ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kde koupit prasata - mapa Heavensgate

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
anikman
štamgast 1
štamgast 1
anikman


Počet příspěvků : 18
Registrován : 11. 04. 12

Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate EmptyThu Aug 08, 2013 6:01 pm

dravím, prosím, kde mám koupit prasata ve hře? mapa je Heavensgate_Entpackmicherst, díky za radu
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate EmptyThu Aug 08, 2013 7:36 pm

Nepoznam tu mapu ale mod na chov prasiat funguje tak,ze treba navozit vsetky potrebne krmiva a vodu do prasecaku a prasata potom sami zacnu pribudat
Návrat nahoru Goto down
anikman
štamgast 1
štamgast 1
anikman


Počet příspěvků : 18
Registrován : 11. 04. 12

Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate EmptyThu Aug 08, 2013 7:51 pm

díky, tedka když jsem hrál tak mě to taky napadlo, jestli to nebude ažž se to naplní...
Návrat nahoru Goto down
hradman

hradman


Počet příspěvků : 1
Registrován : 01. 09. 15

Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate EmptyThu Sep 03, 2015 9:35 pm

ahoj. Jak mám odvézt skot?? Mám jich 10 a jeden je už vykrmený. Stáhnul jsem si MOD s vlekem na skot a prasata a stejně mi nejdou naložit??? Poradí někdo?? Díky
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate EmptyThu Sep 03, 2015 10:35 pm

Musíš najít místo kde se nakládají.... A nebo zkus jiný vlek tenhle je možná špatný...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde koupit prasata - mapa Heavensgate   Kde koupit prasata - mapa Heavensgate Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kde koupit prasata - mapa Heavensgate
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» RM - nejde koupit
» Prasata
» Mod nelze koupit
» Skot+prasata +budovy volně umístitelné
» Mapa v jpg

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: