ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 seno, tráva, krmení

Goto down 
+20
Mion
hamouzik
alpa53
MILDAS11
mareno21
lukas8919
Jirka71
rollsicek
Fyrysan
Afro07
Kubulka
zuchla
lucaaaasss
Franda14
CZTomidlo
silaradek
kropic77cz
GREG
tomas.cz
Souky69
24 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Souky69
ModTesters
ModTesters
Souky69


Počet příspěvků : 64
Registrován : 01. 06. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyTue Oct 30, 2012 10:14 pm

Čau lidi, chci se jenom zeptat, jestli má origo mapa někde sklad na trávu a seno. Krávám na krmivo potřebuju jenom trochu a do míchací mašiny toho taky moc nevejdu a nechat trávu nebo seno jenom ležet na louce je prd.
Návrat nahoru Goto down
tomas.cz

tomas.cz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 12:00 pm

nikde nic není můžeš jí dát but do žlabu na siláž nebo uskladnit v balíkách jiná možnost není
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 12:42 pm

Kam se cpe sláma?Pořád mi PDA ukazuje sláma 0,proávat ji samozřejmě nechci,ale bez slámy není ani hnůj.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 1:08 pm

slama se stele v kravině do stejneho mista jako dáváš silage a potom až začnou kravičky produkovat hnuj vždyt jsem ti to říkal Gregu
PS: samozřejmě musí být v baliku . Sláma pozbíraná zběracím vozem mě šla vysypat pouze v té dřevěné boudě co je na hlavní farmě
Návrat nahoru Goto down
tomas.cz

tomas.cz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 10:13 pm

v obchodě koupíš vůz na drcení balíků a ten ti jí nafouká do kravína a objeví se ti sláma v PDA. je to na kulaté balíky ale podrtí to i hranaté
Návrat nahoru Goto down
Souky69
ModTesters
ModTesters
Souky69


Počet příspěvků : 64
Registrován : 01. 06. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 10:53 pm

Tak to jo, ale jak všechny ty složky nacpat v poměru do míchacího stroje? když to tam budu házet po balících, tak ten poměr bude kdovíkde
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyWed Oct 31, 2012 11:06 pm

na ten poměr bych se vyprdl. Já tam hodim kul.balik sena+kul.balik slamy a dorovnam do plna silage.Jen pozor když nabiráš silage krmným vozem tak ikdyž už jsi plnej on pořád bere siláž ať si jí nevyplejtváš..Tak to dělam ja a funguje to
Návrat nahoru Goto down
silaradek

silaradek


Počet příspěvků : 4
Registrován : 09. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Nov 10, 2012 5:23 pm

čusík,jsem v této hře začátečník,chci se zeptat čím krmit ovce?díky
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Nov 10, 2012 6:08 pm

trávou
Návrat nahoru Goto down
Franda14

Franda14


Počet příspěvků : 5
Registrován : 10. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 11, 2012 4:46 pm

Ahoj, Jak (případně čím) mám krmit slepice? zkoušel sem snad skoro všechno nic mi nejde...
Prosím poraďte
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 11, 2012 5:17 pm

frando slepice numusíš krmit ničím stači jenom pozbirat vejce co snesou Smile
Návrat nahoru Goto down
Franda14

Franda14


Počet příspěvků : 5
Registrován : 10. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 11, 2012 7:33 pm

A jak je posbírám ?
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 11, 2012 8:13 pm

normalně vejdeš do ohrady a jak uvidíš jajco tak jím projdeš a ono se vezme a prodáš je tak že vejdeš do ikonky vajec a ono ti to dA prachy
Návrat nahoru Goto down
zuchla

zuchla


Počet příspěvků : 3
Registrován : 11. 07. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Nov 24, 2012 4:40 pm

Nejspis uvidis 1 vajco ze dvaceti. Je to udelany na sracku, musis litat po celym tom dvorku jak sus a nejvic vajec je po krovinach. Mozna, ze je to v ty editovany dvojce takhle, ja tu originalni se slipkama nehral. A u ovci mi sedi traktor s trailerem s travou, ty mrchy nic nesezerou a furt to nechce vzit vice travy.
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Nov 24, 2012 8:30 pm

měl by vidět všechny vajca co snesou a jak už sem říkal slepice nic nežerou ty jenom produkujou vajca nic víc nic mín Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Nov 24, 2012 11:24 pm

jestli jsem si dobře všiml tak max počet vajec v ohradě je 50ks
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 25, 2012 7:21 am

Kubulka: přesněji 57ks
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 25, 2012 1:47 pm

kropic77cz napsal:
na ten poměr bych se vyprdl. Já tam hodim kul.balik sena+kul.balik slamy a dorovnam do plna silage.Jen pozor když nabiráš silage krmným vozem tak ikdyž už jsi plnej on pořád bere siláž ať si jí nevyplejtváš..Tak to dělam ja a funguje to

já dávám dva balíky sena, jeden slámy a zbytek siláže. Jinak mám balíky po 3000 kg tudíž je to poměr 6000 sena, 3000 slámy a 6000 siláže a je to OK
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySun Nov 25, 2012 4:45 pm

Afro07 : dík za přesné info asi jsem byl už slepej a zaměnil 7čku za 1ču

Souhlasím s Fyrysanem Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
rollsicek

rollsicek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 30. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 1:30 pm

čim sa krmia ovce? posekana trava sa mi priamo z vlecky do toho žlabu nedá dať, nemá tam isť balíik sena? alebo sa má použiť ten miešací voz?
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 2:31 pm

ovce se krmí jenom trávou
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 2:33 pm

já jim tam sypu i směs z míchacího vozu
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 2:34 pm

to je taky možnost ale škoda směsi
Návrat nahoru Goto down
rollsicek

rollsicek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 30. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 4:07 pm

dobre teda travou, ako ju do toho žlabu mám dať? pokosím to rovno do vlečky, chcem zacuvať a vysypať to a napíše mi, že tam sa trava nedáva, som z toho nejak mimo
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 5:06 pm

si spravně u ovcí nesi inde ? jestli si spravně tak by to mělo fungovat respektive mě to funguje jo a jaky maš zběrací vuz origoš nebo nějaky mod
Návrat nahoru Goto down
rollsicek

rollsicek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 30. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 5:20 pm

mod, kosacka je nejaka lepsia Class a vlecka john deere 40000 L, žeby tam bol problem? dobre, teda origo sekačka na travu čo je v hre + jediná vlečka čo sa dá zapojiť s objemom cca 17000 L bude v poriadku?
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 6:58 pm

byt tebou tak susím jenom origo sběrný vůz ostatní by na to němělo mít vliv
Návrat nahoru Goto down
Jirka71
ModTesters
ModTesters
Jirka71


Počet příspěvků : 4
Registrován : 10. 03. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptyFri Nov 30, 2012 7:11 pm

To by mohlo být tím modem.Já si stahnul traktor JD 7530 a nešlo mi s ním dělat seno.Zapojil origo Deutze a seno šlo.Takže mody dost zatím zlobí.Vsadím se že s origo sběrákem ti to půjde
Návrat nahoru Goto down
rollsicek

rollsicek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 30. 11. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Dec 01, 2012 6:10 pm

no takže som použil original Bigcrone zo sekackou na travu, k tomu vlečku, jedinú ktorá sa dá dať, objem 17500 L. Prídem k válovu na tej dolnej strane ohrady a napíše Chaft is not accepted here. Tak teraz tomu nerozumiem... :-(
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení EmptySat Dec 01, 2012 6:22 pm

no jo ale Chaff není grass Wink jestě jsem to tedy nezkoušel ale řezanku ovcím asi nedáš
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





seno, tráva, krmení Empty
PříspěvekPředmět: Re: seno, tráva, krmení   seno, tráva, krmení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
seno, tráva, krmení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Krmení dobytka
» mixer na krmení
» rada seno
» seno
» Seno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: