ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<

Goto down 
+48
Jackob
kukoms
Tarlok
Fireman54
Kadlcik
MILDAS11
FanThomas
LICAN
Equira
jandos
CZTomidlo
Marek Nárožný
Lukyas
GREG
Bacza
Mar
axos340
hamouzik
Michal16
Kubi112
magor13
drobec722
12145
vito2
Zohan
michal zelinka
niko1240
mino889
laza
Jendes
zetorista
Martin SK
fent936
EttlikCZ
matej.13
bojs0
palic2
STORM_YZF
kropic77cz
Peer
xerion
bejbik007
Dominic
Martin94
MaňaSS
Tomik
lucaaaasss
CASE IH
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor



Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 6:52 pm

Jelikož na hodně forech pláčou že je škoda že není i na kolech, tak předpokládám že během začátku roku se na kolech objeví. Takže neplačte na špatném hrobě a vyčkejte nebo napište autorovi Wink
Návrat nahoru Goto down
jandos
štamgast 1
štamgast 1
jandos


Počet příspěvků : 23
Registrován : 24. 11. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 7:09 pm

Hoj chlapi tak sem ho stáhnul a taky mi nejde připojit lišta , už v obchodě jak lištu koupím tak mi to neodečte peníze , lišta se sice zobrazí ale je nefunkční takže nevím co stím stáhnul srm jak zip tak exe soubo a dělalo mi to pokaždé co stím ??


OPRAVA

Když jsem vymazal všechny mody tak kombajn jel bez problémů , akorát ted zjistit který mod se stím bije




Naposledy upravil jandos dne Fri Dec 30, 2011 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 7:12 pm

tak se ti to pere s nějakym jinym modem kdyby sis tohle tema pročet cely možna bys zjistil Smile
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 8:00 pm

asi trochu hloupá otázka ale nevim-- a tak se zeptam.Výpis LOG jak je ve složce C:/Documents u modů tak ho mám značně popsaný je třeba ho vymazat?
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 8:21 pm

není ho třeba vymazat, při každém spuštění hry se automaticky přepíše
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 8:55 pm

Tak už ho mám taky a musím vyvrátit, že problém zpusobuje kolize s jiným modem. Mám ho v základní mapě a je tam sám, žádný jiný mod (vše přesunuto mimo PC) zůstal jen mod na peníze aby ho bylo možno hned koupit. Zakoupit lze všechny části, ale obilní lišta není funkční, neseká a po přepnutí do kabiny se obraz stává kvůli vybraci nekoukatelný, potvrzuji také to, že po zapnutí a vypnutí kamer zustává na obrazovce poslední obraz a to i po přepnutí do jiného stroje (zjištěno když jsem je tam ještě měl). Při pokusu stroj prodat, nebo z něj vystoupit to končí zhruba ve 3 z 5 případů pádem hry. Navíc po zapnutí pohonu lišty "zešílí" pojezd a model se stává neovladatelný díky zatáčení ode zdi ke zdi a raketové rychlosti jízdy. Takto se chová prokazetalně na 4 různých PC s různou konfigurací :-/ Doufám, že se autoři k tomu nějak vyjádří, protože je to krásný, ale ne bezchybný mod...
Nakonec jedna z asi tří chybových hlášek...
My Games/FarmingSimulator2011/mods/ClaasLexion770TT/FruitParticleSystem.lua(219) : attempt to call method 'getIshreshingAllowed' (a nil value)
Lua: Error running function: update...

Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 9:36 pm

muj názor je že je to pěkný kousek do hry.A těm opětkritikum!!!! Udělejte nějakej dobrej stroj,mějte s tím spoustu času.Pak to sem dejte ke stažení a očekávejte kupu s.r.a.č.e.k zde na foru jak je ten váš stroj na h.o.v.n.o. mysůím,že normální hráč ocení dobrou mašinu.nazdar
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 9:39 pm

Kropic77cz Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 10:17 pm

To: Equira
A neblblo ti to právě kvůli modu na peníze směju se ti možná to koliduje právě s ním. Když tak si to vyzkoušej bez něj, klidně ti poradím jak bez toho peněžního modu si nastavit peníze Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 10:21 pm

Mě to jede hezky všechno bez chyb.
Kamery - bez chyb
Vozík - ten se mi líbí, zatáčí přesně a drží skvěle stopu za kombajnem
Mohlo to být trochu propracovanější, třeba couvačky by se mohly zapínat automaticky a ne manuálně na Num klávesnici.
Ale, hlavně že to je !
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 10:38 pm

no,odskusal som ho aj z modmy aj bez modou na DaM monopol a ide bez problemou,akurat tie pasi sa mi nepacia ale inak velmy pekny kusok
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyFri Dec 30, 2011 11:09 pm

Já alespoň sám za sebe ten mod nekritizuju.Můj problém jak vidíte nebyl jen můj (viz.Equira) a na tom už něco asi bude.Možná to bude chyba v tom kombajnu a nebo ne kdo ví.Sám jsem taky zkoušel dát do mods jen ten 770TT a také moeycheats, jelikož v MOD.DESC. JE ODLIŠNÁ CENA NEŽ JE VE HŘE V OBCHODĚ. Zkoušel jsem jí upravit a po sléze tam bylo pořád 370 000. Tu hlášku co popisuje Equira jsem měl v LOGu taktéž. To si myslím že bude asi nějaká chybička. Jaktože někomu ten kombajn jde i s jinýma modama ok. a někomu zlobí,i když ho má jen jedinýho v mods.

Je to asi na tom jak který počítač si s tím poradí.Chtělo by to asi nejdřív obajsnit tu hlášku v LOGu.Ztoho pak by se dalo usoudit co to asi je.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 7:47 am

Já model nekritizuji, je moc pěkný jak už jsem konstatoval, ale prostě má chybu. Jak se mění cena vím (ale kdo by to dělal u všech modů). Kvůli prokázání chyby jsem ji tentokrát změnil a prubnul rozjet kombajn ve hře zcela sámotný, žádný další mod a tedy žádné ovlivnění. Výsledek je naprosto stejný, nepoužitelné na všech mě dostupných PC :-/ A stačí prolézt net, případně ofiko forum a je jasno, určitému okruhu hráčů model prostě nefunguje, zatím co zbytek jásá jak je to supr. Otázka zní proč to tak je ?


Takže, jak vidím, na foru se člověk pomoci nedočká, takže jsem vzhledem ke zkušenostem se stavbou modelů zahájil odladění problému sám a výsledek je zde. Všichni komu to nefunguje si instalujte Patch 2.2 !! Sice jsem ho do této chvíle považoval za nepotřebnou blbost řešící jen základní hru, ale tento model něco z něj zřejmě vyžaduje. Takže prostě instalujte a vše pojede OK :-)


Naposledy upravil brano dne Sat Dec 31, 2011 11:41 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 9:31 am

já osobně bych nepředpokládal že někdo neinstaluje patche, když to jsou vesměs opravy a úpravy hry dle kterých se pak vyrábějí nové mody jelikož se předpokládá že to mají všichni nainstalované
jinak v patchi bylo přidáno - doplněn více-pohled skriptu (a toto ti možná chybělo tak to zlobilo)
Návrat nahoru Goto down
LICAN
štamgast 1
štamgast 1
LICAN


Počet příspěvků : 15
Registrován : 11. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 10:09 am

a ak nemam origo hru mozem nainstalovat patch
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 10:21 am

můžeš, ale nevím jestli nebudeš potřebovat nový serial
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 11:07 am

Tak zaprve mit patch je základ!!! Bez diskuze!!! Z nějakého důvodu ho kluci v astragonu vydaly... aby opravili chyby popřípadně doladit hru!!!!

Equira: Zeptám se tě když jsi na všechny 4 PC naitalovat patche stále kamery nešli???

Taky vidim problém v tom že někdo stěží rozjede orig. mapu a orig. mody a myslí si že na tom rozjede tohoto claase, který má určitě hodně graficky náročné ty kamery...

kropic77cz: Už v názvu CLAAS 770 - pokec - pomoc je "pokec" tudiž si zde může každá napsat co chce ovšem né káždý s tim musí souhlasit...



Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 11:35 am

MaňaSS: Po nainstalování 2.2 jede model OK na všech PC včetně kamer a to i na slabém ntb a hádám, že každý komu to nefunguje má stejný problém, tedy chybí mu 2.2. Já do her žádný patch většinou neinstaluji, protože se vesměs jedná jen o doladění drobností, ale tady tomu zřejmě je jinak a patch obsahuje nějakou zásadní změnu. Každopádně na místě autora bych na to v readme upozormil, tím spíše pokud na ofiko foru vidím, že problém má více hráčů. Jinak celkově bych o modelu řekl asi toto...velmi nadprůměrný mod, kvalitní textury (předchozí mi připadaly moc světlé a musel jsem si je ztmavit) a především velmi mírná zátěž pro PC s přihlédutím k tomu co vše mod umí. Překvapilo mě jak rychle po zakoupení nabíhá do hry, sice jeho zprovoznění trošku zadrhlo ale i tak autorům díky za krásný model :-)
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 11:45 am

No vidiš to přece jenom happy end...

K těm patchum to sice máš pravdu, mohli tam hodit že je důležitý patch 2.2...

Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 11:54 am

ale zase sa ukázalo, že chyba je za klávesnicou...

ako nič v zlom, ale 99% chýb je takých..
Návrat nahoru Goto down
jandos
štamgast 1
štamgast 1
jandos


Počet příspěvků : 23
Registrován : 24. 11. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 12:03 pm

Hlapi my jsme třeba zjistili že nám to nedelají mody ale mapa Map by trucker-v6 na té jediné to nejede jinak sem zkoušel jiné mapy a bez problémů s nainstalovaným patchem 2,2
jinak dobrý kombajn otom žádná .
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 2:23 pm

Kombajn je podle mého názoru velice povedený. Ale bohužel pro někoho musím souhlasit s branem. Spousta chyb se nachází mezi židlí a klávesnicí.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 2:29 pm

jandos - Přesně tak taky nám nejede na mapě Czech Map by Trucker V6...ale zajímalo by mě proč...zrovna taková dobrá mapa.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5
Michal16


Počet příspěvků : 71
Registrován : 21. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 2:44 pm

Chlapi,já jsem viděl u nich na webu ještě 650 claase sevším co má 770 ale na kolach a i s mensí listou myslim ze je to 900 a 1020 Opravdu pěkný model,ale bohužel ještě není ke stažení :/
Návrat nahoru Goto down
http://www.trucker-sryta.webnode.cz
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 3:00 pm

STORM_YZF,brano: S chybou mezi židlí a klávesnicí souhlas, to je život a realita PC. Pokud ovšem s něčím začínáte, nebo přecházíte z jednoho simu na druhý je potřeba rada druhých. To není kritika modelu, to je jen konstatování, že něco je špatně, buď u autora, nebo u mě a pokouším se najít kde. Naštěstí se to povedlo a snad to pomůže i druhým :-)
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 3:14 pm

Equira: Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
axos340
Lama
Lama
axos340


Počet příspěvků : 52
Registrován : 25. 10. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySat Dec 31, 2011 9:10 pm

Musím řict že ten kombajn je BOMBA roku 2011.
Obdivuju ty BORCE kteří na tom dělali tak dlouho fakt parádní kombajn.
A chtělbych řct paráda a jede bez problému a ty kamery ježiši ten je tak dobrej že jím chcu těm autorům popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU 2012 a více strojů taky samozřejmě tak luxusní FAKT SE VAM TO POVEDLO OBDIVUJU VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! Moc děkuji za takového luxusního kombajna diky
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySun Jan 01, 2012 2:53 am

tizi8: Bubnem pohybuješ levým tlačítkem myši. Zmáčkneš a ukáže se ti v levém horním rohu ikona jako u základního nakldače.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySun Jan 01, 2012 12:37 pm

axos: To jsme rádi že nás obdivuješ ale radši obdivuj opravdové [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
FanThomas
štamgast 1
štamgast 1
FanThomas


Počet příspěvků : 20
Registrován : 12. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptySun Jan 01, 2012 9:32 pm

TT čko jsem také vyzkoušel a nešetřil jsem ho.Byl jsem také zvědav jak bude vypadat a pracovat.Stažení modu a instalace bez problémů a po koupi ve hře pracovalo vše jak má.Protahl jsem ho Glenvarem 2011 a začal jsem postupně nacházet chybičky zejména v ovládání jízdy a přímého směru jízdy.A přišlo zklamání.První věc co mě zarazilo že kombajn nedovede udržet přímku při sklízení.Tak že ho musíte neustále vracet.Táhne doleva.A za použití helfra tak je to ještě horší.Možná to dělají ty pásy.U kolových Claasů jsem se s tím to jevem nesetkal.Kličkují jen ty co mají pásy a to zase jen některé.Pokud bude i kolová verze,tak nemá konkurenci.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 EmptyMon Jan 02, 2012 12:05 am

Možná zkus jinou mapu já sem ho zkoušel na CountysideMap od Matlika a na tom poli co je u vesnice mi to jelo podél toho laseru. Nechová se to samozřejmě na každém poli stejně,ale na těch rovnějších by to mělo jít lépe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<< - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Lexion 770TT MR-kamera problém
» PC pokec
» pokec
» pokec
» POKEC - o všem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: