ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 courseplay V3.2

Goto down 
+24
james1986
kropic77cz
l.deutsch
Matej255
Rafan
jirkau
drakove
OfF_StaRs
niel020
MEerCuriaL
Mion
lager
CheaterMeater
minek
srollik
Crazy.cz
PalkiS
rzifcak
grovestreet
p.valda
laza
meken
Rumcajs
Toskoo
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
drakove
štamgast 3
štamgast 3



Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySun Apr 28, 2013 10:43 am

mne funfuje tak na 50% při vysypavání kombajnu když kombajn stoji tak si najede moc daleko od komínu nebo když nastavím boční posun manuálně tak si sám přehodi špatnou stranu pro vysypání na auto to funguje jakš takš do sypky vysypává dobře. Pomacný řidič funguje taky jakštakš dobře až na nakládání zastavi dál před bodem nakládání. Postřik vubec nefunguje jen projíždí trasu a jede moc rychle na začátku vůbec si sám nezapíná ani nevypíná postřik konec trasi si musím hlidat jinak mi vyplítví všechen postřik. Jsště tady chybý fille point nebo jak se to jmenuje uděláte 4 body v každém rohu polí a vygenerujete trasu toto tu dost postrádám.Další sem zatím nezkoušel.
Škoda že Courseplay V3 nejde LS 2013 v LS 2011 mi fungoval v pohodě
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySun Apr 28, 2013 9:15 pm

jak totiž načínáš ty 4 body kolem pole, tak nemusíš zastavovat nic, musíš akorát začít v jihozápadním bodě pole (MUSÍŠ!),zmáčkneš nahrávat trasu, objedeš pole (bez nějakých fieldpointů, pouze ho po obvodě objedeš) a zase to ukončíš u jihozápadníhobodu, nastavíš metry, pak generovat trasu, mód hnojení a poďmě!!Very Happy Ještě se ráno podívám jestli je to fakt jihozápadní bod, ale myslím že jo.
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyThu May 02, 2013 3:13 am

Zdravím farmári,

Tak mám pre vás Courseplay 3.30 je upravená, bugy zafixované a preložená v CZ len pár veci nie sú, inak ide pohode Very Happy

tu mýte link:
http://ulozto.sk/xZDXwYYt/zzz-courseplay-zip
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySat May 04, 2013 9:32 am

Tak sem zkoušel courseplay V3.30 v této verzi už sou většinu věcí opraveny jen u vysypávání kombajnu když k němu přijíždí tak jede jak šnek skoušel sem to nějak nastavit ale nejde to. Jde o to že když je traktor za kombajnem tak se náhle zpomalí a jede 1/KH někdy se stane že se zasekne a nemůže se rozjet. Nevíte jestli už tenhle courseplay umí vypspat i na poli na hromadu?
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySat May 04, 2013 11:06 pm

jo áno sem tam to ide zlé ale inka ide to poho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyMon May 13, 2013 8:08 pm

Nazdárek zkoušel sem stahovat 3,4 ale nejede mi a nezobrazuje se ani v modech má někdo podobný problém. tu je odkaz na soubor který sem stahoval prej by to snad mělo být i v češtině http://www.modhoster.de/mods/courseplay--23
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue May 14, 2013 10:30 am

Netuší používám 3.30 zatím ale skusím to.
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue May 14, 2013 11:02 am

meken napsal:
Nazdárek zkoušel sem stahovat 3,4 ale nejede mi a nezobrazuje se ani v modech má někdo podobný problém. tu je odkaz na soubor který sem stahoval prej by to snad mělo být i v češtině http://www.modhoster.de/mods/courseplay--23

Tek sem to taky skusil a mám stejný problém jako ty mám pocit že je tam buť nějaká chyba a nebo to chce patch 1.4 což pro staženou verzi nejde vyžaduje origo hru.
Návrat nahoru Goto down
jirkau

jirkau


Počet příspěvků : 2
Registrován : 09. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue May 14, 2013 1:20 pm

meken napsal:
Nazdárek zkoušel sem stahovat 3,4 ale nejede mi a nezobrazuje se ani v modech má někdo podobný problém. tu je odkaz na soubor který sem stahoval prej by to snad mělo být i v češtině http://www.modhoster.de/mods/courseplay--23
Stiskni LEVY CTRL a DELETE, pak si v nastavení změň spuštění HUD na pravý tlačítko myši jak jsi zvyklí.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue May 14, 2013 6:37 pm

Zdar chlapi
jestli to chápu dobře,tak se vám to nezobrazí v módech.Pokud máte origo hru,tak by to mělo jít a pokud máte staženou hru,tak v moddesc přepsat verzi 12 na 9 a mělo by to šlapat.
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed May 15, 2013 7:16 am

Rumcajs napsal:
Zdar chlapi
jestli to chápu dobře,tak se vám to nezobrazí v módech.Pokud máte origo hru,tak by to mělo jít a pokud máte staženou hru,tak v moddesc přepsat verzi 12 na 9 a mělo by to šlapat.

Zdar

pochopil si to správě :-) a dík moc za radu už to fachá.
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyFri May 17, 2013 10:26 pm

ale chýba je aj v tom že súbor treba prepísať na zzz_courseplay Very Happy
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySat May 18, 2013 8:53 am

OfF_StaRs napsal:
ale chýba je aj v tom že súbor treba prepísať na zzz_courseplay Very Happy

Vtom to nebylo to bylo pojmenovaný správě bylo to tou verzi 12 přepsal na 9 a šloto.
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySat May 18, 2013 9:25 am

Nevím zda to dělá ještě někomu ale při modu hnojení setí ve verzi 3.40 se mi nechutně seká hra a dělá ti i verze 3.30.

Stále není v této verzi 3.40 opraveno zasekavání vysypávání do silážní jamy. Mám to nastavený na 10km/h a on jede pomaleji i 3km/h pak se zasekne a škube tam sebou že se nemůže rozjet.

vysypání stojícího kombajnu/řezačky jede ke kombajnu za ním se otočí a až je těsně za ním tak náhle zpomalí a jede 1km/h. Jo a někdy se mi stane že při vysypání a následnému odvozu mi zramuje kombajn/řezačku jak kdyby tam nebyly.

vygeneruji trasu pak jí projíždím a při otáčení se taky zasekává traktor stojí a škube sebou.

Při projíždění trasi na začátku jede snad maximální rychlostí po chvilce spomalí na nastavenou rychlost a na konci trasi náhle zrychlí.

Při najetí do zatáčky traktor náhle spomalí až zastaví.

Chtělo by tyto chyby opravit u některých chyb mě to dost vadí hlavně zaseknutí traktoru.

Nevím zda je to courseplay nebo traktorem ale neumí jezdit plinulou rychlostí je tam rozmezí až 6km/h.
Návrat nahoru Goto down
Rafan

Rafan


Počet příspěvků : 10
Registrován : 26. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySun May 19, 2013 9:39 pm

Na německých stránkách už je VIP pomocník 3.4.Jsou tam i ke stažení už i naježděné trasy do jednotlivých map. Je v češtině,já ho už používám a funguje výborně.Jde sním hnojit,set,odvážet od kombajnu i řezaček,prodávat a další činnosti.Chce to jen stím umět zacházet!
Návrat nahoru Goto down
lager
štamgast 1
štamgast 1
lager


Počet příspěvků : 19
Registrován : 21. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySat May 25, 2013 1:55 pm

Kde sezenu prosim tu ceskou 3.4? diky
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyFri Jun 14, 2013 2:15 pm

Zdravím,,,


stiahol som si courseplay 3.41 a mám problém s tým, že neukazuje to pri každom stroji a len pri niektorých...
Návrat nahoru Goto down
Matej255

Matej255


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 06. 13

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Jun 19, 2013 3:04 pm

Zdravím mám problém s courseplayom. Keď to dám do hry zapnem normálne načítam trasu kadiaľ má ísť pustím tak po nieakých minútach hra začne nenormálne sekať. mám patch1.4 neviete čím to môže byť ?
Návrat nahoru Goto down
Rafan

Rafan


Počet příspěvků : 10
Registrován : 26. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyThu Jun 20, 2013 5:28 pm

http://courseplay.github.io/courseplay/en/index.html Toto je odkaz na stránky s návodem, musíte si je ale přeguglit.Mě to funguje výborně hraju upravenou základní mapu.Neorygoš hru s patchem 1.4.Mám naježděné tratě např. 1nalkládka,2prodej ty pak spojím a pomocník jezdí prodávat.Pak mám např. a-zpole1 b-vykládka obiloviny c-napole1 (tak mám naježděny všechna pole)ty spojím přiřadím kombajn nebo řezačku a už to jezdí.Tak mám naježděno i hnojení všech 42poli.Když chceš hnojit tak si objeď pole po jeho okraji nemusíš celé stačí do U.Pak si to ulož třeba h-pole30.Spustíš to tak že přiřadíš trasu pole tou obálkou s tím+  .Dáš hnojení  a nastavíš šířku a roh v kterém má startovat např.(severovýchod) a směr kterým má jet např.(západ) a dáš generovat a hotovo.Pak máš možnost aby zastavil na konci práce.To samé je i pro setí i balíky.Pozor některé traktory nefungují.Asi to dělá ESlimiter.
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Jun 26, 2013 10:53 pm

Zdar,

Tak to je pičovina ten courseplay 3.41 vôbec to nefunguje tak ako by som chcel, to rezať kukuricu.... traktor a rezačka však to robia pičoviny.... to sa nevedia ani dohodnúť Sad.

nevie niekto ako to nastaviť presne
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptySun Jun 30, 2013 11:27 am

Kdyby jsi byl co k čemu,tak tu nepičujes,klikneš na ten odkaz o příspěvek nahoru,přegugliš si to co tam je napsane a na youtube je spoustu prikladu a tutorialu musis jen hledat.
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue Jul 02, 2013 8:38 pm

ja viem ale ma to naštvalo, keď som silažoval, rezačka a traktor sa nevedeli rozhodnúť, každý inak šiel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyFri Jan 17, 2014 4:36 pm

tak já když budu mluvit za sebe tak mužu tento mod jen doporučit.Sice chvilku to trvá a chce to nervy,ale v momentě kdy se člověk naučí všechny funkce dobře nastavit tak pánové to je potom jízda.MP už nehraju toto je daleko lepší nemusim nikomu nic vysvětlovat atd. Je to prostě jen o tom udělat si čas a naučit se to vkládání a zadavani.Net je toho plnej doporučuji youtube tam je navodu milion.A když to pak funguje to nemá chybu.Vřera jsem navážel BGA a jezdil jsem s řezačkou Krone. Odvaželi tři zetory s 9tunama a parada.Jen jsem si občas oskočil kouknout na jamu tam šlapal manitu no fakt bomba jen udělat video z toho a bylo to dokonalé.Takže držím palce těm co to ještě neumí a věřte že ten čas stojí za to se to naučit...
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyFri Jan 17, 2014 8:10 pm

Musím se také přidat, nejvíc se mi na tom líbí že podmítat nebo sít může z jakéhokoliv rohu a na senažých mi to neblbne, jen jsem ještě moc nevychytal, na co je tam to otačení, to mi moc nejde, nebo jsem se tím moc nezaobíral. Na BGA jsem to ještě nezkoušel, nebo zkoušel, ale asi jsem tam blbě něco nastavil tak mi to nešlo. Pokusím se udělat nějaké video, ale pokud by měl někdo nějaké konkrétní videa na verzi v3.41.0109 budu rád a něco se přiučím
Návrat nahoru Goto down
james1986

james1986


Počet příspěvků : 10
Registrován : 29. 01. 13

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue Jan 21, 2014 4:45 pm

Zdarec traktoristi...

mam cp 3,41 cz a je to trochu psycho, než si to vše najezdite, ale pak to je bomba.....

Mam mapu Agrarfrost 5,0 a je tam 5 veeeeeelikých polí a s cp to je pohoda... na youtubu je hafo navodu.... takže hodně štěstí všem a kdyby ste něco potřebovali, tak dejte vědět, porešíme....
Návrat nahoru Goto down
martyx1

martyx1


Počet příspěvků : 2
Registrován : 20. 01. 14

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyTue Mar 11, 2014 9:43 pm

Zdravím, stahnul jsem si nákladní auto MAN TGS 816 a na CP 3.41 nefunguje odvoz od kombajnu ani odvoz od sila, píše že nemám správný přívěs? nevíte jak to nastavit aby to šlapalo normálně. díky za radu
Hru mám origo a patch 2.0
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyThu Mar 13, 2014 6:02 pm

podle mě máš staženou posledni verzi MR modu a tam se hádaj váhy už udělaných modelů:Ale možná se pletu tenhle man jsem měl a jezdil normálně(pokud jsi na něm teda něco neupravoval)
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Apr 16, 2014 8:18 am

Zdravim, prvni problem... chci po senážích aby mi sbíral do vozu, nahraju mu odvoz z louky a potom tu samotnou práci na louce...jenže jak nahraju tu druhou trasu tak se obraz sekne... je to s jakýmakoli dvěmi trasami, jakmile udělám kombinaci dvou tras hra se zasekne... nesetkal se s tím někdo??
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Apr 16, 2014 1:00 pm

no já seno zbírám tak že když to dávám do posádu skulovačem tak ukládám trasu a potom tuhle trasu od skulování dám traktoru ,kterej má zběrák.Funguje to. A stejně to dělám i s odvozem slámy. Nahraju trasu kombajnu a tu pak dám traktoru se zběrákem.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Apr 16, 2014 2:41 pm

to jo... dělám to stejně... jenže pak za tu trasu dávám ještě jednu trasu (odvoz z louky do jámy)... a jakmile ji načtu a dole mi skočí nápis: 2combines routes tak se mi zasekne hra...
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 EmptyWed Apr 16, 2014 3:41 pm

a toto mi vypisuje log: C:/Users/Kmosi/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/ZZZ_courseplay/mode6.lua(281) : attempt to index field 'pickup' (a nil value)
Error: LUA running function 'update'
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay V3.2   courseplay V3.2 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
courseplay V3.2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» Courseplay -- vše sem --
» courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: