ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pomoc s ukládánim save

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

pomoc s ukládánim save Empty
PříspěvekPředmět: pomoc s ukládánim save   pomoc s ukládánim save EmptyWed May 10, 2017 11:12 am

Zdravím pánové,potřebuji pomoc.Z ničehonic se mi přestala ukládat hra fs 15.Když ji chci uložit,tak se mi ukážou přesýpací hodiny,které jsem nechal i dvacet minut,ale nepomohlo to.Když to vypnu na tvrdo,tak ztratím celý save.Log je čistý,jen na konci se ukazuje tato hláška:
C:/Users/MaM/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//Kavkaz/map/traffic/trains/tem7.i3d (10.86 ms)
C:/Users/MaM/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//Kavkaz/map/traffic/trains/poluvagon.i3d (12.49 ms)
Error: Running LUA method 'onSaveStartComplete'.
not enough memory
This savegame has been corrupted. The Courseplay file has been backed up to "C:/Users/MaM/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/courseplayBackupSavegame16"
Direct3D Device Lost!
Návrat nahoru Goto down
Cmoudicek007

Cmoudicek007


Počet příspěvků : 1
Registrován : 30. 10. 14

pomoc s ukládánim save Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s ukládánim save   pomoc s ukládánim save EmptyWed Mar 21, 2018 11:56 am

Tak zajisté je to modem.
Návrat nahoru Goto down
 
pomoc s ukládánim save
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SAVE HRY
» Auto Save
» save game
» SAVE PRENESENÍ
» save game

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: