ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Giant Editor

Goto down 
+150
Eragon92
jakubkarlicek
jerry.kir
Rendy8
Stromecek
mate16
LukaskkoSK
PF16
Pablick
hypan82
Lukyyno
Peto1302
JeniCZEk
AGRO-NOVES
alexgo
patres1110
Dan1
Wilgott
zonda
Peha761
pali979
pukinho99
Jejíček10
MontyLS
venca sedlak
tashunko
turbo
laco87
jzd.domov
ficojepan
Archom
jendys115
tonda0123
tukelita123
jcamara
Mikakaco
Davidix
vladis44
adamtmk
Karlik
TomášChlpoš
Jerrow
Add-bluePOVY
venda
SuperRAPIT
JuanPedro
Mirda_K
M4fian099
kubalump
Harby82
marwe007-cz
michal55
sedrik
Denny033
RadekRadarLichnovsky
Radar*
lada7340ukt
Roman83
Venca17
radimvrah
kpaloo
Filipqo
zetor7011
zozinko
erfik
jorky06
rollsicek
ridermann
LyrickCZE
KubRad54
lukino12111
jirjan007
ledy
urbanco123456789
lokas
lexion750
Schpeck
Marek Korman
freihand
CZTomidlo
Ondras jamne
ondracakora
.PAVEL.96
*hefi*
Gregoras
fkollins233
Bocka
drakove
honmon
lucaaaasss
psajtik94
LIAZ
Okec
Volnas
qffgzgdztser
lukas7
PalkiS
matonem
maxiqq86
FRJHR
zetorista
jindar-cz-
marti_18
bjatskular
marta118
Kolchozník
matafix69
GREG
case_CVX
Robo97
Dodo.
josmal
stlouki
OfF_StaRs
koudelka
originaljohny
Jendes
buchcík
bejbik007
laza
jarda
karel5655
deno
SLACK
matej.13
sulecsan
QQuatro
ales10
honza.p000
MaňaSS
Fyrysan
mysaak
Tomik
vito2
Martin SK
milca3
Vitas
Martin94
hasici150
frichter
Stenly
oto80
cyril1200
zipicek
ondra700
Fox
schvacha
kobzik
durman
Rodopytel
154 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutorZpráva
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6



Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Aug 24, 2012 6:30 pm

Toto je subor i3D3 Ssubor budovy otvoreny v notepadu....prosi čo je tam zle ked mam budovu stale bielu..Vdaka za pomoc.
<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-1"?>

<i3D name="" version="1.6" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:noNamespaceSchemaLocation="http://i3d.giants.ch/schema/i3d-1.6.xsd">
<Asset>
<Export program="GIANTS Editor" version="4.1.7"/>
</Asset>

<Files>
<File fileId="2" filename="material_1.png" relativePath="true"/>
<File fileId="7" filename="material_2.png" relativePath="true"/>
<File fileId="5" filename="material_3.png" relativePath="true"/>
<File fileId="3" filename="material_4.png" relativePath="true"/>
<File fileId="6" filename="material_5.png" relativePath="true"/>
</Files>


<Materials>
<Material name="Color_006_" materialId="11" diffuseColor="0.337255 0.337255 0.337255 1" ambientColor="1 1 1">
</Material>
<Material name="material_1" materialId="13" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="2"/>
</Material>
<Material name="material_4" materialId="15" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="3"/>
</Material>
<Material name="material" materialId="18" diffuseColor="1 1 1 1" ambientColor="1 1 1">
</Material>
<Material name="material_3" materialId="20" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="5"/>
</Material>
<Material name="material_5" materialId="22" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="6"/>
</Material>
<Material name="material_2" materialId="24" ambientColor="1 1 1">
<Texture fileId="7"/>
</Material>
</Materials>
Návrat nahoru Goto down
lexion750
štamgast 3
štamgast 3
lexion750


Počet příspěvků : 42
Registrován : 16. 09. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Aug 24, 2012 6:40 pm

Zdravim, kdyz upravim stroj v Giants Editoru a dam save hodi mi to Error while saving i3d file. Ano vim ze nesmi být diakritika ale nvm jak se ji zbavit vzdy se to chce ulozit do Dočasný adresář 1 toho stroje. Snazil jsem se k te slozce dostat, ale nemohl jsem ji najit. Neslo by treba upravit kam se to bude vse ukladat?? hledal jsem to tu, ale nenasel, pokud jsem to prehledl omlouvam se

jinak za odpovedi dekuji
Návrat nahoru Goto down
Ondras jamne

Ondras jamne


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 07. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptySat Aug 25, 2012 9:49 am

ahoj chtel bych se zeptat..tvorim mapu pak ji ulozim a kdyz ji chci znovu nacist kliknu na ulozeny i3d soubor a mam tam vse krome budov jenom teren a kdyz otevru GE a dam open a otevrit tu mapu tak mi napise ze GE neodpovida a konec Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyThu Sep 13, 2012 5:41 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zdravim...Možno že je to tu niekde riešene no nemožem to nájsť čital som
pomaly každy list v Giants editor fore...Vložil som si do stiahnutej
mapy budovu a to tak že:...V zložke mods somm všetko vymazal...Moju
stiahnutu mapu som rozbalil na plochu na "Nova zložka"otvoril som si
suubor map.id3 klasicky cez editor som tam vložil budovu.Zložku aj s
rozbalenou mapu "Nova zložka" som zazipoval a cely zip.som klasicky
rozbalil do mods.Všetko funguje ako ma budova sa v hre zobrazuje no
prablem je v tom že je cela biela.Mohol by mi niekto prosim Vas dať link
nebo lahky navod ako tento problem vyriešiť.
Vdaka vela za každu pomoc...ospravedlnujem sa ak je to zbytočny dotaz no ja si inač pomoc neviem.Vdaka...



Prvně se tě zeptám kam si dal ten i3d soudor té budovy.
Podle toho dalšího příspěvku to i3d musíš mít hned u těch textur,NE V JINÉ SLOŽCE !!!!!! Udělej to tak ,otevři si tu mapu,tu budovu co tam je smaž,nakopíruj si to i3d té budovy do složky k těm texturám a potom to znovu importuj do mapy.Než to budeš dávat do mapy ,tak si otevři jen tu budovu v GE editoru a pokud tam budou textury ,tak to musí fungovat i potom v mapě.Kdyby to nešlo,dej sem link na tu budovu,já se na ni mrknu.
ALE POZOR !!! VELKÁ VÝSTRAHA,NE VŠECHNY BUDOVY CO JSOU NA NETU NEMUSÍ BÝT DOBRÉ,HLAVNĚ POKUD MÁ SOUBOR I3D VÍC JAK 3MB,TAK TO NEBER,JE SPOUSTA JINÝCH BUDOV SE STEJNOU FUNKCÍ !!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
lokas

lokas


Počet příspěvků : 1
Registrován : 28. 10. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptySun Oct 28, 2012 1:51 pm

Ahoj mam drobny problem s vytvořenou budouvou po vložení do mapy je budova volně průcozi i skrz zdi neví někdo jak nastavit budovu aby byla pevná. pls
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptySun Oct 28, 2012 5:45 pm

Kluci pod čím najdu základní mapu LS13 k úpravám?Protože ve složce SDK je sample mod (map né) a když to otevřu v GE je tam jen traktor Deutz.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
urbanco123456789

urbanco123456789


Počet příspěvků : 1
Registrován : 02. 11. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Nov 02, 2012 8:14 pm

cawte neviete niekto ako traktor z ls 2009 prerobit do ls 2011??
ak ano prosim pomozet.dakujem
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Nov 09, 2012 4:51 pm

pro ls 13 a vyrobu map je dobre pro funkci v mP editovat mapu pokud ji delate uplne novou a i kdyby ne !! ve slozce mod kam ukladate mody do map jinak nemaka MP no a je celkem komplikovane vypisovat jak vytahnout celou mapu pokud si zacatecnik je lepsi si stahnout jiz prazdnou kdyz se mi bude chtit a jako ze se mi moc nechce :-D tak vam ji sem dam.
Návrat nahoru Goto down
jirjan007

jirjan007


Počet příspěvků : 2
Registrován : 15. 11. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Nov 16, 2012 6:24 pm

Zdar. mám problém chtěl jsem si upravit origo mapu do ls2013, postupoval jsem podle tohoto videonávodu---youtube.com/watch?v=3tC6_8NYL7o --- a když chci spustit mapu ve hře tak mi to furt načítá a nic se nestane. Co dělám špatně ?? nemá se to nějak zazipovat nebo neco?
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyFri Nov 16, 2012 9:26 pm

tady je mapa pro ls 13 uplne prazdna s nahranyma vsema vecma a havětí.
Rozbalit do slozky mods pro ls 13 tam kam davate mody a tam to editujte a mas to nejdnodussi.
I3d je ve slozce map a taky ho tam nechejte jinak vam to nebude makat.
tak jak to je to zase zabalite aby vam to fungovalo.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
lukino12111

lukino12111


Počet příspěvků : 8
Registrován : 25. 11. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptySun Nov 25, 2012 10:18 pm

ahojte chcel by som sa opýtať mám taký dosť podstatn problém ledy sem dal tu prázdnu mapu no ked ju otvorím giants editore vide mi len čierna obrazovka a neukáže mi nič a toto mi robí vlastne pri každej mape neviete čo s tým môže byť a ako by sa to dalo riešiť?? dakujem vám!!


P.S. ja som do toho uplný laik a som si to tu preštudoval celé ale nikde som to nenašiel Smile a ani google nepomohol




dakujem pekne
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyMon Nov 26, 2012 11:10 am

ahoj nejprve mas to bez hacku a carek nazev slozky nebot jinak to nenacte jak psal durman Ge neumi diakritiku.
Nebo zkuz preinstalovat znova Ge a pri instalici zvol jinou slozku napr D:\ games \ gaint editor.
nebo ovladace na Grafiku zkuz se podivat jestli nevysli nove kdyz je na svete Nejaky 8 windows,
A jinak nemam tuseni
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyMon Nov 26, 2012 11:46 am

lukino12111 napsal:
ahojte chcel by som sa opýtať mám taký dosť podstatn problém ledy sem dal tu prázdnu mapu no ked ju otvorím giants editore vide mi len čierna obrazovka a neukáže mi nič a toto mi robí vlastne pri každej mape neviete čo s tým môže byť a ako by sa to dalo riešiť?? dakujem vám!!


P.S. ja som do toho uplný laik a som si to tu preštudoval celé ale nikde som to nenašiel [You must be registered and logged in to see this image.] a ani google nepomohol




dakujem pekne

Taky je nutné aby jsi tu mapu nebo cokoli měl rozbalené ze zipu!!!! Pokud to nemáš tak GE nemůže přečíst textury a tím pádem ti hodí chybu a neotevře ti nic!!!!!
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyMon Nov 26, 2012 3:31 pm

no jo na to sem zapomel :-D hahaha
diky
Návrat nahoru Goto down
KubRad54

KubRad54


Počet příspěvků : 3
Registrován : 03. 08. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyTue Dec 04, 2012 5:06 pm

Možná se někomu bude hodit .GRLE > .PNG converter Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyTue Dec 04, 2012 6:23 pm

Zdar zemědělci, chtěl jsem si upravit mapu Czech_Countryside_Map GE ale jakmile dám spustit hru vyhodí to chybu že GE přestalo pracovat kde by mohl být problém? Chtěl jsem si tam dát jen jiné hnojiště a to MistladebandV2
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 1:14 am

Splnil si podmínky pro otevřní mapy v GE??? 1. rozbalená mapa ze zipu!!! 2. Složka kde ji máš musí být bez ˇ´ a raději bez mezer v názvu. Taky záleží na tom kam jsi to hnojiště nakopíroval, musí být dáno v mapě ,hlavně ty textury k tomu i3d souboru který jsi tam dal. Něco jsi udělal špatně protože pokud hra má něco zobrazit a nemůže k tomu najít cestu ,tak hodí chybu a vůbec se to nazapne. Na chybějící texturu nebo zvuk vypíše chybu v logu ale kvůli chybějícímu nějakému souboru i3d to ani nespustí!!!!!!!! Taky se mrkni do logu co tam hra píše ,proč to nešlo.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 2:25 am

Splnil jsem podmínky pro GE teda ty podtržítka jsem tam nechal, zkusím ještě ty dát pryč ze Zipu jsem to taky dal. Nejdříve jsem dal MistladebandV2 do složky kde je mapa a z té jsem importoval na místo kde je pastva. Kde ty logy přesně najdu?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 2:35 am

Ty podtržítka tam nechej, jen háčky a čárky tam a mezery tam nesmí být,to podtržítko je místo mezery. Log hry najdeš pod složkou mods a savegames v dokumentech.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 2:13 pm

Tak mi tam to píše toto:

Error: Can't load resource: C:/Users/Lada/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/liquidManure/liquidManurehud.png
Error: Can't load resource: C:/Users/Lada/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/liquidManure/liquidManurehud.png
data/sky/sky_day_night.i3d (0.00mb in 3.66 ms)
data/sky/rain.i3d (0.00mb in 0.50 ms)
data/sky/hail.i3d (0.00mb in 0.31 ms)
C:/Users/Lada/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/Czech_Countryside_Map/map01.i3d (37.26mb in 12367.01 ms)
dataS2/character/pedestrians/casual08.i3d (0.53mb in 32.22 ms)


Z toho nejsem moc moudrej
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 2:53 pm

Píše ti to že v modu liquidManure nemáš texturu liquidManurehud.png.
V tom modu na ni je odkaz ale ona tam není ,tak to píše chybu!!!!
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 3:02 pm

Co s tím? Dá se to tam doplnit?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 4:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

toto si stahni a dej do toho modu
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 4:52 pm

Bohužel nic No
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 5:19 pm

A kam si dal tu texturu ??? Dej sem odkaz na stažení toho modu.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 5:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
vložil jsem ji přímo do te složky kde jsou ostatní PNG, id3, toho hnojiště a podobné. Není to mod je to budova
Je divné, že jsem to dal do jiné mapy bez té textury co jsi mi poslal a to mi funguje normálně
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 6:36 pm

Já sem ti poslal tu texturu aby si ji dal k tomu modu liquidManure a ne někam jinam. Podle toho logu tam bylo napsáno že tam chybí. To chce jen pořádně číst a přesně ti to vypisuje kde je chyba !!!!!
Ježišmaria co za magora udělá mod hnoje a napíše tam jako fruit močůvku (loquidManure),to jsou ale idioti toto.
Návrat nahoru Goto down
LyrickCZE
štamgast 2
štamgast 2
LyrickCZE


Počet příspěvků : 26
Registrován : 22. 11. 12

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyWed Dec 05, 2012 8:04 pm

Dobrý večer, víte někdo zda se v Giants Editoru 5.0.1 dá zakázat používání mipmaps? Resp. nějak jinak donutit GE renderer aby vykreslovat největší textury nezávisle na vzdálenosti kamery?

Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyThu Dec 06, 2012 2:01 pm

Omlouvám se, že jsem pořádně nečetl, ale i po důkladném přečtení a vložení do toho modu to stále nefunguje
Návrat nahoru Goto down
ridermann
štamgast 2
štamgast 2
ridermann


Počet příspěvků : 27
Registrován : 26. 12. 11

Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyThu Dec 06, 2012 6:47 pm

měl bych dvě otázky

1. Nedaří se mě přesunout dobytek, hlavně nevím jak vytíčit pastvinu
2. dá se přidat další rostlina do FOLIAGE LAYER. třeba strom abych si mohl pohodlně vytvořit les?

děkuji za radu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 EmptyThu Dec 06, 2012 7:20 pm

Do mapy v LS11 chceš udělat tyto změny ?? Pokud jo tak tam krávy nejdou přemístit. A na vložení stromů do mapy jako plodina je takový importér.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Giant Editor - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Giant Editor
Návrat nahoru 
Strana 9 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Giant
» editor
» GE editor
» Giants Editor
» Giants Editor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: