ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 12:47 pm

jendes - pravdepodobne sa ti to bije s nejakým iným modom.

PRE VŠETKÝCH - POZRITE SA, ČO VÁM PÍŠE LOG.TXT A POTOM SA PÝTAJTE!!!!

TEN MOD JE PODĽA AUTOROV BEZ CHÝB, TAKŽE CHYBA BUDE NA VAŠEJ STRANE!!! najskôr sa to bude biť s iným modom!!!

Naposledy upravil brano dne Fri Dec 30, 2011 12:51 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : úprava gramatiky.. :))
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 71

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:02 pm

Kluci uz jste někdo přišel na to jak pripojit listu ? Mě to vůbec nejde,jde jen na kukurici a od jinych kombajnu...nevite co s tim ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.trucker-sryta.webnode.cz
magor13
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 61

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:10 pm

precti si muj prispevek o stranku nize.jinak mohl by mi nekdo rict kdyz tam dam ap tak mam stroj bilej
Návrat nahoru Goto down
mino889

Počet příspěvků : 10

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:12 pm

michal 16 ja mam rovnakiproblem
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 42

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:14 pm

standardna lista ma dost maly bod pripojenia, treba ku nej ist pomaly a sledovat kedy sa objavi bod pripojenia.
Co sa tyka kosenia - treba prepnut kombajn do pracovneho rezimu - je to pismeno M, drvic slamy je N (pri vacsine kombajnov je to totiz standardne O a K)
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 91

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:20 pm

ahoj všem.Máme tu pěknej kombajn a já zas pěknej problém.Koupit mi jde, lišta připojit taky. Jenže problém je ten že když přepnu pohled do kabiny a chci si zapnout kameru,tak jí zapnu ale když jí vypnu tak zůstane poslední snímek který jsem tam dal a nejde vypnout.Je zkrátka" fixed".A když chci kosit lištou pole tak to nekosí a v kabině se mi hrozně klepe obraz myslím na monitoru.Obraz je jakoby dvojatý. To se děje v okamžiku když žací adaptér zapnu a lišta klesne dolů. Pohled zvenku se neklepe ale zas to neseká,a ani nemůžu v této činnosti z kombajnu vystoupit a ani ukončit hru.Jinou lištu jsem k tomu zkoušel připojit ale nešla.Neobjevilo se mi ta ikona na připojení.PLS poraďte jestli s tím máte někdo zkušenost
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:24 pm

tohle se mi teda neděje,modu tam asi 15,+ tam mam jeste 580 s ap a vse jde v pohode.
Návrat nahoru Goto down
Kubi112

Počet příspěvků : 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:25 pm

no tak ja mam tiez tento isty problem co si tu napisal.aj som hru preinstaloval odstranil vsetky mody a robilo to aj tak dalej

no takze neviem ci to bola iba nahoda ale ked som nainstaloval original hru tak to ide v pohode len ta kamera v kabine stale bezi aj ked ju vipnem

Naposledy upravil brano dne Fri Dec 30, 2011 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support

Počet příspěvků : 143

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:45 pm

Tak já také přispěji svou troškou do mlýna. Stroj mám koupený, lištu připojím, textury bez problémů, žádné bílé. Vše kosí jak má, log mám úplně čistý. S kombajnem jsem maximálně spokojen. Celkově vybírám jen mody bez chyb. Jen by mne zajímalo, zda už někdo z vás přišel na to jak se dá na liště z balíčku posouvat přihaněč jako je to na videu. Na to jsem zatím nepřišel. Moc děkuji za každou radu.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 1:47 pm

teď jsem tam zkusil připojit lištu z origoš kombajnu deutz-fahr a seká to normálně.Ona holt lišta tam asi jde jen tak některá.Ale zkusim sehnat nějakou Claas s touhle zelenou to vypadá jak pěst na oko.Možná je někde chyba asi v .XML souboru nebo mod.desc.Kdo ví .Ale každopádně je to škoda že ta pěkná lišta takhle zlobí.

P.S. Přiháněč a jeho výška atd... se reguluje podržením levého tlačítka myši
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:01 pm

OK. Jdu to zkusit. Jinak mě funguje originál lišta Claas přímo od kombajnu bez problémů. Seká všechno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:04 pm

hm..... se máš. Já tam fouknul lištu claas 1050 z vario packu a už to vypadá líp.Ale origoš je origoš
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:15 pm

Pánové zjistil jsem příčinu proč to nejde mě...když hraju originalni mapu tak lista pripojit jde,ale jak mile tam vlozim jinou v mem pripade Czech map tak uz to nejde jak pripojit tak ani prodat. Kdo jaky mate mapy?
Návrat nahoru Goto down
axos340
Lama
Lama

Počet příspěvků : 52

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:24 pm

musím řict že mě ten kombajn jede bez problémů moc se jim povedl diky
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 78

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:25 pm

To je no.
Návrat nahoru Goto down
Mar
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 39

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:36 pm

Jo je fakt super a šlape bez problému.
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:43 pm

Ano je to super kombajn,mě už to taky jde,ale chci upozornit že lista nelze pripojit na mape Czech map by trucker v6 Musel jsem si stahnout jinou a jde ,ale na tehle ceske mape ne!!
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 2:53 pm

Hraji mapu DaM Monopol a jede skvěle.
Návrat nahoru Goto down
Bacza
Lama
Lama

Počet příspěvků : 26

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 3:12 pm

log jsem našel a háže mi to tam error cosik mouse event.. Nevíte co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 3:43 pm

tak som ho vyskúšal aj ja - MONOPOL D&M - všetko funguje.

avšak aj tak som ho vymazal - vôbec sa mi nepáči.
že prečo?
1.) TTčko vôbec nemusím
2.) IC CONTROL vôbec nemusím
3.) príves na lištu vypadá úplne naprd
4.) "premakaný" mod a cúvacie svetlá nikde (aspoň mne žiadne pri cúvaní nesvietili)
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 78

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 3:53 pm

Já souhlasím s čísly 3 a 4.
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 3:57 pm

NAšel by se tu někdo,kdo by na ten kombajn udělal kola místo pásů? Jo a taky jsem viděl od těhlech tvůrců ještě 650 claase s kolama a s mensi listou a mel taky kamery atd.Možná byl ještě hezčí,ale zatím jsem ho nidke neviděl ke stažení.
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **

Počet příspěvků : 154

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 4:17 pm

Kombajn funguje jak má,akorát mě zarazilo ,že nechává stopy v obilí Very Happy Jinak vše ok,máte hoši asi moc modů!!! Very Happy
P.S.:jaké kamery? Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
Michal16
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 5:00 pm

Stopy v obili a ne jenom tam,ale i na strnisti kudy kombajn projel tak jsou.
Kamery myslim ty co prepinas,jako je spohledu sypadla,ze zadu,z boku listy a zrduhy ho boku atd.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 5:38 pm

No že je ve hře moc modů to je sice dost častej problém,ale co se týče mýho problému s lištou a kamerami tak to modama neni protože já měl v mods jen toho 770TT a moneycheats-mod a stejně to blblo Mad jak jsem výše uváděl.
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 5:56 pm

ahoj,kdyz tam doplnim ap,proc mi zbělá kombajn po uloženi ,otevíral sem ho z plochy,ulozil sem save i3d file.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.

Počet příspěvků : 468

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 6:23 pm

Přece jsem se dočkal....

Velikostně je akorát mohl by být víc širší, a ty pásy jsou v porovnání se zadnímy koly úzké . Měly udělat dvě verze s koly a s pasy...

Líbí že dělá koleje v travě,obili... A kamerky ty jsou bomba Like a Star @ heaven

IC control je pěkný ale v tomtu kombajnu se využije "pouze" na přepínání kamer.

Na mě je 12m lišta zbytečná velká stačila by 10m...

Závěr: Kdeby neměl kamerky tak je to průměrně nadprůměrný mod...

Nevím jestli to vůbec víte ale lišta se připojuje X a zobrazí se jenom v nápovědě.

Vymažte shader_cache kdoví třeba vám to pomůže
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Lukyas

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 6:40 pm

Je to super kombajn. diky tvůrcům
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 6:44 pm

a ešte som si všimol, že zadné kolesá majú opačne dezén...
Návrat nahoru Goto down
Marek Nárožný

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 6:46 pm

Super ale mohl by být na kolech
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 109

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Fri Dec 30, 2011 6:52 pm

Jelikož na hodně forech pláčou že je škoda že není i na kolech, tak předpokládám že během začátku roku se na kolech objeví. Takže neplačte na špatném hrobě a vyčkejte nebo napište autorovi Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]  CZTomid
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<   Today at 12:06 pm

Návrat nahoru Goto down

CLAAS 770TT - POKEC aj POMOC >> vše sem<<
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» pomoc s kombajom
» Pomoc s mapou Bantikov 2015
» claas cargos 9600 xxl

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: