ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Giant Editor

Goto down 
+150
Eragon92
jakubkarlicek
jerry.kir
Rendy8
Stromecek
mate16
LukaskkoSK
PF16
Pablick
hypan82
Lukyyno
Peto1302
JeniCZEk
AGRO-NOVES
alexgo
patres1110
Dan1
Wilgott
zonda
Peha761
pali979
pukinho99
Jejíček10
MontyLS
venca sedlak
tashunko
turbo
laco87
jzd.domov
ficojepan
Archom
jendys115
tonda0123
tukelita123
jcamara
Mikakaco
Davidix
vladis44
adamtmk
Karlik
TomášChlpoš
Jerrow
Add-bluePOVY
venda
SuperRAPIT
JuanPedro
Mirda_K
M4fian099
kubalump
Harby82
marwe007-cz
michal55
sedrik
Denny033
RadekRadarLichnovsky
Radar*
lada7340ukt
Roman83
Venca17
radimvrah
kpaloo
Filipqo
zetor7011
zozinko
erfik
jorky06
rollsicek
ridermann
LyrickCZE
KubRad54
lukino12111
jirjan007
ledy
urbanco123456789
lokas
lexion750
Schpeck
Marek Korman
freihand
CZTomidlo
Ondras jamne
ondracakora
.PAVEL.96
*hefi*
Gregoras
fkollins233
Bocka
drakove
honmon
lucaaaasss
psajtik94
LIAZ
Okec
Volnas
qffgzgdztser
lukas7
PalkiS
matonem
maxiqq86
FRJHR
zetorista
jindar-cz-
marti_18
bjatskular
marta118
Kolchozník
matafix69
GREG
case_CVX
Robo97
Dodo.
josmal
stlouki
OfF_StaRs
koudelka
originaljohny
Jendes
buchcík
bejbik007
laza
jarda
karel5655
deno
SLACK
matej.13
sulecsan
QQuatro
ales10
honza.p000
MaňaSS
Fyrysan
mysaak
Tomik
vito2
Martin SK
milca3
Vitas
Martin94
hasici150
frichter
Stenly
oto80
cyril1200
zipicek
ondra700
Fox
schvacha
kobzik
durman
Rodopytel
154 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorZpráva
Volnas
štamgast 6
štamgast 6



Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Jul 04, 2012 4:26 pm

a musíš si najít v souborech a vymazat
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Jul 04, 2012 10:51 pm

Mám takový dotaz, jak jde upravit teren v mapě?
Potřeboval bych odstranit nějaké stromy, ale bohužel jsou součástí terénu, poradí někdo jak na to?Dik
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Jul 04, 2012 11:30 pm

Stromy jdou vymazat tím samým způsobem jako plodiny. Je třeba v plodinách v okně terrainEditing najít tyto názvy: treesLaub1, treesLaub2, treesTanne1, treesTanne2 a pakje normálně vymazat. Sleep Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 12:47 am

Tak asi dělám něco špatně ale tak se mě odstranit nedaří plac
Kliknu na terén a ten se označí zeleně a nějaké ty stromy + kousky trávy, (jsou součástí toho terenu, zbylé stromy jdou odstranit v pohodě aj ty plodiny, ale ty spojené s terenem bohužel ne
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 7:35 am

stromy mužou být take zasazeny jako plodiny !
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 8:07 am

Když mám označen terén tak plodiny jdou mazat, ale ty to stromy bohužel ne (na mapě se nachází i takové ostrůvky s trávou, které jsou také dohromady s terenem a nejdou vymazat)
Prostě když klikmu na nějaký objekt tak se označí a může se pracovat, s pudou jde také operovat, ale když klikmu na tyto stromy nebo tuto trávu tak se označí celý terén a plodiny jsem zkoušel a nic
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 11:42 am

hej boha... najdi si v gianst editru terain editing a tma dole jak si vybíráš co chceš sázet s inajdi sub layer2 nebo nějak podobný nazev a zkoušej všechn oa vymazato to pujde
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 12:49 pm

to jsem už všechno zkoušel a nic
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 12:58 pm

Co je to za mapu? Pokud se s terénem označí stromy, trávy, keře a kamení jde to všechno odstranit pomocí štětce (brush) v okně terrain editing. Pokud to nejde je to možná plodina která byla špatně odstraněna z mapy. Mapu zahodit a pořídit si lepší a bez chyb!
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 5:58 pm

pošli mi odkaz na mapu a ja se na to podívám
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyThu Jul 05, 2012 11:14 pm

Už to jde vymazat v terrain foliage paint mode, ale zkusil jsem stahnout jinou stejnou mapu, mohlo mě to napadnout zkusit již dřív Sad jinak mám d+m monopol
Tak moc dík za pomoc bez ní bych se nedobral zdárného konce I love you Smile
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Jul 06, 2012 3:51 am

laza napsal:
Má dotaz, když něco v mapě umažu jak je možné že se mi zvětší mapa? Myslím tím že jsem měl velkou mapu asi cca 60Kb a když jsem smazal nějakou budovu mam najednou mapu 120Kb, nedělám něco špatně? Mažu to teda tak že si mapu otevřu i3D najdu si budovu kliknu na ni a dám delete.


Čím to může být že ta mapa je pořád čím dal větší??? Prosím poradí mi někdo plac
Návrat nahoru Goto down
.PAVEL.96

.PAVEL.96


Počet příspěvků : 1
Registrován : 13. 07. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Jul 13, 2012 9:30 am

zdar nemohli byste udělat tenhle stroj Atlas Weyhausen AR35 tady je obrazek jinak na google to najdete
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Jul 13, 2012 9:45 am

.PAVEL.96 - Pročti si toto: [You must be registered and logged in to see this link.] (hlavně bod č. 11) !
Návrat nahoru Goto down
ondracakora

ondracakora


Počet příspěvků : 3
Registrován : 12. 08. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Jul 13, 2012 6:07 pm

zdravim ma takovy mensi problem kdyz si chci otevrit nejake .i3d tak mi to napise chybu a GE se mi vypne mam verzi 4.1.7 nevite cim to je? dekuji
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Jul 13, 2012 11:51 pm

lidičky dělál sem mapu už sem ji měl skoro hotovou v GE voda není a jak pustím hru tak je mapa na pul zatopená a když sem se divla v ge tak tam ta voda prostě není zkoušel sem zvednout mapu výš a nic nevíte co stím? docela mě to namychlo že už sem tu mapu měl na 99% dík za typy
Návrat nahoru Goto down
Ondras jamne

Ondras jamne


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 07. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 17, 2012 9:04 am

Caute potreboval bych mensi radu a to jak se dela teren samotny teren .....Takova ta zakladni zelena.Diky za odpovedi Like to be in grass
Návrat nahoru Goto down
Okec

Okec


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 06. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 17, 2012 9:07 am

pls udela někdo stroj Atlas Weyhausen AR35 obrazky najdete na google nikde jsem tenhle udelaný stroj do ls 2011 neviděl
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 17, 2012 10:25 am

Přečti si pravidla tohoto fora Evil or Very Mad [You must be registered and logged in to see this link.]
Hlavně pravidlo č.11
Návrat nahoru Goto down
freihand

freihand


Počet příspěvků : 6
Registrován : 04. 10. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 31, 2012 3:59 pm

ahoj mám prosbu chci udělat mapu podle reálu ale když si v google earth udělám ten obrázek tak se mi GE otevře cosi co vypadá jako znázornění zvukových vln z techna. nevíte někdo jak to ořezat nebo upravit aby to rozměrově odpovídalo reálu?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 31, 2012 4:08 pm

ondracakora napsal:
zdravim ma takovy mensi problem kdyz si chci otevrit nejake .i3d tak mi to napise chybu a GE se mi vypne mam verzi 4.1.7 nevite cim to je? dekuji

Stáhni si GE 4.1.9 blbec
Návrat nahoru Goto down
freihand

freihand


Počet příspěvků : 6
Registrován : 04. 10. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyTue Jul 31, 2012 4:49 pm

nezlob se ale hledal jsem. sice jsem našel návod v angličtině ale třeba v tom microdem nemůžu zaboha odstranit to měřítko z levého horního rohu protože tu oblast kterou chci vytvořit mám přímo pod ním a už vůbec nevím jak to mám udělat abych potom měl ten výřez v GE 1:1
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Aug 01, 2012 2:14 pm

Prosim Vas ako zmenim farbu traktora...už som to hladal no nemožem to nájst.Vdaka vopred všetkym za rady..
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Aug 01, 2012 3:22 pm

Nedělá se to v GE, otvřeš si textury stroje a když je to například zelený JD, tak tu zelenou v obrázku změníš třeba na růžovou s puntíkama Very Happy uložíš a hraješ Smile
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Aug 01, 2012 4:06 pm

A ktoru zložku v texury mam otvoriť...aby somtu zelenu mohol prepisať na inu,
Vdaka
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyWed Aug 01, 2012 4:23 pm

Každý stroj má jiný název textury, takže ti nezbývá než hledat do té doby než najdeš. Jedno je jisté je tam.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptySun Aug 19, 2012 11:28 am

Zdravim....ked si chcem cez Giants editor vložiť no nejakej mapy hociaku budovu tak všetko urobim podla navodu na vkladanie budov.Všetko je v poriadku no ked otvorim savegame budova sa mi v hre nezobrazuje.Urobim v mape zmeny vyšky plodin no v hre sa mi to nezmeni.V čom je problem ? Všade tu hladam navod no neviem to najsť.Vdaka za všetky typy a rady.
Návrat nahoru Goto down
Schpeck

Schpeck


Počet příspěvků : 12
Registrován : 03. 08. 12

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyMon Aug 20, 2012 12:13 pm

Ahoj jsem uplnej debil... ale promiňte chci si v Giants Editoru 4.1.9 vytvořit mapu ale nevím jednu ÚPLNĚ ZÁKLADNÍ VĚC A NA NETU SEM JÍ NENAŠEL... Jak se dělá terén jako ta otravněná plocha.?? Díky za pomoc...
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyMon Aug 20, 2012 6:44 pm

A přečetli jste si tady těch 8 stran???
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Aug 24, 2012 2:35 pm

Zdravim...Možno že je to tu niekde riešene no nemožem to nájsť čital som pomaly každy list v Giants editor fore...Vložil som si do stiahnutej mapy budovu a to tak že:...V zložke mods somm všetko vymazal...Moju stiahnutu mapu som rozbalil na plochu na "Nova zložka"otvoril som si suubor map.id3 klasicky cez editor som tam vložil budovu.Zložku aj s rozbalenou mapu "Nova zložka" som zazipoval a cely zip.som klasicky rozbalil do mods.Všetko funguje ako ma budova sa v hre zobrazuje no prablem je v tom že je cela biela.Mohol by mi niekto prosim Vas dať link nebo lahky navod ako tento problem vyriešiť.
Vdaka vela za každu pomoc...ospravedlnujem sa ak je to zbytočny dotaz no ja si inač pomoc neviem.Vdaka...
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 EmptyFri Aug 24, 2012 6:30 pm

Toto je subor i3D3 Ssubor budovy otvoreny v notepadu....prosi čo je tam zle ked mam budovu stale bielu..Vdaka za pomoc.
<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-1"?>

<i3D name="" version="1.6" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:noNamespaceSchemaLocation="http://i3d.giants.ch/schema/i3d-1.6.xsd">
<Asset>
<Export program="GIANTS Editor" version="4.1.7"/>
</Asset>

<Files>
<File fileId="2" filename="material_1.png" relativePath="true"/>
<File fileId="7" filename="material_2.png" relativePath="true"/>
<File fileId="5" filename="material_3.png" relativePath="true"/>
<File fileId="3" filename="material_4.png" relativePath="true"/>
<File fileId="6" filename="material_5.png" relativePath="true"/>
</Files>


<Materials>
<Material name="Color_006_" materialId="11" diffuseColor="0.337255 0.337255 0.337255 1" ambientColor="1 1 1">
</Material>
<Material name="material_1" materialId="13" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="2"/>
</Material>
<Material name="material_4" materialId="15" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="3"/>
</Material>
<Material name="material" materialId="18" diffuseColor="1 1 1 1" ambientColor="1 1 1">
</Material>
<Material name="material_3" materialId="20" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="5"/>
</Material>
<Material name="material_5" materialId="22" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="6"/>
</Material>
<Material name="material_2" materialId="24" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="7"/>
</Material>
</Materials>
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Giant Editor - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Giant Editor
Návrat nahoru 
Strana 8 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Giant
» editor
» GE editor
» GIANTS EDITOR
» Giants Editor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: