ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Giant Editor

Goto down 
+150
Eragon92
jakubkarlicek
jerry.kir
Rendy8
Stromecek
mate16
LukaskkoSK
PF16
Pablick
hypan82
Lukyyno
Peto1302
JeniCZEk
AGRO-NOVES
alexgo
patres1110
Dan1
Wilgott
zonda
Peha761
pali979
pukinho99
Jejíček10
MontyLS
venca sedlak
tashunko
turbo
laco87
jzd.domov
ficojepan
Archom
jendys115
tonda0123
tukelita123
jcamara
Mikakaco
Davidix
vladis44
adamtmk
Karlik
TomášChlpoš
Jerrow
Add-bluePOVY
venda
SuperRAPIT
JuanPedro
Mirda_K
M4fian099
kubalump
Harby82
marwe007-cz
michal55
sedrik
Denny033
RadekRadarLichnovsky
Radar*
lada7340ukt
Roman83
Venca17
radimvrah
kpaloo
Filipqo
zetor7011
zozinko
erfik
jorky06
rollsicek
ridermann
LyrickCZE
KubRad54
lukino12111
jirjan007
ledy
urbanco123456789
lokas
lexion750
Schpeck
Marek Korman
freihand
CZTomidlo
Ondras jamne
ondracakora
.PAVEL.96
*hefi*
Gregoras
fkollins233
Bocka
drakove
honmon
lucaaaasss
psajtik94
LIAZ
Okec
Volnas
qffgzgdztser
lukas7
PalkiS
matonem
maxiqq86
FRJHR
zetorista
jindar-cz-
marti_18
bjatskular
marta118
Kolchozník
matafix69
GREG
case_CVX
Robo97
Dodo.
josmal
stlouki
OfF_StaRs
koudelka
originaljohny
Jendes
buchcík
bejbik007
laza
jarda
karel5655
deno
SLACK
matej.13
sulecsan
QQuatro
ales10
honza.p000
MaňaSS
Fyrysan
mysaak
Tomik
vito2
Martin SK
milca3
Vitas
Martin94
hasici150
frichter
Stenly
oto80
cyril1200
zipicek
ondra700
Fox
schvacha
kobzik
durman
Rodopytel
154 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
AutorZpráva
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.



Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 5:42 pm

Kde ti to nenašlo chybu.

Prostě jsi zkonil cesty k texturám - otevři map01.i3d a hledej!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 7:24 pm

helea muze t0 0vlivni hru jestli t0 vadi neb0 nevadi??
Návrat nahoru Goto down
ales10
štamgast 4
štamgast 4
ales10


Počet příspěvků : 59
Registrován : 14. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 8:06 pm

Poprosil bych o radu, dlouhou dobu mám naistalovaný GE 4.1.7 a v pořádku jsem si upravoval mapu, vkládal objekty,budovy...najendou po spuštění GE a vložení budovy do mapy, mám tuto budovu bílou...zkoušel jsem i do jiných map vložit objekt a pořád je bílý. Textury k objektům mám ok..zkoušel jsem přeinstalovat GE a pořád stejný výsledek..nově vložený objekt je bílý.(nesetkal se někdo s takovým problémem a nevíte,jak toto odstranit??děkuju za rady
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 4:20 pm

textury, respektíve cesty k textúram URČITE NEMÁŠ ok.
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 4:30 pm

otvor si dany objekt v textovom editore (najlepšie Notepad++) a skontroluj si cesty ku texturam (je hned na začiatku), pripadne priamo v GE si aktivuj scripting. určite ti tam vyhodí chybnú cestu ku textúram.
Návrat nahoru Goto down
ales10
štamgast 4
štamgast 4
ales10


Počet příspěvků : 59
Registrován : 14. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 5:25 pm

Všechno jsem zkoušel, textury i jejich koncovky, cesty všechno ok, zkoušel jsem i převádět koncovky textur na dds apod. Přeinstaloval jsem ovladače grafiky a taky nic...( Nakonec jsem to vyřešil přeinstalováním winXP a GE běží zase ok.)Nevím,kde s estala chyba, ale hlavně,že je to už zase ok...Díky chlapi za rady a pomoc Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
QQuatro

QQuatro


Počet příspěvků : 2
Registrován : 12. 11. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: GE vkládání a posouvání objektů   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:57 am


Když vložím budovu do mapy, tak některá má ten ovládací kříž přímo u sebe a jiná příliš daleko i přes celou mapu. Jde tento ovládací kříž posouvat (přiblízit) k objektu?
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 8:30 am

Pokiaľ sa nemýlim tak sa nedá priblížiť. V podstate ide o to, že ak je budova ako jeden objekt, tak máš ten kríž priamo pri nej, ale pokiaľ je to súbor viacerých objektov (napr. budova+brána+trigger) tak je ten kríž mimo. v tomto prípade ti doporučujem posúvať objekt (súbor objektov) cez funkciu Attributes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:53 pm

sorry, musím ťa opraviť..
ten kríž je v strede budovy/objektu, pokiaľ pri exportovaní do i3d súboru bola budova/objekt vycentrovaná na súradnice 0,0,0. a je mimo budovy/objektu pokiaľ to modder nevycentroval.

a pravdu máš v tom, že sa to nedá presunúť.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 11:10 am

ja som sa z tym tiez hrajkal....velmy pekna odpoved brano +
Návrat nahoru Goto down
sulecsan

sulecsan


Počet příspěvků : 2
Registrován : 02. 12. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 09, 2011 10:02 pm

Nazdar pařmeni,mám dotaz k editoru.Chci upravit mapu a třeba kde byla cesta(jako by polňačka) a chci to změnit na pole (WHEAT) tak sice mám zaseto ale nevím jak mám zmenit půdu když to posekám.Vždy tam zůstane to původní.Myslím tím třeba tráva,skála ATD.Dík za radu
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 4:15 pm

je to na dlhe pisanie tu maz odkaz prestuduj si to mas tam vsetko co potrebujes vediet [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
matej.13
Lama
Lama
matej.13


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 11:26 am

Cafte ako mam ulozit subor ja si pekne 3 hodiny robim mapu a potom dam save a napise mi ze (Error While Saving i3d file) pls surne potrebujem odpoved uz som zufaly a ten navod co je tu na fore mi nejde otvorit nemam nanho program.........
Za odpovede predom diky
Návrat nahoru Goto down
sulecsan

sulecsan


Počet příspěvků : 2
Registrován : 02. 12. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 11:30 am

Už to mám.Vše co jsem chtěl bylo jen nastavit wheat,terraindetail a zvolit 1,2 nebo 3. Ale díky moc za radu diky diky
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 12:29 pm

matej: Abys otevřel ten návod musíš mit [You must be registered and logged in to see this link.]

Jinak chyba 100x a stále stejná při otevirání musíš mit mapu C/MaňaSS/mapa ale musí být C/ManaSS/maps
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
SLACK

SLACK


Počet příspěvků : 13
Registrován : 11. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 7:52 pm

Zkoušel jsem si upravit jednu mapu a taky jsem měl problém s ukládáním, viz x-krát řešená otázka chyby při uložení "...Giants přestal pracovat".
Zkoušel jsem uládat rovnou na C:\neco\, měnit usera, přeinstalovat program s čistěním registrů, verzi 4.1.7 a 4.1.9, v sedmičkách i xp s aktualizacema a taky bohužel nic...Jak mapu, tak i třeba traktor to nezvládlo uložit. Ale otvíral jsem to na NB, kterýmu jak už jsem psal u ProFarmu táhne na 5. rok, ale řekněme že ještě nějaký hry s 2,16 GHz C2D a ATI x1600 256MB dedikovanou to zvládne. Pak jsem to zkusil otevřít na jiným kompu - desktopu sice podobně starým, ale 2,67 GHz C2D a ATI HD 2600 XT 512MB a ejhle, ta samá mapa a ten samej traktor se po úpravě v klidu uložily kamkoliv s cestou bez interpunkce.

Takže i na výkonu kompu pravděpodobně trochu záleží pro práci v Giants Editoru.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 7:54 pm

trochu ale inak blbost
Návrat nahoru Goto down
deno

deno


Počet příspěvků : 9
Registrován : 18. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: giants problem    Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 23, 2011 6:23 pm

prosim vas mam problem s otvorenim mapy v giants chcem si otvoriť aku kolvek mapu ale nejde ani jedna a neviem prečo mam tu aj screen ktory som spravil toto mi vždy vyhodi a všimnite si dole v lavo furt vyhodi dake errori. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 23, 2011 6:38 pm

Ty si presúvaš len ten ID3 súbor na plochu?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 23, 2011 6:45 pm

Na tom obrázku dole si přečti ty errory, snad pochopíš prostě a jednoduše musíš extrahovat celou mapu samotný i3d soubor nestačí!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
karel5655

karel5655


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 12. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 30, 2011 8:22 pm

Ahoj, může mi někdo poradit, jak omezim hustotu provozu na mapě. Dík.
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 30, 2011 8:38 pm

Otvor si v editore subor savegames.xml a položku Traffic Density uprav z 1 na nizsie cislo, tym by sa mala premavka obmedzit. 0 je uplne zastavenie premavky.
Návrat nahoru Goto down
karel5655

karel5655


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 12. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyFri Dec 30, 2011 9:35 pm

Dik,už to testuju.
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Jan 02, 2012 3:05 pm

caky prosim o pomoc kdyz si otevru mapu vGE a vlozim si tam budovu tak ji tam mam ale kdyz spustim movou hru tak tam zadne zmeny nejsou a kdyz otevru znovu mapu v GE tak tam ta budova je.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: uprava mapy   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Jan 08, 2012 10:28 am

Prosím potreboval bych poradit. Kdyz upravuji mapu a chci někde dát například asphalt tak nekde jde a někde ne nevíte čím to je a jestli to de neak udelat abych mohl dát asthalt a pod kdekoliv?
Dík predem za odpoved.



taky mám bílé budovy a nechapu jak to myslíte že má blbe cestu k texturám přiblíčí mně to nekdo pls?



//nemáš tlačidlo UPRAVIT??? brano


Naposledy upravil brano dne Sun Jan 08, 2012 7:12 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : témy zlúčené - nezakladj existujúcu tému!!! VAROVANIE!!!)
Návrat nahoru Goto down
hasici150

hasici150


Počet příspěvků : 10
Registrován : 16. 09. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Farba povrchu v GE   Giant Editor - Stránka 3 EmptyTue Jan 10, 2012 2:31 pm

Nazdar potrebujem poradiť či náhodou neviete keď si robím v GE mapu a potrebujem tam prefarbiť na ,,wheat" tak že prečo my to na určitých štvorcoch neprefarbí.
Diki
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyTue Jan 10, 2012 2:46 pm

V jednom čtverci muže být max 4 druhy skinu takže třaba
kód:
grass asphalt drygrass gravel
když chceš přidat třeba wheat tak musíš prostě jeden skín z čtverce oddělat, respektive musíš ho přeskinovat druhým

Doufám že to z mího příspěvku pochopíš...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
hasici150

hasici150


Počet příspěvků : 10
Registrován : 16. 09. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyTue Jan 10, 2012 3:08 pm

Diki pochopil som
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mazaní objektů   Giant Editor - Stránka 3 EmptyThu Jan 12, 2012 10:53 am

čus jezedaci, v čem může být problém nejde mi upravovat mapa objekt smažu v GE, ale pokud ji znovu otevřu v GE objekt tam zase je kde může být chyba?

Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptySun Jan 15, 2012 5:14 pm

Zdarec schanim do mapy stromy, ne jako objekty ale ty co jsou soucasti terenu v podstate neco jako plodiny, a nedari se mi je nikde najit. predem dekuji.
Laza a precetl jsi si cely tohle tema, poctive?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 EmptyMon Jan 16, 2012 1:07 pm

Tady je máš: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Sponsored content





Giant Editor - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Giant Editor
Návrat nahoru 
Strana 3 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Giant
» editor
» GE editor
» Giants Editor
» Giants Editor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: