ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Martin94
V.I.P.
V.I.P.



Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyTue Aug 02, 2011 12:00 pm

num 7 začínáš načítat trať.. musíš stát na poli, potom jedeš do výkupu či do silo jámy, jak se ti zobrazí vysypat, tak to dáš, nemusíš celé, stačí chvíli pak jedeš zpátky a zaparkuješ mezi kužely.. potom si přepneš na mod combi to máš odvoz od řezačky či od kombajnu.. a aktivuješ znova num 7. to je teorie, jak to v praxi funguje moc nevím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
zipicek
Lama
Lama
zipicek


Počet příspěvků : 33
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyTue Aug 02, 2011 5:29 pm

v CZ verzi je to uplne easy ale nemas to ve vsech traktorech musis si to tam pridat
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyWed Aug 03, 2011 9:53 pm

já sem měl cz verzi asi 2.0 nebo 2.1 teď nevím,myslím že z webu a měl sem to u všech nic sem upravovat nemusel
Návrat nahoru Goto down
matej.13
Lama
Lama
matej.13


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 10:30 am

preco mi ten traktor sam nevysype???
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 3:02 pm

z toho nastavení jsem taky jelen (lama) na druhou stranu kdyz daš na kombajnu AP na traktoru W.I.P co potom děláš ty?? sleduješ to jako video? To už ale není simulator stroju ale simulator agrotechnika JZD jestli pošleš vše kam máš. Můj názor někoho to takhle asi baví nikomu to nevnucuju.Já osobně nejraději jezdím s kombajnem
Návrat nahoru Goto down
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 3:31 pm

vůbec mi to nefunguje kliknu pravim na myši ale šipku pomocí myši na tu tabulku nedostanu je prostě seklá v prostřed monitoru a ani se nehne
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 3:43 pm

asi nejlepší by bylo,kdyby sem dal ke stažení upravenej traktor a napsal s kterou verzi mu to funguje. věřím ,že spousta kluku si to prostě neumí upravit a dělaj chybičky v nastavení.Pokud někdo máte upravenej traktor a používate třeba verzi2,1 tak dejte oddkaz a bude po problemech
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 3:58 pm

a co ti traktor pomuže?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 4:05 pm

už mě to s..e nemůže to být třeba mody že se to s něčím tluče proto mi to nejde
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 4:27 pm

ja myslel už upravenej traktor o kterym víš že ti sWIP jezdí a dáš ho sem.Jak jsem psal je spousta lidi co si to v textovým editoru upravit neumí nebo se toho boji a potom si to cele rozvrtají
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 5:54 pm

ve verzi 2 už nic nedopisuješ.. stačí vložit a máš to..
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 06, 2011 6:51 pm

No vidíš Martas a to je to co píšu. Ja to vložil do mods a ve hře mi to nedělá nic. Kliknu na myš a nic a zkoušel jsem to i u origoš traktoru a u stahnutejch. Nevím proč nelámu si z toho hlavu jen jsem to chtěl vyzkoušet jak to funguje.Mě to nešlo tím jsem bral vip pomocníka jako uzavřenou záležitost.
Návrat nahoru Goto down
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 07, 2011 11:30 am

tak mi to funguje akorát nevím jak dostat traktor pod řezačku nebo pod kombajn můžete mi někdo prosím poradit
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: WIP pomocnik   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 14, 2011 5:06 pm

Mam trochu problém s typy tras. Jak funguje pomocný řidič, cíl, a řidič kombajn/řezačky ví asi každý. Ale už nevím jak nastavit a zprovoznit hnojení/postřik a terénní prace pro lisy a krmné vozy. A jak funguje typ převoz vozidel jsem nezkoušel.


Naposledy upravil brano dne Sun Aug 14, 2011 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : tema presunuta - VAROVANIE!!!)
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyFri Aug 19, 2011 9:23 pm

Najlepsie by bolo kdyba niekdo udelal video navod protoze ja to ted skousal a delalo to co sem chcetl ale uz to pak vubec neslo k tomu kombajnu zacalo mi to suvat Sad(( je to nejake pokazene!!!


Nevim jak vy ale ja sem se na tenhle sku******venej kretenskej autopilot vyrobeny Made in China vy***ral protoze viem ze to nikdy nepude a je to hrozne klamstvoje a nefunguje to!ja sem temu krtenovy daj robotu a von si jede stale to iste dokookola a k tomu kombajnu ani nepride!



Naposledy upravil CZTomidlo dne Sat Aug 20, 2011 6:22 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : pravidlo č. 8)
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 8:14 am

MĚ taky nejede k traktoru tak ho mam udělanyho aby přijel na kraj pole a bud seču sam nebo autopilot a vysejpam překladacím vozem tak že aspon něco. afro
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 8:54 am

No jo se mas Smile
Návrat nahoru Goto down
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: lukas   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 9:27 am

čest chlapi AP mi funguje jediné co musím dělat sám je vysypávání návod jak jsem to zpustil je jednoduchý potřeba to zkoušet a určitě vám to též půjde:
1. na poli dám start nahrávání trasy dojedu na farmu na jámu
2. dám přestavku objeví se mi nad traktorem P a jedu zpět na pole
3. dám konec nahrávání trasy a uložit
4. vyberu si v nastavení (upravit mod) dám místo pomocný řidič, odvoz od kombajn, řezačka
5. vyberu kombajn ke kterému chci aby přijel a dám vychledat automaticky
6. dám jet trasu některý traktor sice nejdřív jede celou trasu ale kdzž se vrátí na pole jede přímo k řezačce

když sekáte kombajnem musíte ještě nastavit na kolik procent má vyjíždět a nakolik odjíždět většinou je nastaveno že odjíždí na 90 procent
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 11:41 am

No a aby si to nemusel sam vysypavat (pokud tam necouvas nebo tak podobne),tak jak davas tu zastavku,tak staci najit misto kde se ti obevi ikona vysypavani,zvednout spustit a pokracovat pak by to melo fungovat,mi to tak jde.Jinak to delam stejne jak si to popsal az ze misto automaticky vybrat kombajn davam rucne.
Návrat nahoru Goto down
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: lukas   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 1:09 pm

o.k. vyzkouším a tu automatiku taky dávám občas manual
Návrat nahoru Goto down
Voloda331
štamgast 2
štamgast 2
Voloda331


Počet příspěvků : 34
Registrován : 21. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 2:26 pm

Potom problemy s tim automatickym vysypanim muze spusobovat aj velka rychlost stroje, autopilot to nestihne zaregistrovat a zastavit ked dojede na bod vysypani... mam nap. Liaz a kdyz dam aby jela po ceste 50km/h tak to nikdy nevysype ale kdyz dam kolem 30-35km/h tak to krasne vysype samo.
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 21, 2011 7:46 pm

tak sem to skusil a zas my nejede ke claasu zastavy jen na poly a ani krok ani na pomocníka ani za řidič řezačky atd ani ani traktor ani nakladak tak ja uz fakt nevim afro
Návrat nahoru Goto down
anton78
štamgast 2
štamgast 2
anton78


Počet příspěvků : 31
Registrován : 05. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyTue Aug 23, 2011 11:08 am

mozte sem dat link na ceskeho wip hlavne v novsej varzii
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyTue Aug 23, 2011 6:00 pm

http://www.ulozto.cz/10054554/wip-pomocnik2-3-extract-me-cz-rar
obsahuje textak s linkem na youtube kde jsou tutorialy bohuzel v nemcine.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 27, 2011 10:10 am

No jo je to kolikrát bordel v tom courseplay.já mám verzi v2.0 a u něj provozuju jen odvážení obilí od kombajnů.Sřezačkou mi to nechce držet krok ale když jedu ručně s traktorem a řezačka má najmutýho pracovníka ,tak ho pak pošlu po trase a to už jede sám. a co se týče hnojení postřik,a terénní práce tak to bych taky rád věděl jak to funguje,potřeboval bych to jako sůl.
A nebo úplně nejlepší by bylo z brusu novej simulátor rázu jako je pro Farm nebo TZS 2 a automatický řidiče aby jezdili sami tam byli už od výroby(podobně jako Agrar simulator), a nic se nemuselo řešit courseplayem.Ale na to jsme asi malí páni a těžko si můžem poroučet co maj a co nemaj naši sousedi Němci vyrobit.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 27, 2011 2:06 pm

Už jsem na to hnojení a postřik přišel. Pracuju na videonávodu
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySat Aug 27, 2011 2:28 pm

ano, ano to chce Smile .srozumitelnej podrobnej návod.Všem,kteří nevědí jak na to, by se videonávod moc hodil
Návrat nahoru Goto down
zipicek
Lama
Lama
zipicek


Počet příspěvků : 33
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 28, 2011 11:23 am

presne tak predem diky Smile (potom hod link)
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 28, 2011 6:22 pm

Už tu mám 2 videonávody. Kdyby je někdo hledal, tak jsou v návodech.
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptySun Aug 28, 2011 8:17 pm

Jen poznamecka od verze 2.3 nemusis pred postrikem objizdet cele pole staci objet jen jeho obvod(na kazdem rohu udelat bot) no a potom si sam vygeberuje cestu
Návrat nahoru Goto down
Voloda331
štamgast 2
štamgast 2
Voloda331


Počet příspěvků : 34
Registrován : 21. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 EmptyMon Aug 29, 2011 7:18 am

Pjeknej navod snad to uz kazdej pochopi Smile... Mam jeste otazecku jak je to kdyz chci pouzit courseplay na lisovani slamy? je to jako kdyz chci strikat ze musim prva po tej slame jezdit rucne (coz je dost na hov..) nebo je tam nejakej figl?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: