ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
lhotsky




Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Problém s odvozem močky pomocí courseplay   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Dec 25, 2011 11:14 am

Ahoj,mám problém s odvozem močky pomocí courseplay.Vše funguje jak má až na jednu maličkost a to je plnění fekálu.
Pokud jsem v traktoru tak se plní automaticky,ale když jsem v jiném vozu tak traktor dojede na bod plnění a čeká dokud se na něj nepřepnu.Nevíte jak to upravit aby to fungovalo bez mého zásahu.Dělá to jak v základní tak i v mapě Pat a Mat.Předem děkuji za odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Dec 25, 2011 12:12 pm

no to asi bez zásahu nepôjde, nakoľko sa to neplní automaticky ani keď sedíš v traktore. musíš stlačiť R pre plnenie.
Návrat nahoru Goto down
lhotsky

lhotsky


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Dec 25, 2011 1:43 pm

Když sedím v traktoru tak to funguje tak jak má (traktor přijede na pozici nakládání ,dole se objeví nápis 0 z XXXX a začne se sám plnit bez zmáčkutí R(mod hnojení ) když se naplní na 100procent tak sám odjíždí).pokud ale v traktoru nesedím tak traktor přijede na pozici nakládání a nic dokud se do něj zpátky nepřepnu.
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Dec 27, 2011 2:25 pm

Zdravím.newím teda co mám za verzi CP.Ale když si nahraju trasu pro traktor aby vysypával kombajn tak ze začátku vše funguje jak má ale jen 3 krát když jede po čtvrté vysypávat tak to jen projede a jezdi furt dokola po trase a to dělaj všechny traktory i liazka.jediné co pomáhá je jen hru uložit vypnout a zapnout znovu ale to se mi nechce dělat každých 30 min. dík za pomoc studoval jsem celý toto tema a nic jsem nenašel o tomto problému
Návrat nahoru Goto down
tatrofil

tatrofil


Počet příspěvků : 1
Registrován : 10. 12. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Zastavení traktoru   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySat Dec 31, 2011 5:50 pm

Zastavení traktoru se mi take stavalo, dej odstup od kominu 18 m a melo by to jet.

czuba napsal:
Hojte kucííí. Já bych zase potřeboval vědět. Mám Traktor např Fendt 936Vario, za něj zapojený zběrací vůz, řezačku Claas Jaguar 980 s new AP.
Natavím na traktoru wip pomocníka takto. Zajedu na pole, zmáčnknu rec, objeví se mi jen dva soudky, zajedu na silažní jámu, dám vyklopit, poté jedu zase na pole a zastavím před značkou přikázaného směru. uložím trasu. V modu nastavím type:combi. 5ezačku zapnu tak aby jezdila sama pomocí new AP. Jenže jakmile mi řezačka jezdí na poli, traktor vedle ní a jakmile zatočí tak se zastaví a nejede dál jelikož traktor stojí za ní. Je to nějaká chyba nebo jen něco špatně nastavuji? Stranu po které má traktor jezdit mám na automatiku.

Díky za rady

//edit: A ještě jsem si všiml, když mám zmáčnout NUMPAD 0 pro info o traktoru, tak se mi akorát dole objeví prázdná tabulka kde nastavuju couseplay. Víte někdo co s tím?

Díky zase a opět Very Happy
[b]
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 01, 2012 7:02 pm

Ahoj..mám takový malý problém. Najel jsem si trasu z pole k sýpce podle videa návodu a traktor jezdí v pohodě..vysype atd. ale mám takový problém že když u něho nastavím že má ke kombajnu vyjet v tom okamziku kdyz má kombajn třeba 50% tak stejne kdyz jedu v kombajnu a padne 50% tak nic..traktor stojí pořád na místě (ale kombajn mám nastavený správně)...ale když s kombajnem přijedu k traktoru s vlečkou a naplní se určitá hodnota při které má odjet tak odjede bez problému. Ale u tohoto odjezdu mám ještě jeden problém. Když se vlek naplní do určité hodnoty při které má odjet vysypat tak traktor stojí a nic a až teprve do něj sednu (stačí nastoupit a zase vystoupit) tak už se rozjede a jede v pohode vysypat. Prosím poraďte jak mám tyto 2 problémy vyřešit? Děkuji moc. Smile

PS: Zkoušel jsem to s orig. strojema.
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 01, 2012 10:28 pm

1 - doufám že sis tam nastavil Kombajn/Řezačka

2 - Pokud nemáš start a cíl pro traktor přímo na poli na kterém sklízíš, musíš mu zadat manuální volba a kombajn kterého se má držet.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyMon Jan 02, 2012 11:29 am

Aha už vím v čem jsem dělal chybu...neměl jsem nastavené: Kombajn/Řezačka. Díky moc. A ještě bych se chtěl zeptat..nejde nějak nastavit aby mi ten courseplay jezdil mimo obilí u kombajnu? protože když jede ke kombajnu tak se furt motá v obilí a to se mi nelíbí...a to stejné u řezačky aby jel na druhé straně řezačky protože jede v neposekaném pruhu...díky Smile
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyMon Jan 02, 2012 11:42 am

u řezačky se dá nastavit strana na pravou nebo levou, defaultně je tam automaticky takže si traktor vybere sám kterou chce, ale s tou jízdou přes obilí ti nepomůžu, script je napsaný tak aby jel nejkratší cestou
Návrat nahoru Goto down
somrák

somrák


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: auto pilot   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 4:34 pm

je cz do auto pilta pls link jak je diky Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 5:00 pm

@ somrák - je na webe aj cz verzia 2.4 - medzi nami dievčatami... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
somrák

somrák


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 5:55 pm

našel jsem ve forum návod, ale jak mam najít na webe cz do auto pilota pls Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 6:00 pm

ROLUJ DOLE

web = tá stránka, kde sú mody
fórum = táto stránka

keby to ešte niekto nevedel
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 6:56 pm

Nevíte někdo jaké soubory upravit, nebo spíš který hledat, abych změnil základní nastavení chtěl bych si nastavit aby odvozci jezdili vždy na pravou, max rychlost byla 40km/H, atd.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 7:36 pm

keďže som to dneska stiahol, tak ti viem poradiť nasledovné veci:

strana - súbor SETTINGS.LUA :
aktívna strana
Spoiler:

rýchlosť:
Spoiler:

konkrétne údaje ti neporadím, s týmto sa skús pohrať.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyTue Jan 03, 2012 8:00 pm

Děkuji ti brano, a hnedka ti dám za to +

Hold se v tom musim poprat...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyWed Jan 04, 2012 8:07 am

Ahojte,
nevíte někdo jak zařídit vysypání řezanky v silážní jámě (ale i obilí v míchárně krmiv) u mapy Monopol, kde se vysypává pomocí mezerníku? Zatím to řeším čekacím bodem a sypu ručně.
minek
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyWed Jan 04, 2012 1:31 pm

To už se tady někde psalo..to by se nějak muselo nastavit v Courseplay ze kdyz se ukaze ta ikona tak by to reagovalo na mezernik a ne na Q..podivej se zpatky uz se to tady myslim resilo...
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyWed Jan 04, 2012 4:10 pm

Tak bohužel, prohledal jsem všechny příspěvky, které se týkají Courseplay, ale o tomhle ani zmínka:
nevíte někdo jak zařídit vysypání řezanky v silážní jámě (ale i obilí v míchárně krmiv) u mapy Monopol, kde se vysypává pomocí mezerníku?
Zkusím metodu pokusů a omylů a až na něco příjdu, tak se ozvu.
minek
Návrat nahoru Goto down
carbon278

carbon278


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 10:16 am

Ahoj,stáhl jsem si Courseplay dal do mods a když se mi načítá hra tak mi spadne.. nebo když si koupím traktor tak to taky spadne.Nevíte někdo co s tím ? Smile) Prosím o radu Smile
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 10:34 am

Třeba se ti to hádá s jiným modem..zkus si ve složce "mods" nechat jenom courseplay.
Návrat nahoru Goto down
carbon278

carbon278


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 12:19 pm

To jsem zkoušel a pořád padá Sad
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 12:30 pm

Tak zkus ještě založit novou savegame a bez modů jenom s courseplay.. Wink
Návrat nahoru Goto down
buchcík

buchcík


Počet příspěvků : 8
Registrován : 30. 12. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 2:49 pm

Dal by se udělat kdyš couseplay odvaží od mnou řízeného kombajnu aby nejezdil v pšenici a jiných plodinách??
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 08, 2012 3:19 pm

buchcík - Taky mě to vadí ale bohužel to nejde nijak nastavit aby jezdil mimo plodiny..Je to nastavené tak že courseplay jede tou nejkratší cestou...
Návrat nahoru Goto down
carbon278

carbon278


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyMon Jan 09, 2012 3:34 pm

Tak sem založil nový savegame,bez modů prostě nic ale jak koupím nový traktor hra se sekne a vypne.

Prosím o radu,nevíte teda jak to sprovoznit ? Smile
Návrat nahoru Goto down
magnum200

magnum200


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyMon Jan 23, 2012 5:54 pm

Čau chtěl bych se zeptat jak rozchodím courseplay na jámách jako jsou v základní mapě ls 2011 zkoušel sem jámy na mapách z bga a to mi šlo ted mám jinou mapu bez bga a je tam jenom jáma jako na základní. Děkuju za všechny případné rady.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Jan 29, 2012 10:49 pm

Zdravim
Mám problém přimět CP aby s autostackvlekem (orig. i staženým) pozbíral a odvezl balíky z pole.
Nahraju trasu, nastavím boční odstup, nastavím mod na lisy a krmnévozy (kromě modu cíl nic jinýho s tím vlekem nejde) dám jet trasu a traktor se ani nehne. A při tom s lisem tam jede úplně v pohodě. Nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyWed Feb 01, 2012 1:57 pm

tak jed ty přímo za lisem a zbírej ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Snekyno
štamgast 6
štamgast 6
Snekyno


Počet příspěvků : 90
Registrován : 31. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptySun Feb 12, 2012 9:51 am

mam problem mam stiahnuty courseplay ten co jen najnovši na foru a nwm ako nastavit aby mi ten traktor siel ku kombajnu trasu som si nastavil nromalne ponej ide len nwm co urobit alebo nastavit aby siel vzdy ku kombajnu som si aj nastavil aby pri 50% siel ku kombajnu ale on nedje som si skusil dat aj vyckavaci bod a tam on iba zastane a stoji ale ku kombjanu neide neviete ako to mam nastavit???hmmm?
Návrat nahoru Goto down
frantapytel

frantapytel


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 12. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 EmptyWed Feb 15, 2012 2:05 pm

jen se chci zeptat je tady nekde navod jak nastavit autopilota aby balikoval?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: