ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ESlimiter + Operating Hours

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyThu Oct 02, 2014 8:08 pm

Zdravím všechny,

potřebu poradit ohledně Operating Hours. Mám ho již s ESlimiterm zapsaný a mám pár strojů kde jsou již natočené hodiny. Docela mě to štve a zaboha nemůžu přijít na to co je tam napsáno jinak. Zkoušel jsem ho nahradit jiným taky s Operating Hours ale vyhodí mít to call Stack Sad

kód:
Call Stack:
  C:/Users/Eragon/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/JohnDeere6RPack/Specializations/ESLimiter.lua(201) : setOverlayUVs
  D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/vehicles/Vehicle.lua(1986) : draw
  D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/BaseMission.lua(1061) : draw
  D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/FSBaseMission.lua(1346) : draw
  D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/missions/mission00.lua(224) : draw
  C:/Users/Eragon/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/Bantikow_V2_by_TLS_Modding/SampleModMap.lua(129) : draw
  D:/code/lsim2013_desktop/build/finalbin/dataS/scripts/main.lua(1049) : draw
Lua: Unknown entity id: 0 method name: setOverlayUVs
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyThu Oct 02, 2014 9:49 pm

Chapu spravne ze by jsi u stroju kde jsou jiz natocene nejake hodiny chtel 0? Protoze jestli ano, mam to stejne a zacal jsem se v tom ted stourat. Vim ze mas vice zkusenosti, ale kdybych na neco prisel napisu.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyThu Oct 02, 2014 10:10 pm

Chápeš to správně. A v tomhle taky nemám zkušenosti a ani všeobecně je nemám velké, hraji si s tím teprve tak sotva měsíc. Navíc tenhle problém už vyžaduje znalost scriptu nebo pozorného oka.
Já jsem je zběžně porovnal a na rozdíl jsem nepřišel. Budu rád, když dáš vědět pokud se ti to povede "rozluštit".
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 2:21 pm

Ahoj. U traktoru co mám já jsem to vyřešil tak, že v souboru CaseCVX175.xml jsem našel řádek:
kód:
<ESLimiter startH="4045"/>
a hodnotu 4045 jsem přepsal na 0. Teď mám u traktoru jen mnou odpracovaný čas 4,9 h. V souborech jsem ale žádnou proměnou která by oněch 4.9 h řešila nenašel. Takze to neni asi uplne to co hledas.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 2:39 pm

To xml mě vůbec nenapadlo se podívat Mad omg . Já myslím, že to bude přesto to co hledám. Šlo mi o to abych při koupi měl nulu a né třeba 400h jako u jednoho Holadna.

Hned to jdu vyzkoušet! Smile
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 2:45 pm

Pak napis. Podle me tam budes mit 0 kdyz to koupis. Ja ze jsem zvedavej bych taky rad vedel jak to resetovat na 0 ne jen na real 4.9 h.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 3:40 pm

Tak to funguje na 1! Smile Takže jsi na to přišel diky

A nějak nechápu těch 4.9h. Jak to myslíš? Stačí to přepsat na 0.0 a hotovo. Jen ještě až budu hrát musím vysledovat jak to počítá. Natočilo mi to tak za cca 20 min. hry 0.2h. Takže to počítá asi co 10 min.
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 3:55 pm

Nn ja s tim mam uz odehrano tech 4.9 hodiny realnyho casu. Myslel jsem to tak, ze nevim jak to zresetovat do 0.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 4:01 pm

na tom case bolo cez 4050 hodin preto,lebo si ho kupil uz ako jazdeny.Mal tam totiz nizku obst.cenu.Teda aspon v tej verzii,ktoru som mal ja.

EDIT obstaravacia cena


Naposledy upravil Peha761 dne Fri Oct 03, 2014 4:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 4:05 pm

Tak to přepiš na 0.0 ten stávající prodej a kup nový. Mě to šlo v pohodě.

A obst. cena je co za zkratka?
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 4:08 pm

Peha761: Ano mas pravdu ja to vim je to v popisu, ale me zajima kolik s tim najezdim ja. Takze proto jsem to resil. Jak mas singl rozjetej prachy nejsou problem a cenu si tam klidne zvysim aby to byla funglovka.

Eragon: Me to taky funguje v pohode. Me slo jen o to ze nekde se ten nahrany cas musi zaznamenavat prece Very Happy
To je cesky porizovaci cena.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours EmptyFri Oct 03, 2014 5:31 pm

Jo tak Very Happy

A to jsem právě hledal, kde se to ukládá abych tam to přepsal. No ty jsi přišel na podle mě 100x rychlejší a jednoduší způsob Smile Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ESlimiter + Operating Hours Empty
PříspěvekPředmět: Re: ESlimiter + Operating Hours   ESlimiter + Operating Hours Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ESlimiter + Operating Hours
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ESLimiter
» ESLimiter
» ESlimiter -bez úpravy stroje
» Courseplay a ESlimiter u modu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: