ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Růst rostlin VYŘEŠENO

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyThu Oct 15, 2015 8:41 am

Mám docela velký problém s růstem rostlin. Používal jsem "growth manager" ale po vymazání mi cokoli co zasadím prostě neroste. V menu mám nastaveno na rychlý růst, vyhodil jsem úplně všechny mody ale na poli se pořád nic neděje, zkusil jsem ho i znova po odebrání všech modů osadit pšenicí ale nepomohlo. Má někdo podobný problém?


Naposledy upravil Fyrysan dne Thu Oct 15, 2015 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyThu Oct 15, 2015 12:44 pm

No viděl bych to asi na nový save...
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyThu Oct 15, 2015 5:02 pm

No bohužel jsem to už tímhle vyřešil, akorát jsem musel i přeinstalovat hru.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyThu Oct 15, 2015 5:31 pm

Ja nemam dobre skusenosti s modami,ktore upravuju chod hry.Nevidim dovod pouzivat tento mod,pretoze vacsinou to dopadne tak,ako u teba-padom hry a stratenim mnozstva odohranych hodin...
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyFri Oct 16, 2015 9:46 am

Tak já jsem vlastně nic kromě času neztratil. Nahrál jsem nový save a do tohohle savu jsem si zkopíroval dokumenty "vehicle" a "careerSavegame". Tudíž mi zůstaly jak stroje tak všechny bunkry na původních hodnotách. Jediné o co jsem přišel byly některé pole ale to jsem vyřešil připsáním částky peněz odpovídající hodnotě polí které mi "chyběly" a bylo to.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptySun Oct 18, 2015 6:03 am

Pole jednodušeji nastavíš v příslušné savegame a je to soubor economy.xml. Tam přepíšeš v odstavci <fieldOwnage> u příslušného čísla pole "false" na "true". A je to.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO EmptyTue Oct 20, 2015 4:27 pm

Už jsem to sice dávno vyřešil ale možná se ještě bude hodit. Díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Růst rostlin VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Růst rostlin VYŘEŠENO   Růst rostlin VYŘEŠENO Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Růst rostlin VYŘEŠENO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vypnuti pohyb rostlin
» Růst prasat
» Růst távy
» mapa Baltic_villageV1 - VYŘEŠENO
» Alternativ Tipping VYŘEŠENO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Ostatní-
Přejdi na: