ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lišta na slunečnici

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
44Honza
štamgast 3
štamgast 3
44Honza


Počet příspěvků : 42
Registrován : 26. 01. 13

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyMon Mar 04, 2013 7:59 pm

Pánové nemá někdo info o nějaký liště na slunečnici zkoušim nově staženou mapu kde je slunečnice ale nemám jí čím posekat.Do sečky mi slunečnice v této mapě přidat jde ale lištu nemám.Díky za info.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyMon Mar 04, 2013 9:41 pm

Tak si do doto xml nějaké lišty připiš sunflower a mělo by to makat. Mohl by sem dát link na tu mapu?
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyMon Mar 04, 2013 10:11 pm

A kombajn na slunečnici máš? Když nemáš zkus se podívat na můj web tam jeden je. Odkaz na moje stránky je dole u mého příspěvku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Mar 05, 2013 5:43 am

koudelka: Na to přece nepotřebuje speciální kombajn, stačí, když do moDesc do fruittypes připíše sunflower, jak již výše zmiňoval Tonn
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Mar 05, 2013 10:13 am

Ne do modDesc ale xml s názvem toho stroje se to píše.
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Mar 05, 2013 2:57 pm

jo, sorry, to sem přehlédl, jasně že do xml stroje, dík za opravu
Návrat nahoru Goto down
44Honza
štamgast 3
štamgast 3
44Honza


Počet příspěvků : 42
Registrován : 26. 01. 13

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Mar 05, 2013 4:49 pm

koudelka napsal:
A kombajn na slunečnici máš? Když nemáš zkus se podívat na můj web tam jeden je. Odkaz na moje stránky je dole u mého příspěvku.

Díky vyzkoušim ten tvůj kombajn
Jo a Tonn chěl vědět která to je mapa tak že je to z www.modbox.us a mapa Bassumer country v5.3
Návrat nahoru Goto down
Koty666

Koty666


Počet příspěvků : 5
Registrován : 03. 01. 12

Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Jun 25, 2013 6:17 pm

Zdar lidi, nemohl by sem někdo nějakou tu lištu na slunečnici dát nebo rovnou i s kombajnem a i na více plodin, v mapě mam oves, slunečnice, konopí, rýže a samozřejmě i ty základní. Na netu jsem našel Deutz 6095 HTS, ale to je peklo a má hrozně malý lišty
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici EmptyTue Jun 25, 2013 6:43 pm

Tady najdeš co chceš a ještě daleko víc věcí.
http://uloz.to/x8z6rvXu/zd-brodek-pack-rar
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lišta na slunečnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lišta na slunečnici   Lišta na slunečnici Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lišta na slunečnici
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lišta Pu 380
» Lišta na řezačku JD
» lišta claas vario
» Lišta na kombajne
» Lišta na New Holland

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: