ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
honmon
Master
Master



Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyTue Sep 13, 2011 1:14 pm

s tímhle já neměl problěm, mě nechtěla couvat u silážní jámy
Návrat nahoru Goto down
Marek 7711

Marek 7711


Počet příspěvků : 14
Registrován : 17. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Sep 23, 2011 7:50 am

cavte dokazal bi ten pomocnik aj vozit hnoj s rozmetadlom na pole mislim takto ze bi som ich nastavil a ja bi som len nakladal a oni bi jako normalne vozili z farmi po ceste a na poli bi zapali rozmetadlo a hnoili bi a ked mu vide hnoj tak bi sa otocili a isli bi na farmu zase nalozit
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Sep 23, 2011 9:56 am

Marek 7711 - a videl si ty druhý alebo štvrtý diel v NÁVODOCH?
Návrat nahoru Goto down
Grysom13

Grysom13


Počet příspěvků : 9
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySun Sep 25, 2011 2:41 pm

zdar lidi podle toho videa sem to nepochopil tak sa ptam jak nastavit aby mne traktor jezdil vedle rezacky nebo pokud je to mozne jestly by jich spo dat i víc aby treba odvazaly 3
Dík predem za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySun Sep 25, 2011 2:44 pm

nastavyš trasu jak ma traktor jet na pole on si kombajn najde sam nebo řezačku kdyz ma plno jede k prvnímu sudu vedle startu a jede trasu vysype a jede zpatky to je podstatně všechno pak se to uz opakuje
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Problem s AT   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 2:23 pm

Zdravím.
Potřeboval bych poradit jek mám udělat aby mi traktor když mu nastavím cestu na pole kde seče kombajn po naplnění carga kombajnu dojel k němu. nějak mi to nejde musím dát v menu AT kombajnu přivolat řidiče. Traktor přijede kombajn vysype a pak už zase nic. Přitom traktor jakoby pořád čeká na příkaz od kombajnu, plnej jede normálně vysypat. Zkoušel sem dát auto výběr manuální nastavil sem kombajn ke kterýmu má jet a pořád nic plac plac

A ještě bych chtěl poradit jak mám udělat nebo co přepsat aby mi traktor po vyprázdnění kombajnu poodjel dál od kombajnu. Když mám totiž nastavený v auto pilotovi kombajnu že si má hlídat odstup od vozidel tak poté co dojede k místu kde čeká traktor tak se zastaví a čeká až traktor uhne.
plac plac plac
Dík za radu


Naposledy upravil brano dne Mon Oct 03, 2011 7:40 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : témy zlúčené - nezakladj existujúcu tému!!! VAROVANIE!!!)
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 6:07 pm

AT WTF??? Tak zřejmě asi mysllíš CoursePlay ne??? Tak teda už aspoň CP

Jinak projdi si toto téma a návody:
https://ls-novinky.forumczech.com/t59-jak-na-courseplay?highlight=Courseplay
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Oct 03, 2011 7:12 pm

Tohle sem všechno pročítal, ale řešení sem nenašel. Hlavně co mám bělat aby mi kombajn s AT nečekal až traktor uhne z cesty.( většinou používám dva a aby si nezavazeli tak mám zaplí udržování vzdálenosti.) A to jim vadí traktor čekající na signál.
Jinak příčina neježdění traktorů za plným kombajnem bude asi v modu traktoru některé za kombajnem jezdí jiné ne
Návrat nahoru Goto down
grovestreet

grovestreet


Počet příspěvků : 4
Registrován : 22. 10. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyTue Oct 25, 2011 10:54 am

Takovej malej postřeh Very Happy Nevim jestli je to novinka ve verzi 2.4 nebo co, ale traktor jezdí za kombajnem na všechny okolní pole od místa startu trasy, nemusí začínat na stejnym poli ta trasa jako to máte napsaný v návodu a tom videu. Ten řidič pole nerozeznává! Jediná podmínka je že tam nesmí bejt žádná překážka mezi tim místem startu trasy a tim druhym polem.

Má to tu výhodu, že na jednu nastavenou trasu se daji sklidit 4 i více polí, záleží na terénu. Pak jenom stačí přejet kombajnem na sousední pole a ten řidič si tam přijede sám.
Návrat nahoru Goto down
Mitas
štamgast 1
štamgast 1
Mitas


Počet příspěvků : 16
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Oct 28, 2011 5:46 pm

zdarvím, chtěl bych se optat jeslti jde dát i COURSEPLAY na traktory, které jsou original ve hře.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Oct 28, 2011 5:57 pm

áno, po vložení COURSEPLAY do modov fungujú aj "originál" traktory.
Návrat nahoru Goto down
Mitas
štamgast 1
štamgast 1
Mitas


Počet příspěvků : 16
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Oct 28, 2011 6:09 pm

no mě teda nefungují original stroje jenom ty stroje které jsem si vložil do mods a které jsem upravil v souboru dopsal něco podle navodu
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Oct 28, 2011 6:22 pm

Máš starou verzi, stáhni si nejnovější: http://www.modhoster.de/mods/courseplay--10 u ní se nic nemusí přidávat a jde to i na orig. traktorech.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
deepstar

deepstar


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 12:19 pm

Funguje někomu sbírání trávy s CoursePlay? Mám verzi 2.4. Nastavím rohy pole, vygeneruju trasu a přidám trasu na odvoz do koryta. Vše funguje, jen u koryta se vůz nevysype, i když se při projíždění zobrazí znak pro vyložení. Nevíte kde by mohl být problém?
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 1:53 pm

musíš když delaš trasu mejt nakou travu uz uvnítř zběraku mě se to taky stavalo dělal jsem trasu a pak jsem dal jet nasekl jsem plnou korbu jel odsipat ale cp se vratíl s plnou tak jsem to udělal z plnou korbou ale nemusíš plnou stačí 5 procent a vysipal do jamy a cp uz jezdíl a vysejpal sám.
Návrat nahoru Goto down
deepstar

deepstar


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 7:48 pm

Díky za radu. Vyzkoušel jsem to ještě jednou, ale stejně to nejde.Někde dělám chybu.Můžeš mi napsat postup, jak předně tu cestu programuješ.V jakém pořadí, jaký typ autopilota nastavuješ a tak.
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 8:18 pm

Vis co zkus,normalne si nahrej kurz pak ho ulož,ulož celou hru,vypni ji,pak si zase hru nacti a pak vyzkousej jestli ti ten kurz funguje.Mi to tak jednou udelalo,vsichni pomocnici jezdily jak mely potom sem potreboval nahrat nejaky novy kurz,tak sem to udelal,no a pak se divam a vsichni jezdily porad s plnym,vubec nezastavovali na silu a jezdily furt dokola
Návrat nahoru Goto down
Mitas
štamgast 1
štamgast 1
Mitas


Počet příspěvků : 16
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 8:38 pm

Mě to taky občas dělalo a zjistil sem že to dělal vlek, když sem vzal jiný vlek tak normalně to vše fungovalo
Návrat nahoru Goto down
deepstar

deepstar


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 8:46 pm

Obojí už jsem zkoušel. I vypnout i jiný vlek.Na silu problém nemám, je mi nejde vysypávat sebraná tráva.
Návrat nahoru Goto down
Mitas
štamgast 1
štamgast 1
Mitas


Počet příspěvků : 16
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 21, 2011 8:56 pm

a neprojíždí ten traktor v tu dobu kdy se ma zobrazit signal k vyložení kolem toho místa moc rychle ? muže se stat že to třeba nezaregistruje že ma vyložit, to se mě taky stavalo občas
Návrat nahoru Goto down
deepstar

deepstar


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyTue Nov 22, 2011 12:16 pm

Jede pomalu.Zkusím popsat, jak to nastavuju, jestli tě napadne, kde dělám chybu.Označím 4 fieldpointy v rozích pole a uložím.Dojedu na kraj pole, resetnu trasu a dám nahrávat novou.Odjedu ke korytu, pomalu kolem nej projizdim a otáčím se.Tím se zadek sběracího vozu dostane nad koryto. Vysypu obsah vozu a jedu zpátky ke kraji pole, kde vypnu nahrávámí.Uložím trasu.Resetnu trasu a nahraju první záznam s okraji pole, dám vygenerovat trasu,pak k tomu nahraju druhý záznam s odvozem.Spustím sběrací vůz a spustím autopilota (režim Fieldwork).Ten sbírá posekanou trávu a když je plnej, tak odjede ke korytu, ale nevysype.Používám původní mapu a původní sběrací vůz.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: courseplay   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Nov 25, 2011 12:51 pm

Zdar lidi vim ze to uz tady je ale potrebeju sa zeptat.
Kdyz delam senaz tak mne traktor notmalne dojede k jamne ale nevysipe. Poradte co delam spatne.
Dik predem za odpoved.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Nov 25, 2011 3:00 pm

Jardou a přetl jsi celoi diskuzi??? Myslim že na 90% tady najdeš odpověď...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
kysma

kysma


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Nov 25, 2011 11:58 pm

čau všem zemědělcům, měl bych takovou prosbu, jak nastavím v courseplay 2.4 aby mě při trase do BGA zvážil na váze traktor? Zkoušel sem to nastavovat a vždycky mě traktor jen projel přes váhu bez zastavení. Když jedu "růčo-fůčo" tak se zvážím vpohodě. Za odpověď předem díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySat Nov 26, 2011 4:32 pm

dal si si tam "čakací bod"?
Návrat nahoru Goto down
kysma

kysma


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Nov 28, 2011 9:39 am

jo dal ale to musím pokaždé pustit dál manuálně?
Návrat nahoru Goto down
Fendt

Fendt


Počet příspěvků : 1
Registrován : 08. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: courseplay   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyThu Dec 01, 2011 8:30 pm

Mám dotaz, funguje courseplay v multiplayeru? Možná už to tu někdo řešil, hledal jsem, ale odpověď nenašel. Tak předem děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyThu Dec 01, 2011 10:12 pm

posledna verzia V2.4 teoretycki by mala byt kompatibilna ale neskusal som,skus....
Návrat nahoru Goto down
Kardis

Kardis


Počet příspěvků : 3
Registrován : 05. 10. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyFri Dec 09, 2011 7:37 am

zdar,

zkoušeli jste někdo nastavit cestu z vlastního skladu do výkupu? jen převoz obilí. Z pole mi to funguje, ale z vlastního skladu mi jezdí na prázdno, ani nenasypou a ani nevysypou to minimum co se jim nasype rychlím průjezdem. jestli jste někdo už zkoušel, tak prosím o radu
Návrat nahoru Goto down
s55

s55


Počet příspěvků : 1
Registrován : 01. 12. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptyMon Dec 19, 2011 4:45 pm

Mán stejnej problém jako deepstar, tráva se prostě nevysype, ikona pro vykládku se normálně ukáže, ale traktor jen pomalu projede dál, ať vezmu jaky koliv vlek, odskoušl jsem jich už dost.
Návrat nahoru Goto down
lhotsky

lhotsky


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Problém s odvozem močky pomocí courseplay   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 EmptySun Dec 25, 2011 11:14 am

Ahoj,mám problém s odvozem močky pomocí courseplay.Vše funguje jak má až na jednu maličkost a to je plnění fekálu.
Pokud jsem v traktoru tak se plní automaticky,ale když jsem v jiném vozu tak traktor dojede na bod plnění a čeká dokud se na něj nepřepnu.Nevíte jak to upravit aby to fungovalo bez mého zásahu.Dělá to jak v základní tak i v mapě Pat a Mat.Předem děkuji za odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: