ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dotaz na stroj

Goto down 
+15
bubak
ramos4
bjatskular
11matqo89
Miroslav Smid
maros322
CZTomidlo
Danda 22
frantapytel
MaňaSS
jardeas22
kobzik
kakulik
Stenly
chositoo
19 posters
AutorZpráva
chositoo
štamgast 1
štamgast 1
chositoo


Počet příspěvků : 18
Registrován : 19. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyFri Jul 22, 2011 9:01 pm

Čus lidi měl bych dotaz . Jestly by nikdo nemoch udělat sazečku na brambory která se podobá realitě ? Protože kdo z vás už vyděl opravdovou sazečku tak my dá za pravdu že tu bohužel ještě nevyšla ( opravdová sazečka je na 4 řádky a plní se třeba Trmbusem nebo jakym koliv vlekem který sklapí do zadu a nikdy i z pitlu nebo žoků - skrátka musí se nasípat mechanicky. Ale i ktomu že tu zatim žádná nevišla tak musim říc že mám staženou tu sazečku z braborovýho modu ( a je BOHUŽEL zatim nejlepčí ŠKODA !!!! ( Já vim že to asi nebude žádná sranda ale bude to plno práce -- ale moch by to nikdo Prosim skusit ?????? confused
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySat Jul 23, 2011 7:51 am

Asi tě sklamu ale tady nikdo mody nevyrábí nebo já aspon nikoho neznám
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
chositoo
štamgast 1
štamgast 1
chositoo


Počet příspěvků : 18
Registrován : 19. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz na stroj   Dotaz na stroj  EmptySat Jul 23, 2011 10:24 am

Jo tojá vim - Ale i tak to sem musí nikdo dávat ne ? A víš jak se to řiká ( Hloupej kdo se nezeptá !!! )
Návrat nahoru Goto down
kakulik

kakulik


Počet příspěvků : 7
Registrován : 24. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySun Jul 24, 2011 3:04 pm

Ahoj,prosím vás je tu někdo kdo má kolem 15 let a pomohl by mi vložit par stroju do Tractora 2009? PS.SKYP!! Smile
Návrat nahoru Goto down
kobzik
štamgast 6
štamgast 6
kobzik


Počet příspěvků : 92
Registrován : 11. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jul 27, 2011 9:04 am

hele, kakulík, pokud nejsi slepý, najdi si [You must be registered and logged in to see this link.] pro LS 2009 je to stejné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: je mi 22, snad ti nevadí, že ti radím
Návrat nahoru Goto down
jardeas22

jardeas22


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jun 13, 2012 3:55 pm

Ahoj, chci se zeptat na pár věcí (asi se zasmějete) potřebuju poradit jakou mašinu si mám dát do módů když v mapě mám řepu, slunečnici? U řepy je třeba nejdříve sekat to vím, ale nevím jestli mám použít normální sekačku nebo jestli je nějaká na to přímo dělaná, dále potřebuju vyorávač a sběrač. Nikde jsem nenašel odpověď a dle obrázků nepoznám na co je jaká mašina. Předem děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jun 13, 2012 4:22 pm

Koukni na tento pack: [You must be registered and logged in to see this link.]


a co se týka slunečnice: [You must be registered and logged in to see this link.]

Snad se s tím nějak popereš...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
jardeas22

jardeas22


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jun 13, 2012 4:25 pm

Nejdříve chci poděkovat určitě to využiji. Snažil jsem se to najít všude, prošel jsem snad všechny stránky, ale asi mi to někde vyklouzlo. Díky
Návrat nahoru Goto down
frantapytel

frantapytel


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 12. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jun 27, 2012 11:09 am

zdravim chtel bych se zeptat pod cim najdu ten vozik za traktor jak na nem jesou pytle na seti ,kapalina do praskovace a nadrz z naftou,jeden jsem nasel ale ve hre se mne nezobrazil
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Jun 27, 2012 11:28 am

Koukni sem: [You must be registered and logged in to see this link.]

nebo rovnou na tento: [You must be registered and logged in to see this link.]


Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Danda 22

Danda 22


Počet příspěvků : 1
Registrován : 28. 06. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyThu Jun 28, 2012 12:00 pm

slo by udelal tenhle pottinger jumbo 6610[img][/img][You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyThu Jun 28, 2012 4:03 pm

k dispozici je zatím tenhle [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
maros322

maros322


Počet příspěvků : 12
Registrován : 26. 01. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Jul 09, 2012 6:24 pm

ahojte chcem sa spytat da sa stou uds tatrou kopat zem???

je tu niekde mod na kopanie zemi?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyTue Jul 10, 2012 3:07 pm

Takový mod neexistuje!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Miroslav Smid
štamgast 1
štamgast 1
Miroslav Smid


Počet příspěvků : 21
Registrován : 31. 07. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Aug 01, 2012 9:28 am

Nevíte někdo o nějakým kombajnu bez chyb, aby měl počítadlo sklizených hektarů a drtič na slámu, nejlépe Claas, Deutz-Fahr nebo CASE IH.
Návrat nahoru Goto down
11matqo89

11matqo89


Počet příspěvků : 8
Registrován : 21. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Aug 01, 2012 9:36 am

Miroslav Smid napsal:
Nevíte někdo o nějakým kombajnu bez chyb, aby měl počítadlo sklizených hektarů a drtič na slámu, nejlépe Claas, Deutz-Fahr nebo CASE IH.

Osobne môžem doporučiť tento Lexion 580 [You must be registered and logged in to see this link.] . Postupne špinavie + má drtič na slámu ktorý aktivuješ "k". Bohužial ťa sklamem počítadlo sklizených hektárov nemá. Je tam aj nastavitelná kosa.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/matko.lorenc?ref=tn_tnmn
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyWed Aug 01, 2012 10:36 am

Jak sem pochopil tak LS 2011 Object producers maji na stránkách v přípravě kombajn Case :)tak počkej až vyjde.
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySat Sep 08, 2012 4:36 pm

Zdravím, můžete mi někdo doporučit nějakejou starší víceúčelovou vlečku. aby tam šli všechny plodiny a brambory hnuj řepa,odvážet balíky a vaky a další dík
Návrat nahoru Goto down
jardeas22

jardeas22


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySat Sep 08, 2012 4:46 pm

maros322 napsal:
ahojte chcem sa spytat da sa stou uds tatrou kopat zem???

je tu niekde mod na kopanie zemi?

Hele tak zkus simulátor bagrů, či tak nějak se to menuje.
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1
bubak


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 07. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySun Sep 09, 2012 2:31 pm

Zdar je mi to celkem šumák ale pokud hraji zemědělský simulátor nepotřebuji UDESKu stejně si nic nepostavíš jo jako výkop dekorace ale jinak to nemá cenu jsou na to jiné hry myslí že je to nějaký stavební simulátor to samé jako nějaké mody nesmyslné kamiony a vytuněné osobni auta nebo formule jak to sem může někdo pustit čus bubak
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySun Sep 09, 2012 4:43 pm

bubak: Jo, to máš pravdu. Občas, že je nějaký pro zasmátí, tak to ještě jde - zkusim a stejně ho zahodím.
Ale je tady těch kravin už docela moc na to kolik opravdu funkčních strojů existuje.
Tím se Novinky.cz řádí k smetišti více, než ke kvalitnímu webu s pořádnými mody.
Návrat nahoru Goto down
Baca

Baca


Počet příspěvků : 2
Registrován : 23. 09. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySun Sep 23, 2012 7:59 pm

čus lidi mohl by někdo udělat starý německý traktor RS 09 dvouválec V2 možno udělat i V4 čtyřválec.. taky se vyráběl..
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Sep 24, 2012 5:57 am

Jo, to bylo stojů, co se vyráběly, vyrábějí a vyrábět budou ....
Jak jsi se dozvěděl z pravidel fora (pokud jsi je ovšem četl) tak zde nikdo stroje nedělá a většinou ani moc neupravuje.
Návrat nahoru Goto down
Baca

Baca


Počet příspěvků : 2
Registrován : 23. 09. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Sep 24, 2012 6:31 am

bylo mi řečeno na diskuzi že to mám dát sem.. ale teď už fakticky nevím kam a komu to napsat aby ten stroj udělal.. jinač bych se chtěl ještě zeptat.. jestli existuje nějaký program na vytváření map do LS 2011
Návrat nahoru Goto down
Miroslav Smid
štamgast 1
štamgast 1
Miroslav Smid


Počet příspěvků : 21
Registrován : 31. 07. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Sep 24, 2012 10:41 am

Zdravím, hraji mapu OBERERLBACH a potřeboval bych poradit, kde jsou sýpky s obilím a kam můžu obilí sypat, aniž bych ho musel prodat do mlýna, chci ho uskladnit a ještě, kde se vykupují balíky ?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Sep 24, 2012 1:54 pm

Baca napsal:
bylo mi řečeno na diskuzi že to mám dát sem.. ale teď už fakticky nevím kam a komu to napsat aby ten stroj udělal.. jinač bych se chtěl ještě zeptat.. jestli existuje nějaký program na vytváření map do LS 2011

Na mapy se používá Giants editor, ale moc nedoporučuju zkoušet pokud to neumíš. Není to tak jednoduché jako umístit budovu do terénu a hotovo... Můžeš skusit i hledat na googlu někde návod, nebo napsat někomu zkušenému tady z fóra ( nechci nikoho jmenovat aby se nezlobili, a zároveň říkájm že většina nevyučuje Smile ) inu pokud opravdu chceš budeš na to muset přes google a metodou pokus - omyl Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Sep 24, 2012 5:34 pm

Aby jsi neřekl, že ti tu ani trochu nepomůžeme a budeš se s tím pachtit až do důchodu (tedy by jsi to neudělal nikdy v tomhle státě Laughing )
tak tu máš pár tipů z tohoto fora:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyTue Sep 25, 2012 12:33 pm

Zdravím, neví někdo jak funguje krmný vůz Kverneland KD 710. Naložil jsem do něj siláž z jámy, míchám to a nejde mi to v kravíně vysypat. Hraju mapu Uhořilka map. Mám do něj něco přisypat ještě? už je ale plný siláže.dík
Návrat nahoru Goto down
adamalex

adamalex


Počet příspěvků : 4
Registrován : 01. 10. 12

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptySun Oct 07, 2012 9:51 am

Zdravim,potrebujem poradit ohladom bieleho stroja po vlozeni autopilota.Pred vlozenim stroj fungoval OK.Teraz je cely biely,co s tym?Dakujem za rady.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  EmptyMon Oct 08, 2012 8:06 am

adamalex : 10000000x se tu řešil stroj bez textur, poradím ti hledat příslušné téma, kde najdeš i odpovědi!!!!

mimo jiné malá nápověda zní : co třeba pře úpravou rozbalit zip a skontrolovat si v textovém editoru u i3d souboru cesty k texturám ?

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dotaz na stroj  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na stroj    Dotaz na stroj  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dotaz na stroj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nezobrazuje sa mi stroj
» Pro farm1.
» Secí stroj - Roudnický
» stroj pro sbírání balíků
» dotaz!??

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: