ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prasata

Goto down 
+13
MILDAS11
Fanda
daru
bubo122
Ježura
husara1987
druppi
stano176
jindar-cz-
marwe007-cz
Davidix
Peha761
Baron7
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Prasata   Prasata EmptyMon Aug 26, 2013 1:03 pm

Čest, hraju mapu Schoenhausen je to s modem prasat. Prasata krmím a množíse, ale nevím jak je naložit, dím za nějaké info. Čest
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Aug 26, 2013 1:15 pm

V mape ZD Brodek sa nakladaju sami,ked zastavis na oznacenom mieste nakladky.Pribudaju len pomaly,tak tam treba dlhsie postat.Skus ci to tak nieje aj v tvojej mape
Návrat nahoru Goto down
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Aug 26, 2013 1:23 pm

Dík. místo nakládky asi myslíš takový ten šrafováný čtverec že, ale tam právě nic takovýho není :-( zkusím to chvilku nechat stát u nich, tam jak se krmí. Čest.
Návrat nahoru Goto down
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Aug 26, 2013 2:27 pm

Už to mámmusí se cufnout do vrat a prasata se začnou nakládat. dík. Čest
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Aug 26, 2013 2:52 pm

presne tak,bud je to vyznacene stvorcom alebo pri vratach
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 06, 2013 4:16 pm

Ahoj. Nevite nekdo o modu na prasata,ktery by se dal dat do two rivers? Pocitam,ze vlozit tam prez Giant jen Veprin stacit asi nebude
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptySat Sep 07, 2013 8:22 am

Na německým šroťáku je vepřín. Vložíš ho pře GE a pak se musí ještě dopsat do moddesc mapy cesty ke striptům atd...
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Sep 09, 2013 6:45 pm

Tak mam takovej pocit,ze mluvime kazdej o necem jinym.:-)
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Sep 09, 2013 6:50 pm

To ano,pocit mas spravny.No si to ty,kto nevie o com hovori
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Sep 09, 2013 10:44 pm

No to mas pravdu a vzhledem k tomu,ze jsem v tomhle novacek,tak se rad necemu priucim. Ono posmivat se nekomu,ze neco nevi je docela jednoduchy a nechapu,proc se to ma dit mezi lidmi se stejnym zajmem. Nemeli by jsme si ty zkusenosti spis predavat? Od toho tohle forum je. Ne? Pochybuju,ze jsi tyden po nainstalovani farm simulatoru a GE umel hned udelat mapu. Ja to teda neumim. Za coz se tedy omlouvam.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Sep 09, 2013 11:50 pm

Co tu meleš za nesmysly. Kdo se komu posmívá jako. Ty jsi byl první kdo tu dělal machry že umíš přepisovat scripty. A přitom ani nevíš které to jsou!! Nehraj si tu na chudáka. A právě naopak se věci mají že ti co tomu nerozumí si mají vážit těch co jsou v tom sběhlí a dokážou poradit. A když tak říkáš že to hraješ jen týden, tak proč honem chceš dělat nějakou mapu, když ani pořádně nevíš co vše v mapě musí být aby ta mapa byla hratelná. Prvně poznej hru a potom chtěj něco dělat. A ohledně toho předávání. Kde si jako na to přišel že někdo někomu musí něco dávat. Mě taky nikdo neradí kromě toho co se dozvím někdy na forech ale zbytek si musím doladit sám. A ono taky je všude spousta návodů jak nato, takže taky nikoho nebaví se furt opakovat.
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Sep 10, 2013 7:31 am

Ja nechci delat mapu a nedelam na nikoho machry a uz vubec ze sebe nedelam chudacka. Lidi,kteri to umi,rozumi tomu a poradi si samozrejme vazim. Ja jsem sw tu jen zeptal,jak se da vlozit prasecak do Two rivers. To je vse.s tema scriptama jsme si jen a pouze nerozumeli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Sep 10, 2013 8:11 am

Jak vložit prasata: Stejně jak do všech map. Budovu tam dáš přes GE a musíš dopsat cesty ke scriptům a přidat scripta co k tomu jsou. Tady má link na ten mod kde je vše potřebné k tomu.

http://www.modhoster.de/mods/schweinemast--2

No a taky ještě musíš do mapy vložit výkup prasat aby jsi je mohl prodat.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Sep 10, 2013 4:53 pm

Davidix napsal:
No to mas pravdu a vzhledem k tomu,ze jsem v tomhle novacek,tak se rad necemu priucim. Ono posmivat se nekomu,ze neco nevi je docela jednoduchy a nechapu,proc se to ma dit mezi lidmi se stejnym zajmem. Nemeli by jsme si ty zkusenosti spis predavat? Od toho tohle forum je. Ne? Pochybuju,ze jsi tyden po nainstalovani farm simulatoru a GE umel hned udelat mapu. Ja to teda neumim. Za coz se tedy omlouvam.
ja som sa ti neposmieval.hru hram od 09 a neviem vyrabat mody-nie je to jednoduche,preto som ti odpisal ako novacikovi.Ak nemas spoznanu zakladnu mapu,nevies co a ako funguje ani nepoznas rozne mapy a mody a ich funkcie ci asi najvacsi nemecky web,viem ze si novacik a nieje realne aby si vedel nieco upravit.Bez skusenosti s hrou nie.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 10:12 am

Hoši, debata jak mezi debilama, nezlobte se na mě, ale Tonndo,... srry , ale dělat to mužeš klidně dvacet let, ale věř tomu, že skriptem, jak tady všichni nazývají cosi,..... mužeš klidně moddesc a stroj.xml nazývat, protože jsou psány v Html, popř Xml, což je skriptovací jazyk a Xml jeho mutace, či nástavba, či další pokročilá verze,..... pokud ttotiž ještě použiješ v tomto kaskádové styly a pod, máš plnohodnotný skripty, nehledě na to , že samotné Html je už někdy od konce šedesátých let základem všeho vývoje skriptingu, ale to jistě víš s ohledem na tvé znalosti ,...... a nadále to, že hra ještě obsahuje informace psané v lua, což jak víš je poměrně mladý skriptovací jazyk představující něco mezi odlehčenou verzí Html kombinovanou s Java a pod,... t je druhá věc a ať chcete, nebo nechcete tyto soubory a zásahy do nich nazývat jakkoli,.... myslím, že se nehodí kvůli tomu tady dělat dusno,......

Za druhé,... pokud nikdo neviděl napsaný skript do nějaké hry v Html,.... tak by se zato měl spíš stydět a ne tu machrovat Very Happy Very Happy

Za třetí , že tu nazvete jinej web hanlivě neznamená, že někdo pozná, o jaký web se jedná,........ Ono totiž německých webů je šest půlek,........

a řešit to, co kdo po jaké době umí je naprostá zhovadilost přeci,....... já taky netvrdím, jak dlouho se tomu věnuji a cco umím jen proto, abych i pohladil ego, ale stále dokola píšu, že neumím nic víc, než je napsáno tady na foru,....... je to především o čase a pokud ho někdo nemá tolik co ostatní, tak nevidím důvod tady kvůli tomu dělat bordel!!!!!

Pokuste se zamyslet nad tím, že by bylo dobré se spíš semknout ke společné snaze a výměně informací, k čemuž toto forum bylo založené a tím si zkvalitnit samotnou hru a komunikaci a ne tu ze sebe i ostatních dělat blbce a dalším ztížit orientaci na foru!!!!
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 10:28 am

To máš pravdu. Taky jsem si myslel,že o tom tohle forum je.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 12:32 pm

Jindro to že ze script může být i soubor xml v nějaké jiné hře nebo programu je jasné ale bavíme se tady o hře ve které jsou scripty ve formátu lua. Někdy taky luc. Vůbec jsem se na nikoho nevytahoval ale řekl jsem to jak se věci mají že scripty ve hře jsou ve rormátu lua a ne xml. Proto když chceš něco vložit do mapy. Jako třeba tyto prasata, tak do modDesc.xml musíš dopsat cesty ke scriptům lua, protože ty ti dávají funkce jak budovám do map nebo strojům. Proto když tady psal že když si myslí že když něco dopíše do modDesc.xml a myslí že mu to bude fungovat, tak že je hodně v omylu. Pokud je to budova s funkcí, tak musí být do mapy vložená scripta a taky musí být připsána cesta, odkud je má hra načítat. Tobě to vysvětlovat nemusím ale je tady dost témat ohledně těch prasat ale než aby si někdo přečetl ta co jsou už založená, tak raději založí nové téma.
Návrat nahoru Goto down
stano176

stano176


Počet příspěvků : 6
Registrován : 12. 09. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 6:46 pm

caute.nespravil by niekto zvas traktor zetor 7011?foto by som dal cez email.pracoval som unas na JRD a taky by som chcel mat tuna v LS13.viem ze to neje lahke spravit ale keby sa dalo a taky co vy potom nevypisoval chyby.diky
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 7:12 pm

Jindro nikto sa mu neposmieval,ja vobec nie.len som mu napisal to,co mas ty podpise prispevku.ak nevies co,tak to,ze kym nepozna zakladne funkcie modov asi tazko nieco prepise.Ak by si tu bol castejsie videl by si,kolko naivnych tu vypisuje,akoby stacilo v moddesc iba prepisat jedno cislo a vsetko pojde.Sami majstri sveta a nakoniec z nich vylezie ze maju stiahnutu hru
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyFri Sep 13, 2013 9:24 pm

jj oka beru, tak příště bez poznámek Wink a pan Stano176 by si měl asi srovnat myšlenky ohledně toho, co má 7011ka společné s prasatama,......
Návrat nahoru Goto down
druppi

druppi


Počet příspěvků : 6
Registrován : 23. 02. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyThu Jan 16, 2014 12:14 pm

Zdarec. Dá se někde upravit rychlost růstu prasat?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Jan 21, 2014 8:35 am

noooo druppi,...... asi v příslušném skriptu najít nějakou informaci k tomu,....... rychlost produkce jistě nastavit musí jít, ale popravdě já osobě jsem neměl ještě potřebu to řešit
Návrat nahoru Goto down
husara1987

husara1987


Počet příspěvků : 1
Registrován : 17. 07. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Apr 01, 2014 9:09 pm

Zdravím Vás, mam dotaz a prosbu o pomoc. Vložil jsem si do mapy prasečák (prasátka rostou, hnůj hnije a kejda přibývá) to je ok. Můj problém je v tom že podle návodu jsem si vytvořil skript na výkup prasat a umístil ho ale ve hře samotné v PDA se mi u výkupu (jatka) ukazuje cena 0,- za prase. Nevíte někdo jak to vyřešit? Podotýkám že jsem prasata už zkoušel prodat a nic jsem za ně nedostal. Dik všem za pomoc :-)
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyWed Apr 02, 2014 7:17 pm

nieje mi jasne aky skript si vytvoril.podla mojich vedomosti treba skript SchweineZucht.lua a RegAnimal.lua a <Animal name="pig" price="100" Eco="true" hud="map/models/buildings/Schweinemast/Textures/pigHUD.dds
Potom treba vo vykupe dopisat vykupovanu surovinu,t.j. pigs a koeficient ceny.Na to,aby ti pridane plodiny ukazovalo v PDA potrebujes pre obycajnu mapu PDA fix by Marhu.Pre mapu MR potrebujes PDA MOD http://fs-uk.com/mods/view/30493 Mam z neho aj prelozenu verziu ale zatial som ju neupol.
Návrat nahoru Goto down
Ježura
štamgast 1
štamgast 1
Ježura


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 05. 12

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Prasata nejdou   Prasata EmptySat Apr 26, 2014 11:18 am

Hraju již asi 5 nebo 6 mapu kde je mod prasat. Když se přiblížím k objektu, slyším imaginární prasata chrochtat, ale coliv jim vezu, nic po mě nechtějí. Čili mod prasat nefunguje. Ale kdysi dávno mi to na dvou mapách šlo - naposledy ZD Brodek. Co dělám špatně, nebo mi snad něco chybí ??
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyMon Apr 28, 2014 1:13 pm

Prasata sa bud samé "vyrábajú" keď ich nakŕmiš (to v prípade ak je v PDA pri začiatku hry stav 0).
Ak je na začiatku stav 0/0 treba nejaké prasatá nakúpiť v obchode (to je tá prvá nula) a potom po nakŕmení sa ti budú opäť vyrábať nové, ktoré môžeš predávať - to je to číslo za lomítkom.
Návrat nahoru Goto down
daru
štamgast 1
štamgast 1
daru


Počet příspěvků : 15
Registrován : 18. 02. 14

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptySat May 10, 2014 6:24 am

Jenom menší dotázek-a neudělal někdo takovej mod na prasata+výkup,ono přepisovaní ruznejch víše uvedenejch tz.skriptu-čísel atd. asi všem nepujde a Giant to je pro mne špan.vesnice,ptám se, je takovej mod.Díky
Návrat nahoru Goto down
Fanda

Fanda


Počet příspěvků : 1
Registrován : 18. 08. 14

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: NEVÍM JAK NALOŽIT PRASATA   Prasata EmptyMon Aug 18, 2014 7:09 am

Čau mam mapu rsp sethow v7 a nejdou mi naložit prasata pomocte prosím
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Aug 19, 2014 9:55 pm

daru- existuje takovy mod je ke stazeni na modhosteru.de vumistitelnejch objektech
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata EmptyTue Aug 19, 2014 9:57 pm

Fanda- zkus zacouvat do tech vrat co jsou z boku prasecaku tam jak davas vodu a zrní
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prasata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasata   Prasata Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prasata
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prasata
» Kde koupit prasata - mapa Heavensgate
» Skot+prasata +budovy volně umístitelné

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: