ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 1:34 pm

Máte někdo courseplay 2.4 CZ?
Hoďte prosím link
Návrat nahoru Goto down
CASE IH
Lama
Lama
CASE IH


Počet příspěvků : 44
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 1:58 pm

Prosim vas o link na courseplay 2.3 cz
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 2:08 pm

l.deutsch napsal:
s videem nemam zkusenosti,ale daval sem tady link na verzi 2.3cz a pribalil jsem tam textak z odkazy na youtube kde to je vysvetleno,i kdyz nemecky ale da se to pochopit(neumim nemecky) jo a nasel jsem to i polsky na youtube ale uz nevim kde Sad



tak tady je http://www.ulozto.cz/10054554/wip-pomocnik2-3-extract-me-cz-rar
Návrat nahoru Goto down
CASE IH
Lama
Lama
CASE IH


Počet příspěvků : 44
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 2:46 pm

Dakujem Smile
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 6:17 pm

Tu je Courseplay 2.4 v češtině : http://www.ulozto.cz/10181744/zzz-courseplay-zip
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 7:20 pm

chci se zeptat těch co už maj zkušenosti v čem je verze 2.4 lepší než 2.3 jako co jsou tam za novinky.dik
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 05, 2011 10:48 pm

zjistim a brzo poreferuju
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyTue Sep 06, 2011 5:38 pm

da se v ní nastavit rohy pole nastavení majaku no proste lepší
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyTue Sep 06, 2011 5:52 pm

Kolik verzí acourseplay přeložených do čestiny je? A jaká je nejnovější?
V anglických se mi blbě orientuje
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyTue Sep 06, 2011 6:59 pm

pokud vím tak 2.4 je zatím poslední

ještě otázečka pro ty co používají tento mod.Zkouším ho na mapě k profarmu a dost se mi stává ,že se traktor zasekne o strom. Dělá to ještě někomu?
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyWed Sep 07, 2011 1:58 am

Rozdíl mezi verzí 2.3 a 2.4 oběven.
Byly opraveny chyby. Ve verzi 2.3 traktor s postřikem nezastavuje u zásob chemikálijí při doplňování (bylo nutné na daném místě přidat místo čekání a traktor po doplnění manuálně rozjet). To samé u hnojení.
Když stroj dojel z bodu A do bodu B, tak se o tom nezobrazovala žádná zpráva.
Zatím jsem nic dalšího nezjistil.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyWed Sep 07, 2011 12:02 pm

kropic77cz napsal:
pokud vím tak 2.4 je zatím poslední

ještě otázečka pro ty co používají tento mod.Zkouším ho na mapě k profarmu a dost se mi stává ,že se traktor zasekne o strom. Dělá to ještě někomu?

Tak to mě taky dělá, takže si dávám CP na velké pole nebo do dopravy. Ale za to RiverSide nemůže v někteřích mapách jdou projíždět stromy, což by se hodilo i do RS.

Jinak nevím jestli jste si všimli ve verzi 2.4 byla přidána funkce na změnění spuštění CP, buďto normálně pravým tlačítkem nebo tl. Insert - to se hodí pro manipulátory, traktorys s FL.....atd..
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyWed Sep 07, 2011 2:58 pm

zkoušel jsem jak sekat velká pole.Nakonec mi jako nejhranější přišlo ,když jsem dal dva traktory na courseplay přijedou na pole a čekají každý na jedné straně.Na poli mám xeriona s překládacím vlekem a obsluhuju kombajny .Jakmile jsem plnej rozházím to do těch dvou a oni lítají do výkupu.Je to docela dobrý a práce utíká.Když se nudím vemu si jeden kombaj a jezdím s kombajnem což dělám asi nejradši.Dneska chci vyzkoušet ještě xeriona na poli ,aby sám obstarával kombajny tak jak na něco příjdu napíšu

to Matous: sekat jsem nemyslel trávu,ale obilí


Naposledy upravil kropic77cz dne Wed Sep 07, 2011 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
matous7
štamgast 1
štamgast 1
matous7


Počet příspěvků : 19
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyWed Sep 07, 2011 5:59 pm

ve verzi 2.4 jde sekat trava na courseplay?
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyWed Sep 07, 2011 9:18 pm

Jde
Nastav si fieldpointy a správný odstup mezi řádky a nastavit mod cp jako lisy a krmné vozi. Ale lepší je použít stroj s AP nebo to posekat manuálně a pak s cp poobracet a sklidit.


Naposledy upravil brano dne Wed Sep 07, 2011 10:14 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : predchádzajúci príspevok sa necituje!)
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 7:36 am

taky si myslím,že nic lepšího než AP u kombajnu není.Já stabilně používám Lexion 580 a jezdí super.Fakt vychytanej kombajn.A chytrej. Ikdyž třeba o kus přejede posečený pole( hlavně když se končí a tvar pole je do trojúhelníku) tak se bezproblémově vrátí zpět.
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 8:57 am

Kropic77cz: Mohl bys mi prosim poslat odkaz na tu 580 lexiona. Rád bych ho zkusil. Pošli mi to do ZS
Návrat nahoru Goto down
matous7
štamgast 1
štamgast 1
matous7


Počet příspěvků : 19
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 11:59 am

jo s tímhle lexionem jezdím od té doby co vyšel je fakt good
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 2:00 pm

Hele jde udělat aby mi jezdila Liazka s řezačkou a pak to odvezla normálně na siláž? díky
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 2:03 pm

Jde najdi si tady návody a tam máš videa na curseplay
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 2:08 pm

na to sem koukal ale něak sem si toho tam nevšiml, podívám se ještě jednou.

jestli je to stejný jako u kombajnu tak mám další problém.....někde sem četl že courseplay nemá problém s couváním pokud není třeba za tu liazku připojenej vlek. ale mě ta liazka přijede k tý siláži nacouvá do ní, ale pak když má vyjet tak pořád couvá. A jen projíždět s vysypáním jako u výkupu nechci protože už tý siláže mám pěknou hromadu a když přes ní tak liazka přejíždí tak to nevypadá dobře.


Naposledy upravil CZTomidlo dne Thu Sep 08, 2011 3:33 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : pravidlo č. 8)
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 3:35 pm

courseplay NEUMÍ couvat a ty když při vyznačování trasy začneš couvat tak on to zřejmě bere jako jízdu vpřed a potom pořád couvá
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 3:44 pm

mm tak to se omlouvám ale někde sem to tu na foru četl, že pokud to není s vlekem tak to zvládne.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyFri Sep 09, 2011 10:29 am

S tím couváním není problém.
CP nezvládá couvání jen s vlekem.
Zkoušel jsem to.
Záleží na tom, co má za náklaďák. U všech náklaďáků CP nefunguje. Jde jen u těch, u kterých jde vyměnit korba a nebo u kontejnéráků. Ale našel jsem liazku u které jde vyměnit korba, ale na bodu pro vykládku ani nezastaví. takže to může být i chyba v modu stroje.
Pro ty co nevěří natočím video.
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyFri Sep 09, 2011 12:07 pm

já mám tu liazku od smetyho jak se na ní dá přidělat x korb, rozmetač hnoje a cisterna na mocuvku. ale díky zkusím jinej nákladák
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyFri Sep 09, 2011 11:17 pm

jo to je prave ta liazka se kterou to nejde
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptySat Sep 10, 2011 10:26 am

kdybys to nenasel,tak to delam ja:
1. Zajedu rucne pod silo,pockam az se napni korba.
2. Pak dam "nahravani trasy" a zajedu treba do mlyna
3. Jak prijedu zpet tak zastavim pred mistem kde sem startoval (v nasem pripade kousek pred silo mela by tam byt znacka stop)
4.Dam "konec nahravani trasy"
5.Ulozim si trasu. (Nepovinne)
6.Zmenim si mod na pomocny ridič
7.Dam "jet rasu"
8. divam se jestli to facha
Tod vse fungovalo mi to jak u matesa s vymenitelnyma korbami,tak mi to funguje i s tatrou a traktory
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptySat Sep 10, 2011 1:03 pm

Promazáno...


Je tady krásný návod!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 12, 2011 8:57 pm

pro oba poslední pisatele.Když pořádně zhlédneš instruktážní video tady v sekci návody,tak mi neříkej, že nevíš jak nastavit,Master to tam popsal super.Po mojich zkušenostech je lepší dát si traktor na courseplay a s řezačkou jezdit manuálně.Řezačka na AP není špatná,ale tím že k sobě neustále potřebuje traktor s vlekem tak to ještě není ono.Pokud opravdu nechápeš ten videonávod napiš mi do SZ,protože to tady nechci rozepisovat šlo to tady už mockrát.Jo a sečka ,která seje zaobleně to teda nevím fakt co vlastně potřebuješ.Rád bych poradil,ale musíš to upřesnit


Naposledy upravil kropic77cz dne Mon Sep 12, 2011 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyMon Sep 12, 2011 8:58 pm

Tak jsem zjistil, že u verze 2.4 ta smetyho liazka funguje jak má. U kombajnu se naloží a u sila se zastaví pro vyložení.
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 EmptyTue Sep 13, 2011 1:14 pm

s tímhle já neměl problěm, mě nechtěla couvat u silážní jámy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: