ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Volant plus joystick

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Volant plus joystick Empty
PříspěvekPředmět: Volant plus joystick   Volant plus joystick EmptyMon Aug 10, 2015 8:31 pm

Zdarec vespolek,
hraju na Logitechu Driving Force GT + joystick Logitech Force 3D Pro a chci se zeptat zda někdo nevíte jak co nejlépe vycentrovat nebo nastavit ten joystick v neutrální poloze. Když přidám mrtvou zónu ve hře tak to má bohužel vliv i na volant... Což není optimalní... A když dám jen 2procenta mrtvá zoná tak kdykoliv pustím joystick, tak nedrží centrální polohu a naladači padá rameno atd... Sad
Návrat nahoru Goto down
charli27
Master **
Master **
charli27


Počet příspěvků : 150
Registrován : 23. 03. 14

Volant plus joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant plus joystick   Volant plus joystick EmptyTue Aug 11, 2015 3:03 am

čau,myslím,že toto nastavení musíš najít někde v pc,mělo by se to nacházet v ovladači daného produktu,aspon já to tak musel naladit,když jsem centroval volant na rally simulatory.Snad jsem ti trochu pomohl
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Volant plus joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant plus joystick   Volant plus joystick EmptyTue Aug 11, 2015 9:06 am

Cau, stahni si game software od Logitechu a vytvor si pro kazdy ovladac vlastni profil, tam si nastavujes zarizeni jednotlive...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volant plus joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant plus joystick   Volant plus joystick Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volant plus joystick
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» volant a joystick
» volant a joystick
» joystick
» Volant logitech G27
» Volant

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: