ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 11:04 am

Zdravím zkušenější. Koupil jsem si tuto hru a musím říct že je to úplně boží hra Very Happy Mám jeden menší problém. Stáhl jsem si toho autopilota, hodil do složky mod. Jede, ale co mám udělat aby mi traktor, kombajn atd dělali co chci? Mám ho česky ale jsem z toho uplně mimo. Díky všem za rady, popřípadě nemáte někdo návod na cz verzi couseplay?

Díky moc
Danek - Třinec

//edit: Jak spustím nahrávání trasy, tak tam mám jen dva soudky, traktor používám základní "Deutz Agrotron x720"

Díky moc
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 11:45 am

Pokuď nemáš nejnovejší verzi tak stáhni zde :
kód:
http://www.uloz.to/9689186/zzz-courseplay-zip
Návod je zde ale je na první verzi v této verzi tym je už pár velepšení a přidání nějakých doplňků.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 2:53 pm

Tak jsem si stáhl nejnovejší verzi, návod dvakrát přečetl, ale jsem asi blbý jako tágo Very Happy ptž tomu pořád nerozumím. Jakmile dám "Record course strat" tak se mi oběví modrá šipka(přikázaný směr jízdy Smile ) Jakmile se rozjedu tak se zobrazí jeden soudek, za chviličku druhý soudek ale třetí nikde. Ten se objeví až zastavím a rozjedu se. Pak zajedu teda na vykladiště (silážní jáma) dám vyložit "Q" a zase se vrátím mezi dva soudky. Zastavím, dám "Record course stop" dám uložit, pojmenuju a "Enter" A co dál? pak dám drive course? chtel bych, aby mi traktor jezdil vedle řezačky popř kombajnu.
Díky moc za radu
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 3:10 pm

Dej "Record course strat" jeď asi100 m rovně přejeď přes jámu (ale musí se ti oběvit Q na vysipání) pokračuj v jízdě a zastav asi 5 m rovně před místem kdesi trasu začínal!!!
Potom dej change mode a dej combi a dej start.

Samozřejmě si trasu ulož!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
brukpytlik
štamgast 3
štamgast 3
brukpytlik


Počet příspěvků : 36
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 3:13 pm

mno hlavne pres tu jamu bo kde to chces vysypat je potreba jen projet tak aby se tam objevil ten symbol na vysejpani ale nic nemačkat a jet dal zpatky ke startovnímu místu
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:01 pm

To samý jsem ale už napsal -- (ale musí se ti oběvit Q na vysipání)


Naposledy upravil brano dne Fri Jul 15, 2011 4:28 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : ehm...)
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:29 pm

Mohl by mi někdo poradit jak pomocníka nainstalovat prosím. Mám staženou verzi. stáhl jsem zzz-courseplay, vložil do složky mods.pak jsem upravil traktor jak jsem se dočetl v návodu.ale jakmile spustím hru tak mi ten traktor nejde koupit.dole se mi sice ukáže že jsem ho koupil ale peníze se neodečtou a traktor se nezobrazí.doufám že ten pomocník nefunguje jen na originální hru
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:41 pm

Mno tak s tou koupí traktoru jsem měl taky problém. V mods byl, koupit jsem ho koupil, ale v podstatě nekoupil. Ale jak se snažím, tak si na vyřešení toho problému němůžu vzpomenout. Taky jsem měl stáhnutou verzi dokud mi nepřišla origo, a ve stažené WIP pomocníka nerozjedeš Sad
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:44 pm

už jsem na to přišel,stáhl jsem si verzi ve které se nemusí nic upravovat v traktoru.jelikož jsem s pomocníkem ještě nepracoval tak se to musím naučit
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:47 pm

Tak to blahopřeju, mně to nešlo, až teď v origo mi to de. Kup si hru a podpoř další díly Farming Simulátoru Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 4:56 pm

Je to jednoduché!!! Very Happy Stáhni si hlavně CZ verzi WIP Pomocníka !!! Stiskni pravé mišítko a tam už si poradíš.
A že by to ovlivňovala stažená nebo koupená verze hry, je blbost!
Příjemnou zábavu yes
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 5:52 pm

dík, českou verzi mám.mohl by jsi mi poradit jak mám nastavit aby traktor přijel na pole vyhledal kombajn vysypal ho a až by byl plnej tak jel obilí vysypat a vrátit se zpět na pole.Mě se zatím povedlo aby plnej vyjel dojel k mlýnu vysypal se a přijel zpět.pořád mi nejde přidat do toho to vysypávání kombajnu.dík

Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 6:07 pm

Jo to jsem bohužel nezkoušel. Testoval jsem ho jen krátce a ted se mi to toho nechce. Musíš si to ozkoušet sám. Ono se ti to nějak povede uvidíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 7:40 pm

staci zmenit mod jizdy napr misto pomocnika das odvoz od kombajnu/rezacky no a pak si tam jeste nastavis k jakemu kombajnu ma zajet(to ale dela automaticky...nekdy) a pak tam jsou dalsi blbiny ktere nevim na co jsou,chce to vyzkouset
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 7:45 pm

mod jsem změnil ale traktor jezdí pořád tu trasu kterou jsem mu vyznačil.nemohl mi prosím napsat bod po bodu jak se to nastavuje
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyFri Jul 15, 2011 9:14 pm

delam to takto: prijedu na pole,zapnu nahravani trasy,zajedu na farmu jakoby vysypu na kos a vratim se zpet na zacatek pred znacku prikazany smer,dam konec nahravani trasy,potom prehodim mod,pak si najdu kombajn pro ke kteremu ma jet,dam manualni hledani, a spustim helfra,pokud jede trasu prazdny,tak ho zastavim a vratim ho jako bych uz jel zpet,pustim ho zase ,mel by dojet ke znacce tam chvili stoji nez zdetekuje kombajn a jede k nemu.a jezdi douku nema plne pak jede vysypat
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptySat Jul 16, 2011 7:51 am

Ahojte. Tak jsem si stahnul nejnovejsi "courseplay" zapnu nahravani ale stejne tam mam jen dva soudky. Chci aby mi traktor kosil travu mam zakladni traktor "Agrotron K420" sekačku "Krone CF 305 F Mower Pack". Musim s nim zajet asi celou trasu na poli aby mi skosil co potrebuju ze? Nebo to jde jednoduseji?
Díky za odpovedi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptySat Jul 16, 2011 7:55 am

myslím, že sa im tam znovu priplietla nejaká chybička, a možno to robí len mne..
totižto najprv som musel zadať nejaký okruh a až potom mi dalo na výber, čo od toho traktora vlastne chcem..
ja som si to predstavoval tak, že dovezem traktor na pole, zapnem COURSEPLAY, zvolím čo potrebujem aby robil a fertig. žial, tak to MNE nefungovalo...
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptySat Jul 16, 2011 8:03 am

To by se mi taky libilo. Nabidna na zmenu modu se ti objevi az das record a stop, pak muzes zmenit mod. Jsem z toho fakt blby. Zajel jsem trasu zklopil sekačku, zapnul sekačku a ted jezdi jak kreten se zdvizenou. Ku*va, to je des Very Happy Very Happy Very Happy

edit// to chce asi fak zajet kazde pole, treba s kultivatorem, se seckou aby to bylo OK co?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptySat Jul 16, 2011 8:09 am

nemal som ešte čas sa tým nejak hlbšie zaoberať, možno dnes (aj keď to vypadá na riadny "pařák" a asi skončím v bazéne).
každopádne sa na to ešte pozriem.

inak LOG.TXT - Error load bla bla bla: courseplay.lua
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptySat Jul 16, 2011 8:14 am

Uvidíš, pokud to zvládneš budu vděčný
Díky přede
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 9:52 am

Všiml jsem si že u toho pomocníka je mod hnojení/postřik. mohl by jste mi někdo poradit jak to mám nastavit aby traktor přijel pod pás na hnůj s rozmetadlem a až by byl naloženej tak to jen na pole vysypat vrátil se zpět pod pás a jezdil takhle než pohnojí celý pole
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 10:02 am

no to bych chtel taky vedet
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 11:02 am

Hojte kucííí. Já bych zase potřeboval vědět. Mám Traktor např Fendt 936Vario, za něj zapojený zběrací vůz, řezačku Claas Jaguar 980 s new AP.
Natavím na traktoru wip pomocníka takto. Zajedu na pole, zmáčnknu rec, objeví se mi jen dva soudky, zajedu na silažní jámu, dám vyklopit, poté jedu zase na pole a zastavím před značkou přikázaného směru. uložím trasu. V modu nastavím type:combi. 5ezačku zapnu tak aby jezdila sama pomocí new AP. Jenže jakmile mi řezačka jezdí na poli, traktor vedle ní a jakmile zatočí tak se zastaví a nejede dál jelikož traktor stojí za ní. Je to nějaká chyba nebo jen něco špatně nastavuji? Stranu po které má traktor jezdit mám na automatiku.

Díky za rady

//edit: A ještě jsem si všiml, když mám zmáčnout NUMPAD 0 pro info o traktoru, tak se mi akorát dole objeví prázdná tabulka kde nastavuju couseplay. Víte někdo co s tím?

Díky zase a opět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 11:27 am

Zkus u řezačky NUMPAD 8, tím se ovládá odstup od dalších strojů. když toto nepude tak u traktoru si nastav větší odstup.je to v té sekci kde si nastavuješ kdy má traktor přijet ke kombajnu
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 11:47 am

czuba: mě to taky dělá prostě když je velkej rejd a řezačka musí covnout potom je traktor zmatenej jak lesní včela. Proto je lepší když máš pole jakoby "dokola" - prostě tam nemít rohy.
Větší odstup od řezačky tohle určitě nevyřeší.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 12:30 pm

Nechapu. Na netu je plno videí jak jim to funguje, např zde: https://www.youtube.com/watch?v=5_zWIp3Boso&feature=related a já to ne a ne rozchodit. Co k***a dělám špatně? Přestává mně to normálně bavit Rolling Eyes

//edit: Traktor jim pěkně poodjede a vrátí se zpátky. Není to špatným traktorem? Ale to asi těžko ne?
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 2:07 pm

Mě se tento problém vyřešil sám.nějak mě ten autopilot nefunguje.prostě všechno nastavím ale když dám T tak se nic neděje a dokonce mi nejde ani vystoupit z řezačky. Tak řezačku normálně ovládá pracovník, ta jezdí tam a zpět a traktor ji nezavazí nijak
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 2:08 pm

TO MaňaSS: A znáš takovou mapu která nemá na poli rohy? Asi zkusím upravit základní mapu, ale stejně. Když upravím rohy, dám za traktor sečku a řeknu základnímu pomocníkovi aby sel, stisknu "H" bude mi osívat zaobleně? Nemáte někdo zkušenost?


//edit//:
nebo se spíš zeptám, jak na to, aby mi osívalo do půlkulata? Díky :-D
Blbá otázka, ja vím, ale i tak mi to nedá se nezeptat :-D


Naposledy upravil czuba dne Mon Jul 18, 2011 2:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- EmptyMon Jul 18, 2011 2:10 pm

Kd ví co tam máš za autopilota Smile
si stáhni tuto a uvidíš jestli to bude stejné http://www.uloz.to/9699030/claasjaguar980newapcz-zip
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: