ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Coufyho mapa v2 -silazna jama

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Warren2310
Moderátor
Moderátor
Warren2310


Počet příspěvků : 54
Registrován : 23. 02. 14

Coufyho mapa v2 -silazna jama Empty
PříspěvekPředmět: Coufyho mapa v2 -silazna jama   Coufyho mapa v2 -silazna jama EmptyWed Oct 14, 2015 8:32 pm

Ahoj momentalne hram farming simulator 2013coufyho mapu v2
mam vsak problem s tou mega velkou silaznou jamou, neda sa mi zakryt nezobrazujesa mi stav naplnenia a neudupava sa mi rezanka ked po nej prejdem traktorom ,ked po nej prejdem krmnym vozom tak sa ale lisuje, no zavriet nejde, mam ju plnu na 8% vie mi niekto pomoct?Dakujem
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

Coufyho mapa v2 -silazna jama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coufyho mapa v2 -silazna jama   Coufyho mapa v2 -silazna jama EmptyThu Oct 15, 2015 7:02 am

zkus jí naplnit na 10 procent, ale vím když jsem to hrál, že lisování trvalo velmi dlouho, držím palce
Návrat nahoru Goto down
Warren2310
Moderátor
Moderátor
Warren2310


Počet příspěvků : 54
Registrován : 23. 02. 14

Coufyho mapa v2 -silazna jama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coufyho mapa v2 -silazna jama   Coufyho mapa v2 -silazna jama EmptyThu Oct 15, 2015 10:04 am

Dakujem uz to ide v pohode
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Coufyho mapa v2 -silazna jama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coufyho mapa v2 -silazna jama   Coufyho mapa v2 -silazna jama Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Coufyho mapa v2 -silazna jama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silážní jáma
» Silážní jáma
» silažna vlečka z ls-noviniek problém
» jama
» Jáma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: