ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyFri Oct 09, 2015 6:44 pm

Zdar, upgradoval jsem win 7 na win 10. Hra bezi, vsechno ok az na jednu vec. Najednou, jakmile nastartuju nejaky traktor nebo stojim sam ve hre, tak se stroje zacnou pomalicku pohybovat dopredu, jako bych stal lehce na plynu. Pak traktory dyl jedou do zastaveni po pusteni plynu. Driv mi to nedelalo. Preinstaloval jsem hru i ovladace na volant a problem pretrvava. Nenapada nekoho co s tim? dik za kazdou radu
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyMon Oct 12, 2015 8:14 am

Při pohybu se kola otáčejí, nebo kola stojí a stroj se jakoby sune po terénu?
Návrat nahoru Goto down
laeb
štamgast 1
štamgast 1
laeb


Počet příspěvků : 15
Registrován : 13. 09. 11

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyMon Oct 12, 2015 8:31 am

Já se přidám,mám stejnej problém. U mě se Stroje sunou bez otáčení kol.
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyMon Oct 12, 2015 12:48 pm

Ptal jsem se proto, protože pokud by se otáčely, tak by to spíše mělo být spjato s plynem. Tudíž by někde mohlo docházet díky např. nevycentrovanosti ovládacích prvků k nechtěnému pojezdu.

S koly bez točení je to již horší. Na to již jednoznačnou odpověď nemám. Také se mi to stávalo u některých strojů s Win 7. tyto stroje letěli "oknem". Na svahu klouzaly (i bokem).
Nicméně můžeme zde probrat zkušenosti a zkusit na něco logicky přijít.

Ohledně popisovaných problémů je nutné si zakomponovat několik dalších informací. A to zda během přestupu na Win 10 nedošlo k přidání nějakých modů ovlivňujících hru. U prvního příspěvku to vypadá, že nic přidáno nebylo. U druhého nevíme. Existuje totiž jistý mod, který by měl prodlužovat deceleraci strojů (tzn. zpomalení stroje je pozvolnější při puštění plynu).

Patch 1.3 je asi samozřejmostí, i když pro jistotu je lepší se zmínit.

Pokud pak je to kvůli Win 10 (což mi nejde do hlavy - nejsem však softwarový expert, tudíž dnes je asi možné vše), tak není jiná cesta než zkusit napsat Giantsu na jejich ofiko stránkách dotaz.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyMon Oct 12, 2015 12:59 pm

Osobne sa domnievam,ze to je problem hry a nie windowsu.Ja mam XP a tiez mi sami cuvali dolu kopcom bez otacania kolies. Cela hra je rozdrbana koli tazbe dreva...Podotykam,ze slo o origio stroje.


Naposledy upravil Peha761 dne Wed Oct 14, 2015 8:43 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
laeb
štamgast 1
štamgast 1
laeb


Počet příspěvků : 15
Registrován : 13. 09. 11

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyMon Oct 12, 2015 3:24 pm

Patch 1.3 mám. Hraju stále se stejnými módy od win7. Co si vzpomínám tak nějaký módy to dělali už tehdy, ale hned sem je vyhodil.
Co mě ještě napadlo, tak to může dělat draiwcontrol (nebo jak se ten hajzlik menuje)možná si to pletu s jiným modem ale někdo to už někde řešil.
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. EmptyTue Oct 13, 2015 11:25 am

chlapi dik moc za reakce. uz jsem si s tim poradil. kola se normalne protacely a strasne pomalu traktory zpomalovaly po pusteni pedalu. bylo to totalne neprirozene. a patch 1.3 samozrejme mam.

problem byl v souboru game.(priponu nevim tedka) kdyz jsem zkopiroval celou slozku v dokumentech se savegame a nastaveni atd. To znamena preneslo si to nejake nastaveni, ktere na 10kach asi funguje trosku jinak. Konkretne pak v nastaveni hre delalo problem nastaveni "gamepad deadzone". pokud jsem ponechal defaultni hodnotu 14%, pak mi to prestalo delat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.   Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Win 10 - samovolný pohyb trakorů atd.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Samovolný rozjezd strojů
» Pohyb v GE
» Pohyb traktorů a kombajnů
» Vypnuti pohyb rostlin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: