ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
tomicek
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 16
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Jun 23, 2012 4:06 pm

Ahojky mam problem pri projeti a nacteni trasy mi traktor stoji a pise--Warte bis fuellstand erreicht ist. dekuji za rady
Návrat nahoru Goto down
Bazi
štamgast 5
štamgast 5
Bazi


Počet příspěvků : 68
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Jul 04, 2012 3:06 pm

Ahojte. Je na to nějaký mos nebo skrip, když zapnu CP na traktoru, aby mi to začalo ubírat peníze jak tomu bylo v LS 09? Ttam na to byl skript.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu Jul 05, 2012 2:32 pm

Zdar chtel bych se zeptat jestli funguje courseplay nebo neco podobného v Mp. S kámošem jsme jen dva a chtely by jsme vozit senáž ve více lidech takže jestli to bunguje.
A druhá věc jestli jde v courseplayi neak nastavit ze rezacka jezdící prez nej aby uměla pří naplnění vleku zastavit jako u siláže u základní rezacky.
PLs poradte .
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu Jul 05, 2012 5:56 pm

hej sežen si vice lidí do mp není to žadný problém a nevymyšlej blbosti
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu Jul 05, 2012 6:05 pm

tos mne fakt poradil
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Jul 07, 2012 5:52 pm

Zdar nezkoušl někdo CP na balíkovaní, četl jsem tady že se někdo ptal a bylo mu řečeno že to dělá přes autopilota, ale já raději CP nemá někdo zkušenost jak to nasatvit koukal jsem na youtube jsou tam videa, ale žadný návod Sad
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Jul 14, 2012 7:14 pm

Tady jsou videonávody na courseplay v češtině. Nevím kdo je vyrobil,ale přesto moc děkuji pomohli mi moc

https://www.youtube.com/results?search_query=courseplay&oq=courseplay&gs_l=youtube.12..0l10.1450.15932.0.20751.10.7.0.3.3.0.170.831.2j5.7.0...0.0...1ac.IbROAFKCHrg
Návrat nahoru Goto down
vl.o

vl.o


Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Jul 25, 2012 4:32 pm

nazdar zemědělci.reaguji na tu chybu v courseplay kdy traktor najede před kombajn do neposečeného pole a zablokuje kombajn v sečení.stáhl jsem si verzi 3.12 která tuto chybu udajně odstranila.Bohužes se mi to stalo taky.jsou tři spusoby jak se to dá řešit.a fungují.1) nastavit kapacitu buď bunkru nebo vlečky tak aby obsah kombajnu naplnil vlek na 100 prcent a traktor hned odjede na sýpku.2) zjistit z kolika procent kombajn naplní vlek a potom nastavit cp u trktoru tak aby stímto obsahem odjel na sýpku 3) nastavit cp přivolání ke kombajnu na 0 procent a traktr bude jezdit ke kombajnu dokud ho prostě nenaplní a pokud se zastaví před kombajnem v neposečeném poli tak si ho kombajn ihned přivolá jakmule zasekne do porostu tím pádem si uvolní cestu a muže pokračovat v práci. no a je tu ještě jedna možnost a to že si kombajn budete řídit samy a jezdit tak jak se má čili komínem od porostu ne obráceně. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
vl.o

vl.o


Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Jul 25, 2012 4:50 pm

tomicek ja mam pocit že ti to říká že má čekat na přivolání kombajnem k naplnění
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Aug 13, 2012 9:39 pm

zdravim, používám v.3, vše je v pořádku akorátkdyž chci vygenerovat trasu na postřik apod. objedu pole a dám vygenerovat kurz... všechny ´´řady´´ se mi sbíhají doprostřed pole... nevíte jak tento problém odstranit??
Návrat nahoru Goto down
vl.o

vl.o


Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Aug 22, 2012 9:58 pm

Dawik ahoj ja sice taky nevím čím to je ale musíš to zkoušet načítat z ruzných směrů.ja většinou začínám tak že najedu na roh pole kde je rovná strana a snažím se jezdit po poli a nevyjíždět na meze chce to prostě zkoušet strany od kud začneš načítat a směr jízdy
Návrat nahoru Goto down
Jack010

Jack010


Počet příspěvků : 5
Registrován : 27. 08. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Aug 27, 2012 12:40 pm

Zdravím
Chcel som sa spytat ci sa da v courseplay nastavit aj oranie ? a ako?
Návrat nahoru Goto down
vl.o

vl.o


Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyTue Aug 28, 2012 2:42 pm

tak to jsem nezkoušel ale teoreticky by to jít mělo.objed pole potom podle záběru pluhu vygenerovat trasu no a pak jen vyskoušet jakej zvolit mod,ale jestli to pujde to opravdu nevím podle mě na to bohatě stačí základní helfr
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Oct 08, 2012 7:23 am

Zdárek zemědělci zde Vám posílám doufám srozumitelný návod na COURSEPLAY.


Jak na Courseplay - odvoz obilí a siláže.

Návod :

- Nahrát a uložit trasu z pole na farmu (mlýna,pivovaru a přístavu).

1. U pole vytvořit start nahrávání trasy.

2. Jet na farmu a přejet pomalu přes vysypací jámu aby se objevil symbol vysypání.

3. Vrátit se zpět na pole cca 5m před start a dát konec trasy.

4. Pojmenovat a uložit trasu.

5. Zresetovat trasu ke kterému kombajnu/řezačce má vozidlo dojet

A : Nastavit ručně - NE AUTOMATICKY - výběr kombajnu
B : Nastavit odstupy,kdy má vozidlo vyjet atd...

6. Změnit mod "Pomocný řidič " na mod "Kombinovaná trasa "

7. Aktivovat " Helfra " klávesou H


Popis :

- Vozidlo načte kombajn/řezačku a pak nám bude jezdit ke kombajnu/řezačce

Až bude mít 100% nákladu automaticky odjede z pole na farmu (mlýna,pivovaru a přístavu)

a vrátí se zpět na výchozí bod a opět pojede ke kombajnu....atd

- Toto jde nastavit pro všechny trasy je s tím rozdílem že první trasu musíme projet ručně a následně uložit a pojmenovat.


Doporučuji si stahnout Courseplay v češtině zde je poslední verze http://www.uloz.to/9689186/zzz-courseplay-zip


Návod na uložení trasy:

Námi zvolenou a projetou trasu uložíme takto

V okně Courseplay kliknem na symbol diskety. V horní části monitoru se nám zobrazí Název trasy tu pojmenujem a kliknem Enter.

V dalším okně (šipka vpravo) máme správu tras zde je uložená trasa.

Textový dokument s uloženou trasou najdete ve složce My Games Savegame 1....6. Podle toho kde je hra uložena složka courseplay.txt
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyTue Oct 09, 2012 9:21 am

Zdar zemědělci Courseplay je dobrá věc jenom mě přivádí k šílenství mám verzi 2 jak jsem se zde dočetl tak někdy traktor jede ke kombajnu a někdy zase ne je tam někde nějaká chyba. Zkoušel jsem i verzi 3 a tam je to ůplně o ničem. Proštudoval jsem i všechna dostupná videa a stejně to nefachá. Chtělo by to nějakýho šmaťaka kterej tomu rozumí a hodil by to do cajku.

Tak jsem se v tom povrtal a zde přikládám další poznatek. Mám Courseplay verze 2. Někteří mi tady tvrdili že Courseplay konkretně odvoz od kombajnu na farmu na helfra tedy " H " nefunguje to je pěkná blbost. Zkoušel jsem to včera celý odpoledne a je to takto :

- Projet a uložit trasu.

- Najít kombajn RUČNĚ ( automaticky nedoporučuji nemusí ho najít).

- Změnit mod z Pomocný řidič na kombajn/řezačka.

-Projet znova trasu bez nákladu.

-Zastavit před koncem trasy (před symbolem STOP)

-Kliknout H vozidlo si najde kombajn a pak na Jet trasu

-Vozidlo jede ke značce START a pak změní směr a jede ke kombajnu

-Jezdí sám automaticky po poli a sleduje kombajn když má plno jede vysypat a zase se vrátí zpět.
Návrat nahoru Goto down
adamalex

adamalex


Počet příspěvků : 4
Registrován : 01. 10. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyFri Oct 12, 2012 4:09 pm

Caute ludkovia.Pytam sa ci mal z vas niekto problem typu:zacinam novu hru,3krat-4krat spustam na ikone "START" v pohode,Courseplay v pohode,stroje 3-4,polia zasiate 3-4,a pri dalsom spusteni hry na ikonu "START" klikam 15x-20x!!!! No a courseplay menu spustim,ale sipku nadostanem na menu,len blika na strede obrazovky!!Uz ma nebavi zacinat stale novu hru ked mam dost rozbehnute hospodarstvo.Po vymazani "save game" a zacati hry vsetko OK. Nerozumiem tomu.Dakujem za radu.Caute.
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Oct 20, 2012 7:19 am

Jak na Courseplay aneb Odvoz plodin od kombajnu / řezačky k vykládce. Farma , Mlýn , Pivovar, Přístav , Kravín



1, Je dobré mít v PDA označené pole čísly.U Farmy 1-2....atd

2, Do složky mods vložíme mod zzz_courseplay.Já používám verzi 2 v češtině.

3, Zajedu s traktorem a vlekem nebo náklaďákem a vlekem k poli.Třeba k farmě (pole 1-2) označeno v PDA

4, Ve hře pravým tlačítkem myši spustím courseplay.

5, Kliknu na Start nahrávání trasy (nad vozidlem se objeví modrá šipka přikázaný směr)

6, Kliknu na klávesu 2 a touto rychlostí dojedu až před vykládací bod pak kliknu na klávesu 1 a

pomalu projedu přes vykládací bod. Musí se zobrazit zelený symbol pro vykládku.

7, Odjedu na rychlost 2 zpět na pole a zastavím kus před modrou šipkou přikázaného směru.

8, Kliknu na Stop nahrávání trasy (nad vozidlem se objeví červená značka STOP)

9, V okně kliknu na symbol diskety v horní části obrazovky se ukáže Název trasy:
Tu pojmenujem

(k tomu slouží očíslovaná pole v PDA) Třeba : odv.ob. Fa 1-2 .....

Fa - farma Ml - mlýn Pr - přístav Pi - pivovar Kr - kravín

10, V Okně courseplay si najdem správa kombajnu (šipka vpravo)a dáme vyhledat
kombajn ne automaticky (nemusí ho najít),

ale ručně zobrazí se nám všechny kombajny které máme koupené vybereme ten ke
kterému má vozidlo pro odvoz jet.

11, Začnem sekat pole a kombajn pustíme na helfra (stiskneme klávesu H )

12, Přejdem do vozidla pro odvoz a všimnem si že ve spodní části okna courseplay je
nápis Pomocný řidič

Kliknem na nápis změna modu a vyberem Kombajn/řezačka.V dalším okně si
nastavíme odstup od kombajnu,

na kolik % má vozidlo ke kombajnu přijet,při kolika % odjet,poloměr otáčení,odstup od komínu......

toto je třeba odzkoušet,já mám nastaveno boční odstup 6 odstup od komínu 6 otáčení 10.

13, Zresetujem trasu a znovu si ji načtem z uložených tras.

14, Vozidlo by si mělo najít kombajn samo a kliknem na nápis Jet trasu (klávesa č.7 na num.klávesnici)

15, Vozidlo jede ke startu trasy a pokud pokračuje na bod vykládky tak ho necháme projet celou trasu.

16, Při dojezdu ke značce Stop se automaticky rozjede ke kombajnu a jezdí nám po poli za kombajnem.

Když má plno jede vysypat a zase se vrátí zpět.... dokud není pole posekáno.


Toto jde nastavit i pro řezačku já používám Českou SPS a naklaďák Tatra 148 se silážní korbou.

Tatra pak odváží siláž automaticky do jámy a vrací se zpět.....

POZOR! V courseplay nejde s vozidlem couvat.


Rada : 1, Pokud budeš sbírat slámu a poté ji prodávat ve výkupu nebo odážet do stodoly doporučuji použít mod FLOW ME

Kombajn pustíš na Helfra a dáš ho jako vedoucí vozidlo a traktor se sběrákem jako vedené vozidlo.

Samozřemě musíš mít uloženou trasu z pole k výkupu a zpět.Doporučuji hlídat naplnění samosběrného vozu.

Nahraješ si a uložíš trasu traktor pak pustíš na courseplay aby dojel k výkupu a tam vysypal slámu

a vrátil se zpět na pole (mod pomocný řidič)

2a, Pokud budeš dělat balíky a poté je prodávat ve výkupu doporučuji použít taktéž mod FLOW ME

s tím rozdílem že za kombajnem pošleš traktor lisem na balíky doporučuji hranaté balíky.

Posbíráš balíky a přijedeš ke kraji pole.

Na kraji pole začneš nahrávat novou trasu tu pak manuálně projedeš s traktorem a vlekem z pole k výkupu a

vrátíš se zpět před značku přikázaný směr. Klikneš na panel přidat čekací bod a pak na panel STOP.Uložíš trasu

traktor pak pustíš na courseplay aby dojel k výkupu a tam zastavil na čekacím bodě (mod pomocný řidič)

Vysypeš manuálně balíky do drtiče nebo jámy výkupu a klikneš na (klávesa č.7 na num.klávesnici).

Traktor se ti opět rozjede a zamíří zpět k poli.

2b, Pokud budeš dělat balíky a poté je prodávat ve výkupu doporučuji použít taktéž mod FLOW ME

Traktor s lisem na balíky a Traktor s vlekem na balíky používám český platonový vlek.

Zde je postup stejný jako v předešlém bodě.
Návrat nahoru Goto down
wolf

wolf


Počet příspěvků : 9
Registrován : 27. 01. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Jan 02, 2013 12:04 pm

CoursePlay,tak sem to konečně roztlačil taky v cz , četl sem tu že vozidla jezdí před konbajny to mě taky, nejezdí mi ke komínu k vysipání ale na druhou stranu, manualně nastavím příjezd ke komínu ale po příjezdu se to hodí na automat. Dá se to nějak něčim nastavit? dííík... diky cool
Návrat nahoru Goto down
sgt.shadow

sgt.shadow


Počet příspěvků : 1
Registrován : 25. 01. 13

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Jan 28, 2013 7:30 pm

Zdar, já bych spíše uvítal radu, nač je v Courseplay křížení (křížovatka, přechod) .. jak se to dá využít ?? Díky za radu, případně odkaz..
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Mar 30, 2013 3:30 pm

Zdar, nevíte kde by mohla být chyba když dám dva traktory jiné i stejné značky odvážet od kombajnu, tak ten jeden je to pokaždé jinak se upředňostnuje před tím druhým? V praxi to znamená že do jednoho vysypu jeden obsah bunkru popojede tak jak má, ale hned v zapětí když chci vysypat druhý bunkr přijede druhý traktor a ten dosypu do 100% a odjede k výsipce a pak teprve zase přijede ten první trakor, ale pokud se stihne vratit ten první tak ho opět předjede. Neví někdo kde by mohla být chyba?
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptySat Apr 20, 2013 1:53 pm

Zdravím taky má stejný problém že se mi traktor zasekne o kombajn snažil sem se to vyřešit tím že sem dal co možná nejměnší rychlost při otáčení a co možná nejkračí vzdálenost od komínu funguje mi to tak z 80% někdy se stane že i přesto se zaseknou nekdy mě to i dost naštve používám Courseplay v.3 a divím se tomu že už tohle dávno nevyřešily. Problé by se dal vyřešit tím že by se naplněný traktor otáčel vždy od komínu (kombajnu) na levou stranu a pak by mohl pokračovat v jízdě pro vysipání a kombaj by vesele bez zasekávání pokračoval dál. Courseplay používám ne všechno od kulitivace až po řezačku.

Někdo se tady ptal jestli se dá c Courseplay orat. Samozřejmě že dá ale lepší je kulitivace hlavně je mnohem rachlejší.

Návod pro kultivaci přes Courseplay:

1) Vytvořte body pole ve 4 rozích vždy by to měl být čtverec nebo obdélník v opačném případě by byla vygenerovaná trasa chaotická mohlo by to i část pole vynechat klidně můžete začít s bodama i mimo pole.

2) Vytvožené body uložte a pojmenujte např. (body pole 01) později můžete body použít na jiný druh práce třeba setí či postřík a td.

3) Zjistěte si pracovní šířku stroje a zadejte ho do nastavení v kolonce procovní šířka

4) Nastavte mod na teréní prace pro lisi a krmné vozi

5) V sekci omezení rychlosti omezte rychlost otáčení a plnící rychlost na 15 - 20 dle vaší potreby vyšší rychlost bych nedoporučoval

6) Přijeťtě na pole k prvnímu vytvořenému bodu tady je začátek trasi. Pak načtěte uložené body pole 01 a vygenerujte trasu stroje musíte zapnout ručně Courseplay je automatycky nezapne nakonec JET TRASU

7) Může te se kochat je Courseplay maká za vás :-)

Tento způsob lze použít i u sečení trávy, setí,

Návrat nahoru Goto down
deepstar

deepstar


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 11. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Mixer v BGA   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu May 30, 2013 12:41 pm

Ahoj. Nevíte někdo jak to udělat aby Courseplay vysejpal Mixer naklaďák (Kuhn SPV) do BGA bunkru? Dojede tam, hlásí "tip trigger reached", objeví se vysejpací symbol, ale nic se nestane. Projede a nic nevysype. Zkousel jsem i jinej mixer pres mod, ale je to stejné.
Návrat nahoru Goto down
helltv

helltv


Počet příspěvků : 1
Registrován : 08. 08. 13

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu Aug 08, 2013 9:51 pm

nazdar

chcel by som sa spytat ten courseplay staci dat do mod jak ho stiahnem alebo ho musim este aj rozbalovat

lebo mi to neide a som uz stiahol 7-krat tak prosim pomozte mi
Návrat nahoru Goto down
chvatal1

chvatal1


Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyThu Oct 31, 2013 2:23 pm

Ahoj tady jsem našel novou verzi 3.41 z 6.9.2013
Je i v CZ
Dneska nebo zítra to budu testovat - tak snad to bude ok.

UlozTO
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyFri Dec 20, 2013 10:13 pm

Zdar, chtěl jsem se zeptat jestli je nějak rozšířit dosah kombajnu u CP když mám větší pole napíšemi to "kombajn mimo dosah" dá se někde tento dosah nastvit?
Návrat nahoru Goto down
Ruzek p

Ruzek p


Počet příspěvků : 1
Registrován : 19. 11. 13

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyWed Mar 26, 2014 12:46 pm

Zdravím lidi nemáte a nedáte mi odkaz na coursplay?? Ten který už je nejnovější pro ls 13 s vychytanýma mouchama? dik moc email pav.ruzek@seznam.cz dik mooc
Návrat nahoru Goto down
Wilgott

Wilgott


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 05. 14

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyTue Nov 18, 2014 12:08 pm

Zdravim
Potřebuji poradit kde dělám chybu.v CP jsem uděla trasu kombajnu v pohodě, odvoz zrní od kombajnu do sýpky taky OK.Pak jsem chtěl dělat sběr slámy a tady je ten problém. Udělal jsem trasu z pole do skladu slámy a přidal trasu vytvořenou kombajnem.Spustim CP sběrač se rozjede a začne makat v pohodě dle trasy kombajnu. Problém nastane když je plný vůbec neodjede vysypat a poktračuje trasu kombajnu.Kde mám chybu, poradí někdo?
Návrat nahoru Goto down
kanu

kanu


Počet příspěvků : 7
Registrován : 11. 04. 13

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Feb 02, 2015 9:37 am

Mám tentýž problém, nemohu na to přijít. Pls poraďte někdo, kdo to zvládl lépe než já. Díky předem moc.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Feb 02, 2015 3:01 pm

Zdar,
Jakou dáš první trasu načíst? Nejprve musíš dát načíst tu po kombajnu a potom dát tu na odvoz do skladu. Myslím že takhle mi to fungovalo dokud jsem neměl lepšího pomocníka na odvoz slámy a nepotřebu ukládat trasu po kombajnu směju se ti
Návrat nahoru Goto down
kanu

kanu


Počet příspěvků : 7
Registrován : 11. 04. 13

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 EmptyMon Feb 02, 2015 3:56 pm

diky. jj prvni je po kombajnu pres pomocnika. ted sem na konec pripojil trasu na odvoz co sem si nahral a potvora traktor Evil or Very Mad mi nech vysypat. jen triger prejede. navic celou trasu sbira po silnici slamau, nevypne sberac. tak nevim kde delam chybu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay V3.2
» courseplay
» Courseplay
» courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: