ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Agrodružtvo Vítkov

Goto down 
+10
Fajticek
Jeseters
jaroslav-hynek
klokan44
b1da
PalkiS
bejbik007
STORM_YZF
Snekyno
ledy
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Jeseters




Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 09. 12

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 14, 2012 4:36 pm

Zdravím všechny traktoristy, prosím poraďte, nejde mi v cukrovaru a mlýně do vleku nasypat vyrobené řepné řízky a otruby, jde pouze mláto. Potřebuju nějakej jinev vlek? Díkec za radu Smile
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 14, 2012 4:40 pm

Ak vojdeš do shopu tam je jasne napísane aký vlek sa na čo používa
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 14, 2012 5:28 pm

A jaký používáš??? Na ty to věci je přímo v mapě 1 daný.
Návrat nahoru Goto down
elksar

elksar


Počet příspěvků : 1
Registrován : 18. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyTue Oct 16, 2012 6:58 am

Pozdrav všem traktoristům, mapa je fantastická, rozjel jsem vše, ale je tu jedna maličkost na kterou nemohu přijít. Ve svém statku mohu ukládat do zásob i mláto a krmnou směs, nepřišel jsem na to, jak ji naložit a odvést. Nakladač nefunguje, převážet by se to mělo v cisterně k tomu určené, tak babo raď...... děkuji předem za radu
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyTue Oct 16, 2012 8:19 am

Jeseters - koukal si do stroj.xml u vleku, zada tam ty plodiny má napsané? pokud ne tak potřebuješ jiný vlek, nebo si je tam dopsat podle rad v návodech "multifruit vleky"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyTue Oct 16, 2012 10:24 am

Elksare už se to tu řešilo,že vše jde nabrat ale musí se ty místa trochu hledat.Přečti si příspěvky na tomto foru ,už sem na to odpovídal.

https://ls-novinky.forumczech.com/t2502-agrodruzstvo-vitkov-v2
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyTue Oct 16, 2012 1:11 pm

jindar-cz- napsal:
Jeseters - koukal si do stroj.xml u vleku, zada tam ty plodiny má napsané? pokud ne tak potřebuješ jiný vlek, nebo si je tam dopsat podle rad v návodech "multifruit vleky"

Není vôbec potrebne hľadať nejaké vleky a hovadiny po nete lebo do mapy sme zakomponovali všetko to čo je potrebné a je to bez chyb a poriešili sme aj ako naložiť všetko v stodole co tma je len treba poriadne pozerať čo píše v shope na čo ten vlek slúži a je tam krásne napísaný aj popis k vleku a ešte aj kapacita vleku to všetko tam je to ne len písať sem že nemám toto hento tamto všetko je v mape

PS: Fordom z lyžicou ide nabrať všetko zo stodoly ako do vleku tak aj do cisterni...
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 21, 2012 10:24 am

zDRAVIM JAK MI BUDE DLOUHO TRVAT VYROBA SILAZE DO BIOPLINKY MAM JI PLNOU A ZAPLACHTOVANOU
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 21, 2012 10:47 am

A jakou máš verzi mapy ?? S DLC2 nebo bez něj??
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 21, 2012 3:45 pm

mam s dlc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 21, 2012 5:55 pm

tak ti vypisuje nápověda za jak dlouho to bude ,dej F1
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyMon Oct 22, 2012 4:15 pm

Cau f1 nefunguje, akorat mi zmizi napoveda u stroju
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyWed Oct 24, 2012 10:51 am

este bych potreboval pomoc kdys zapnu mapu tak mi zmizi uz zasete plodiny a kdys to vypnu a nacte se to znova tak tam sou ale kdys je sekám delá o strasné problémy
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyWed Oct 24, 2012 11:23 am

Palkis, na mě tu neječ, já nevím, zda použil váš vlek, to totiž nepsal a promiň, že vám do toho tady fušuju, už se to nestane,......
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 28, 2012 12:03 pm

PORADITE MI JAK DLOUHA TRVA VYROBA SILAZE
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySun Oct 28, 2012 4:49 pm

asi 45 min napiše ti to hra ked prideš k silu, skus oba konce sila, ale silaž sa odkryje sama
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyMon Oct 29, 2012 7:43 am

Zdar jak sezenu zvirata do veprinu kone a ty kravy do 2 kravinu
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyMon Oct 29, 2012 5:01 pm

jeste jeden dotaz preskinoval jsem si v tedle mape zepku ale udelalo mi to jen u farmy a dal ne, diky a jeste ty kone a presata a kravky jak dostanu do presecaku do konirny a kravinu2
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 3:44 pm

kluci poradte mi prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 6:06 pm

Zvířata do těch budov nevozíš ale aby si je mohl odvézt na jatka , tak je musíš nakrmit a oni se ti vyrobí (vyrostou). Musíš vyrobit krmnou směs a ty ostatní věci co portřebuješ k jejich výrobě a pak je budeš mít. Aby si viděl co vše na to potřebuješ tak použij klávesu F12 a tam uvidíš vše potřebné !!!!!
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyFri Jan 04, 2013 11:35 am

zdarte kluci potreboval bych radu, mam tuhle mapu, mam v ni mod na vysipani kde koliv, tak jsem vysypal repu v cukrovare na zem na pozdejc a ted mi to nejde nabrat. diky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptyFri Jan 04, 2013 2:31 pm

Zdar, tak problém není v mapě ale v tom modu. Mělp by to jít nabrat tou lžíci co je na forda ale pokud to nejde tak problém je v tom modu a ne v mapě.
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 EmptySat Jan 05, 2013 5:01 pm

K anywheretiping je specos zlice ako je u sugarbeet modu ktery stahnes v modech normalni a nebo lzici od forda co je v mape to nepujde.
GL

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Agrodružtvo Vítkov
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» JZD Vítkov
» Agro Družstvo Vítkov
» Agrodružstvo Vítkov
» Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!
» JZD Vítkov (agro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: