ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PC pokec

Goto down 
+17
LICAN
Kruzak
kropic77cz
Bazi
jackalin
david8588
Kadlcik
CZTomidlo
SLACK
Kolchozník
Smejky
Pitrs
vagi
xerion
MaňaSS
GREG
Dominic
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.



Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 1:17 pm

Co myslíte udělá někdo song na ulož.to............. lol!

viz.this
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Smejky

Smejky


Počet příspěvků : 13
Registrován : 18. 11. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyMon Dec 26, 2011 9:48 am

Tak už sem si ten volant koupil má sice jenom 270° ale stači to.
Tlačítka mi fungujou všechny jenom pedály blbnou.
Plyn funguje pořád Very Happy Možná by se to nechalo eště nějak nastavit přez ten program, ale nepochopil sem jak funguje Very Happy
Nastavoval sem to jenom ve hře
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyMon Dec 26, 2011 12:18 pm

najeď si do vlastností volantu a proveď kalibraci
Vlastnosti najdeš Start - Ovladací panely - Herní zařízení
nebo podle typu volantu můžeš najít přímo v Programy
Návrat nahoru Goto down
SLACK

SLACK


Počet příspěvků : 13
Registrován : 11. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyMon Dec 26, 2011 3:17 pm

4->Smejky: Taky si zkontroluj nastavení os pedálů, jestli jsou kombinované (plyn+brzda na jedné ose). LS/TS2 berou právě jen kombinované osy. Pokud máš nastaveno ve woknech/programu volantu na separované (každý pedál má svou vlastní osu), tak ti plyn a brzdu dá jen na jeden pedál a pak je v polovině rozsahu "neutrál" a další sešlápnutí je plyn a když to pustíš tak to brzdí a jede dozadu...
Návrat nahoru Goto down
Smejky

Smejky


Počet příspěvků : 13
Registrován : 18. 11. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyMon Dec 26, 2011 3:40 pm

SLACK: Jo díky za radu už to funguje
Návrat nahoru Goto down
Kadlcik
Lama
Lama
Kadlcik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 09. 09. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Jan 05, 2012 9:45 pm

když je tady řeč o těch volantech uvažuji tady o tom

LOGITECH volant Driving Force GT pro PC máte někdo zkušenosti ?
Návrat nahoru Goto down
Smejky

Smejky


Počet příspěvků : 13
Registrován : 18. 11. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Jan 07, 2012 11:07 am

Jestli se nepletu tak tenhle volant je pouze pro play station 3 a to na PC nerozjedeš. Doporučuju Thrustmaster Rallye GT Force Feedback Clutch . má sice otočný uhel 270° , ale bohatě to stačí. já sem s nim spokojen
Návrat nahoru Goto down
Kadlcik
Lama
Lama
Kadlcik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 09. 09. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Jan 07, 2012 11:53 am

Psali mi přímo z bohemia soft že tento volant dělají právě aji na pc. Potřeboval bych právě to otočeni 900 ° ptz to chci hlavně využít na hře euro truck simulator2
Návrat nahoru Goto down
david8588

david8588


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 10. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Jan 07, 2012 9:14 pm

Poraďte budu si sestavovat pc a nevím jestli mě bude stačí procesor INTEL Core i5-2500K abych tam mohl mít 20 strojů a něakou špičkovou mapu nebo mam počkat na intel ivy bridge.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Jan 07, 2012 9:56 pm

Tady je spíše důležitá GK, takže si vem tu i5

Mam GTX560 taktlou na 900mhz 1gb a že bych hrál na max tak to ne, tady jsou důležitý mody
+ SSD, 64bit Win7, 4gb ram s timto [You must be registered and logged in to see this link.]


A navíc si přečti něco od pitrse
Pitrs napsal:
tak sem si také udělal ježíška koupil new PC měl sem grafiku GeForce 9600GT Cool
a ted mám ZOTAC GeForce GTX590 Standard Edition a když to budu hodnotit ve hře LS tak nic moc lepší to není
trošku vše lepší z obrazné stránky jinak sem čekal více mám 8 GB a k tomu ještě SSD disk a to je tedy super affraid věc načtení win 7 za 10 sekund je to rychlost
jak načítání všeho supr věc doporučuji všem za toto připlatit
jinak to hlavně chce ještě pořádnou bednu s chlazením a vše super narval sem do toho hodně peněz ale snad budu mít zase 5 let pokoj a vše půjde jak má
bohužel technika nás vždy předběhne
tak přeji krásné hraní a třeba i ježíška s new PC jupi santa
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
david8588

david8588


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 10. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySun Jan 08, 2012 8:45 am

Vybral sem si tuhle grafiku [You must be registered and logged in to see this link.] a je tam misto ještě na jednu tak do budoucna si muzu koupit ještě jednu.
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Zkušenosti s SSD disky při hraní LS2011   PC pokec - Stránka 3 EmptyMon Jan 23, 2012 8:33 am

Zdravím zemědělci,

má někdo zkušenost se zlepšením chodu hry (spuštění, load save, FPS, synchronizace MP atd.) po instalaci a použití SSD disku na místo klasických HDD. Díky za vaše příspěvky.
Omlouvám se adminům - mohl jsem to umístit do vlákna PC pokec ale nechtěl jsem to tam utopit na konec.
Návrat nahoru Goto down
xerion
V.I.P.
V.I.P.
xerion


Počet příspěvků : 81
Registrován : 22. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySun Jan 29, 2012 2:59 pm

Osobní zkušenost s tím nemám, ale na 99 % to bude lepší. Wink
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySun Jan 29, 2012 3:34 pm

Jak už jsem psal SSD mam od vánoc a že bych teda pocítil nějaký nárust rychlosti spouštění atd to ani náhodou... Windowsi jo to už je jiný kafe Very Happy

mam OCZ vertex 3
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Bazi
štamgast 5
štamgast 5
Bazi


Počet příspěvků : 68
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Sestava PC   PC pokec - Stránka 3 EmptyFri Feb 24, 2012 6:32 pm

Ahoj te. Chci si pořídit nové PC, a chci se zeptat co si o tom myslíte jestli na něm mi pojede LS12:
CPU - Intel® Core i5-2380P BOX (3.1GHz, LGA 1155)
deska - ASUS P8H61/USB3 Rev. 3.0, H61, DDR3-1333, PCI-Ex16, 4xSATA2, GBLAN
zdroj - ATX 5410 W/B, USB na čel. panelu, tichý(12cm) zdroj Fortron 400W 12cm
paměťi - DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX CL9 KHX1600C9D3B1K2/8G
grafika - ASUS ENGTX550 Ti/DI/1GD5
HDD - 500GB WD5000AAKX 16MB SATAIII/600 7200rpm

Děkuji za připomínky
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyFri Feb 24, 2012 6:49 pm

dle meho názoru velice slaboučký zdroj.Pokud chceš hrávat hry tak ti neutáhne grafarnu a zhoří
Návrat nahoru Goto down
Bazi
štamgast 5
štamgast 5
Bazi


Počet příspěvků : 68
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyFri Feb 24, 2012 8:30 pm

To mi známej sestavoval, možná si nevšiml toho zdroje. Hraji bohužel LS09, tak snad na něm rozedu LS 12.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 8:56 am

Jestli to je tato [You must be registered and logged in to see this link.] tak bych ten zdroj klidně vzal.. Doporučený výkon zdroje: min. 400 W

Mam 560ku a ta má doporučený výkon zdroje cca (minimum) [W]: 450 a zdroj mam právě 450W a nikdy žádný problém...

Pojede to dobře bez modu...

V popisu mě chybí chladič CPU, a SSD ( pro někoho zbytečnost ale já ho vřele doporučuju... )



Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 11:59 am

manass ja mam GTX260 doporučeny zdroj je 450W a zhořel.Musel jsem vzít 500W. Ale je fakt ,že to odešlo až později( lepe řečeno když jsem pařil medal of honor)
takže každý musí vědět na co přesně to pc má.pokud je to vyloženě herní mašina tak na silnou kartu potřebuješ silný zdroj......
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 5:00 pm

Zdroje mají své ztáty a navíc čím starší tím větší ztráta, to znamená že z 450W zdroje 450W nikdy nedostaneš u levných modelů dostaneš 400W u kvalitních kolem 440W (po roce kolem 425W) takže doporučuji si raději připlatit za kvalitnější a silnější. Pokud je na GK požadavek 450W koupit min. 500W
Jinak se pak může stát to co napsal kropic77cz, PC se dostane do max. výkonu a odvaří se zdroj.
Dá se to všechno spočítat podle sestavy u každého produktu se dá zjistit jeho watáž a u těchto výpočtů je jedno důležité pravidlo - waty zaokrouhlovat na desítky vždy nahoru a k výsledku připočítat 100W (ztráty zdroje + ztráty navíc stářím)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 5:46 pm

ja som mal 450W zdroj a odpálil sa mi po 2,5 roku (FORTRON). pritom mám GK napojené na BOOSTER - zvlášť od zdroja..

počítač bol pravidelne čistený od prachu, jak ventilátory, tak chladiče a proste všetko.

zvláštne, nie?
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 8:10 pm

brano je to jen stroj a ten se muže porochat i novej.kamoš si koupil novej bagr komatsu 220 a za čtrnact dni mu klekl motor zvláštní ne?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 8:13 pm

to hej.. dva týždne výdrž.. hmm... nem dobré! Idea
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Mar 01, 2012 4:23 pm

Tak vám teda děkuju...

Tak mi jede krom nové [You must be registered and logged in to see this link.] i novej [You must be registered and logged in to see this link.] původně jsem si myslel že bude stačit 3,5 roku starý zdroj eurocase 450W ale po vaších příspěvcích jsem nemohl ani jinak...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Kruzak
štamgast 3
štamgast 3
Kruzak


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: mereni tepltoty pocitace   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Mar 15, 2012 9:28 am

Prosim existuje nejaky program na mereni teploti pocitace?
Návrat nahoru Goto down
LICAN
štamgast 1
štamgast 1
LICAN


Počet příspěvků : 15
Registrován : 11. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Mar 15, 2012 12:24 pm

Skus EVEREST (5,3M) alebo PC WIZARD
Návrat nahoru Goto down
Kruzak
štamgast 3
štamgast 3
Kruzak


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Mar 15, 2012 1:08 pm

tak kdyz jsem se apuatil ten program tak vsechno ma 40 C° ,ale jedina graficka karta ma 62-63 C° je to moc nebo to je normalni?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyThu Mar 15, 2012 3:44 pm

Tak jako u vše platí čím menší teplota tím líp, ale zas takovej extrém to není...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyTue Mar 27, 2012 3:33 pm

Ahoj, potřeboval bych poradit s výrobou vlastních internetových stránek, nebo fora.
Mam spoustu zájmů (Cyklistika, LSko, Hudba, občas něco vyfotím a nebo doma kutím a mam různé nápady a náčrty)
Rád bych se o tyto věci podělil s ostatními. A taky bych chtěl mít všechny písničky někde pečlivě srovnané. Myslel jsem, že si udělám stránky na WebSnadno.cz, ale tam nesmím dávat písničky ke kterým nemám autorská práva.
Poradíte mi prosím?
Návrat nahoru Goto down
Bazi
štamgast 5
štamgast 5
Bazi


Počet příspěvků : 68
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 9:51 pm


Nové PC


Ahoj te. Mám tu další návrh na nové PC:
[You must be registered and logged in to see this link.]

akorát nevím, jaký zdroj mám vybrat. Jinak děkuji za Vaše připomínky a návrhy.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 6:38 pm

K disku "greeni" se všeobecně moc nedoporučujou na systém kdyř WD tak aspoň scorpion blue
GK bez výhrady
CPU osobně bych nešel do použitého zboží
RAM nic
DESKA nic

zdroj nejlíp seasonic např: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Sponsored content





PC pokec - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC pokec   PC pokec - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
PC pokec
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<
» pokec
» POKEC - o všem
» pokec o budoucím ls 20??
» D & M Monopol Map - vše

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: