ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 multiplayer pomoc!

Goto down 
+2
Zohan
jindra50
6 posters
AutorZpráva
jindra50

jindra50


Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 11. 12

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyThu Nov 08, 2012 1:40 pm

mám dotaz koupil jsem si ls 2013 a pujčil jsem ho kámošovy který bydli 200metů ode mě a chceme to hrát přes net tak to nainstaloval no a samozdřejmě nám to nešlo,tak si hru objednal ta mu přišla přeinstaloval tu hru a ted když chceme hrát spolu tak nám to nejde piše to připojení ke hře bylo ztraceno ale jiný hráči se ke mě připojí ale on prostě ne a to má origo cd a já taky,já nevim co mám dělat Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyThu Nov 08, 2012 2:27 pm

Měl jsem ten samý problém, se dvěma kamarády. Řešilo se to tu na foru taky několikrát.
Jde o to, že nemáš veřejnou IP adresu. Sehnat se dá u poskytovatele internetu.

A ještě mám otázku já. Musíme mít oba veřejnou IP, nebo stačí, že jí má jeden? Mě to napadlo až teď Smile
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyThu Nov 08, 2012 2:42 pm

Problém je že se hodně lidí připojuje se sdílenou IP adresou a servery pracuji s IP adresami takže dva nebo více lidí se stejnou IP se na jeden server nepřipojí. Podle mne by stačilo aby měl veřejnou IP jeden ze dvou. Nemusí mít veřejnou IP ti kteří mají každý jiného providera (poskytovatele internetu)
Návrat nahoru Goto down
jindra50

jindra50


Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 11. 12

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: jindra   multiplayer pomoc! EmptyThu Nov 08, 2012 8:04 pm

takže to nerozjedem ?
dá se ip adresa změnit?
děkuji za odpověd :-) jindra kapitán
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyFri Nov 09, 2012 6:27 am

Jak napsal Zohan, veřejnou IP ti na požádání poskytne provider. (ten co ti zavedl domů internet)
Návrat nahoru Goto down
LuKasss

LuKasss


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 10. 12

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyFri Nov 30, 2012 4:05 pm

Cau hele chtel sem se zeptat jaky je potreba port u verejne IP adresy aby mi to slo protoze sem mel neverejnou IP adresu a chci si dat verejnou (poplatek) a ptaji se me na jaky port mi to maji dat. Diky za odpovedi
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyFri Nov 30, 2012 4:45 pm

Port: 10823
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
LuKasss

LuKasss


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 10. 12

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyFri Nov 30, 2012 5:09 pm

Diky
Návrat nahoru Goto down
Davidd30

Davidd30


Počet příspěvků : 1
Registrován : 20. 12. 12

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyThu Dec 20, 2012 5:18 pm

Ahoj nejde nam s kamaradem multiplayer mame orig.hru (kazdy) a i jinyho poskytovatele internetu,a porad nas to vyhazuje,muzete nam prosim pomoc?diky
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! EmptyThu Dec 20, 2012 10:09 pm

Čti příspěvky nahoře Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





multiplayer pomoc! Empty
PříspěvekPředmět: Re: multiplayer pomoc!   multiplayer pomoc! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
multiplayer pomoc!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Multiplayer pomoc
» Pomoc s multiplayer
» Prosím pomoc - nefunguje multiplayer
» Multiplayer LAN
» Multiplayer hra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: