 am

Čau, jsem v FS nováček, ale učím se rychle.... Spíš už bych řekl, že zvládám spoustu věcí... Hledám partu "normálních lidí" pro gaming. Je mi 34, rád bych si vámi zahrál. Díky za reakci.
Tomáš
Návrat nahoru Goto down
Galaxy93
štamgast 1
štamgast 1
Galaxy93


Počet příspěvků : 16
Registrován : 03. 05. 16

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyFri May 13, 2016 7:26 am

Čavko s kámošom sme si založili server Mapa: Czech valley by Coufy guelle kto by mal zájem nech napíše. Hráme od začiatku prevažne zo starímy strojmy ale časom techníka bude lepšia a lepšia snažime sa hrať reál.
Návrat nahoru Goto down
suifo

suifo


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 12. 11

JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod EmptyFri May 13, 2016 7:37 am

Čau, rád bych, pošleš mi módy? [You must be registered and logged in to see this link.] děkuji
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





JZD Chvojkovice brod Empty
PříspěvekPředmět: Re: JZD Chvojkovice brod   JZD Chvojkovice brod Empty

Návrat nahoru Goto down
 
JZD Chvojkovice brod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zd český brod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Multiplayer - servery (FS15)-
Přejdi na: