ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Voloda331
štamgast 2
štamgast 2



Počet příspěvků : 34
Registrován : 21. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 7:18 am

Pjeknej navod snad to uz kazdej pochopi Smile... Mam jeste otazecku jak je to kdyz chci pouzit courseplay na lisovani slamy? je to jako kdyz chci strikat ze musim prva po tej slame jezdit rucne (coz je dost na hov..) nebo je tam nejakej figl?
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 9:08 am

s lisovánim nevim ale CheaterMeater pracuje na dalším díle videonávodu-jak na courseplay,a ten bude o lisování. Radši bych počkal na ten návod než se pak rozčilovat na simulátoru.
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 1:45 pm

ahoj,vsechno funguje jak má,ale plnicí rychlost je malá a nedá se nijak zvýšit co s tím? mám claas xerion + vlek HAWE,normalni rychlost na 2 a 50 procent,v cp nastaveno plnicí rychlost 20 km/h a on jede 4 km/h.


jeste by me zajimalo jak mam udelat aby mi na silazni jame vyklopil?


Naposledy upravil magor13 dne Mon Aug 29, 2011 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 2:17 pm

Zdarec.Opět zdravim, nyní haju mapu Glenvar 2011(tu upravenou) a mám v ní 3 lexiony s AP, to proto aby m isekaly a držely v lajně za sebou.Ale mam tam také 2xeriony+kaweco návěsy a John deera 7930 v5 s vlekem. Na courseplay sem jim neprv nastavil jednu trasu a tu jezdili,ale zároveň se to ukázalo jako problém,protože si vzájemě překáželi.Později jsem to vyřešil tak že jsem každému zvlášť nastavil trasu,jenže zas tu byl problém.traktoři sice ke kombajnům přijeli ale někteří komajni se chovali různě: jeden spořádaně vysypával za jízdy do korby,druhý po příjezdu xeriona vysunul komín,zastavil ale nevysejpal a třetí traktor chtěl jet ke kombajnu ale byl blokovám třeba jiným traktorem,nebo kombajnem. A nebo když jednomu vysypal a poodjel od kombajnu tak zas překážel druhému kombajnu,který nemohl sekat a zastavil se. A takhle se to různě blokovalo,takže si opět vzájemě překáželi jak traktoři tak kombajni. Potom po vysypání cca dvou Xerionů s vlekem Kaweco už se vrátil ke kombajnu jen jeden Xerion.Zbytek kombajnů a traktorů zůstal zoufale trčel v poli. Jde courseplay nějak pro tento režim nastavit aby se to takhle neblokovalo? abych do toho nemusel příliš zasahovat? pls poraďte
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 6:05 pm

to je paradička už jezdí díkes za video jses borec a chci se zeptat jestly by to šlo i na nakladač na nakladaní silaže
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 7:48 pm

l.deutsch napsal:
Jen poznamecka od verze 2.3 nemusis pred postrikem objizdet cele pole staci objet jen jeho obvod(na kazdem rohu udelat bot) no a potom si sam vygeberuje cestu

Díky za typ, hned to zkusím, jestli to nepůjde i na moji verzi. Nebyl by k dispozici link?

Voloda331 napsal:
Pjeknej navod snad to uz kazdej pochopi Smile... Mam jeste otazecku jak je to kdyz chci pouzit courseplay na lisovani slamy? je to jako kdyz chci strikat ze musim prva po tej slame jezdit rucne (coz je dost na hov..) nebo je tam nejakej figl?

Bohužel z mích pokusů a omylů vyplývá, že to tak bude.

Stejnej postup je i pro krmné vozy. Problém je jen vtom, že autopilot nedokáže couvat s vlekem. Takže potřebujete mapu, kde je u žlabu na trávu dostatek místa na otočení traktoru i s vlekem tak, aby zadní část vleku byla dostatečně blízko na vysypání nákladu (počítejte s tím, že autopilot nepojede vaši trasu na cm přesně, já někdy musím tu trasu celou několikrát nahrávat, protože se autopilot netrefí). z těchto důvodů mám trochu problémi dodělat ten videonávod. Můžu jen doufat, že v dalších verzích courseplay to bude o něco snažší.

CheaterMeater napsal:
l.deutsch napsal:
Jen poznamecka od verze 2.3 nemusis pred postrikem objizdet cele pole staci objet jen jeho obvod(na kazdem rohu udelat bot) no a potom si sam vygeberuje cestu

Díky za typ, hned to zkusím, jestli to nepůjde i na moji verzi. Nebyl by k dispozici link?

Stáhnul jsem si verzi 2.4 a tak nějak se mi to tam nedaří. Nemohl by jsi udělat video jak se to dělá a jak to funguje?


Naposledy upravil brano dne Tue Aug 30, 2011 8:01 am, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené)
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 9:23 pm

s videem nemam zkusenosti,ale daval sem tady link na verzi 2.3cz a pribalil jsem tam textak z odkazy na youtube kde to je vysvetleno,i kdyz nemecky ale da se to pochopit(neumim nemecky) jo a nasel jsem to i polsky na youtube ale uz nevim kde Sad



tak tady je http://www.ulozto.cz/10054554/wip-pomocnik2-3-extract-me-cz-rar


Naposledy upravil brano dne Tue Aug 30, 2011 8:02 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Aug 29, 2011 9:34 pm

pls pls pls nevěděl by někdo jak na ten courseplay aby byla plynulá spolupráce kombajn-traktor, jak jsem tu výše psal
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 8:06 am

@ hamouzik - a pozrel si si návod v sekcií NÁVODY?

l.deutsch napsal:
... (neumim nemecky) ... príspevok skrátený
to sa trošku bije s tvojim nickom... ne? Laughing

@ CheaterMeater - to prvé video - niečo si tam písal červeným, no aj pri celoobrazovom režime prehrávania som to nedokázal prečítať a to mám 26 palcovú obrazovku. na youtube sa dajú dať "bubliny", skús to napísať tam znovu.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 9:20 am

Tož to pozrel,ale já nemám problém že traktor nedojede ke kombajnu.to on dojede a všechny tři (úplně na první vysypání) ale spíš bych potřeboval vědět jak to udělat aby si vzájemě nepřekáželi když poodjedou od kombajnu (po vysypání např. 1 bunkru) a pak se zas plynule rozjeli každý za svým kombajnem na vysypání. to potom se jeden automaticky postaví do cesty druhýmu a pak to vázne. Taky se mi stává jak jsem výše psal že traktoři odjedou do výkupu a pak se k těm třem kombajnum vrátí pouze 1 traktor a zbytek ne.(to se mi už stalo přímo v mapě Glenvar 2011) kdyby bylo nějaké video podobné mému přání hodil bych sem link,aby ste měli představu jenže na většině videí je 1 kombajn na velikánský pole s jedním traktorem atd.... předem díky za rady
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 9:41 am

holt - ono to nie je dokonalé. script COURSEPLAY nemá niečo také, ako vyhnúť sa zápche, maximálne ťa to upozorní, že sa traktor v zápche nachádza.
v tomto smere by sa dalo poradiť len nasledovné - buď zvol každému traktoru manuálne kombajn alebo používaj menej traktorov.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 10:29 am

a nebo méně kombajnů. Já na jedno pole 1 kombajn a třeba 4 traktory a většinou to funguje bez problémů. Nebo se dají použít i dva kombajny tak, aby se potkali až v samém středu pole. Použítí více kombajnů je už nepraktické. Ledaže by se jednalo o gigantické pole a ty bys měl kombajny s AP (aby sklízeli po obvodu pole). to už by se dalo použít i vece kombajnů a teoreticky by jsi se vyhnul tomu, že se použité stroje budou navzájem blokovat.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 11:07 am

no právě v Glenvar to jedno gigantické pole je a chtěl jsem použít 3 lexiony a tři traktory .to by byl dobrej poměr.A po obvodu mi jezdí taky(s použitím AP) jinak by se s helfrem předjížděli a blokovali by se ještě víc. To jsem kdysi taky zkoušel. AP doržuje vzdálenosti a drží kobajny pěkně v lajně a sklízí po obvodu. S píše ty traktory se motaj kolikrát. Smile Ale jak řikáte zkusim omezit počet kobajnů a traktorů,nebudu to lámat tzv.přes koleno. Děkuji oběma za Vaše rady
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 11:11 am

no a co kdybys nechal počet kombajnu ,na traktorech nechal jen cestu POLE - VYKUP a na poli je doplnoval překládacím vlekem(třeba HAWE nebo JD) právě na takové velké mapě by ten překladač měl opotstatnění
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 11:33 am

no představa by to byla dobrá. Když ale budu mít,dejme tomu tři další traktory s překládacím vlekem,tak je budu muset ovládat ručně ne? kdybych jim dal courseplay tak budu zas tam kde jsem teď. Nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 11:43 am

Hamouzik: kropic77cz to myslel takhle > Ty traktory ti budou jezdit vyklopit do výkupu a potom se vrátí a zastaví na poli, a ty budeš jezdit ke kombajnům a potom přijedeš k těm traktorům na kraji pole a přeložíš jim zrno do vozu a tak pořád dokola. Chápeš?
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 11:44 am

vím,že to asi bude trochu rejpání,ale když dáš kombajny na AP a traktory na courseolay co potom děláš ty? sleduješ to jako video? to tě přeci nemůže bavit to jsi pak vlastně v pozici managera co jen dohlíží na průběh žní..ale jak vždycky říkám je to každýho právo hrát to jak to hraje
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 12:52 pm

Zohan:
jo to chápu jak se to myslelo ale chtěl sem mít ty traktory s překládacím vlekem taky nastavený na courseplay,ale jen 2 aby si jezdily podle potřeby ke kombajnum ale to by se zas jeden druhýmu pletly chápeš?S jední traktorem bych jezdil já No jezdit ručne s 3 traktorama, ke 3 kombajnum to bych si asi zaplet ruce do vánočky ne? Smile



kropic77cz
: Ne,ne vůbec ne rejpání já to tam asi minule zapoměl připsat.ty traktory dejme tomu ty3 s ti překládákem to bych měl nastavený na courseplay jen dva a s tim jednim bych jezdil.Pak mi to připadá reálný,vysvětlim: ty ostatní by byli jako mí kolegové v práci a já bych byl taky jednim z nich a jezdil bych s traktorem jako ostatní by jezdily každý se svými stroji. takhle bych to hrál já.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 1:38 pm

Tak jsem zkoušel ten vylepšenej postřik u verze 2.3 a opravdu to funguje. Bohužel to má i stinnou stránku. Sice si to samo vytvoří trasu kudy po poli bude jezdit, ale už se mi k tomu nedaří přidat trasu k doplnění chemikálií, a jak se zdá, tak u této verze už nejde doplňování ani podle původního způsobu programování trasy (manuální prokličkování pole). Ještě to zkusím u verze 2.4. Teď ale musím do práce a tak výsledky budou asi až o víkendu.
Kdyby se to někomu z vás podařilo tak dejte vědět (rozhodně tu nemám monopol na videonávody XD)
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 5:42 pm

zdar tak us jezdijou a jestly by to šlo na nakladač na nakladaní hnoje nebo silaže do krniho vozu
Návrat nahoru Goto down
matous7
štamgast 1
štamgast 1
matous7


Počet příspěvků : 19
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyTue Aug 30, 2011 7:06 pm

tak to silně pochybuji že by tohle šlo
Návrat nahoru Goto down
rzifcak

rzifcak


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyThu Sep 01, 2011 8:13 am

Ulozil som si s kombajnom kurz celeho pola aby som ho mohol potom autopilotom pobalikovat. Nastavim vsetko balikuje no ked ma 100% tak nezastavi ale pokracuje dalej a balik nevypusti. Hram mapu CountrysideMap. V com moze byt problem. V mape Kraken mi to islo v pohode.
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyFri Sep 02, 2011 3:18 pm

Odzkoušeno, můj návod na postřik u verze 2.3 nefunguje.
Ale asi jsem přišel jak na to. Videonávod bude dodatečně.
Návrat nahoru Goto down
Tomik
Lama
Lama
Tomik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySat Sep 03, 2011 5:58 am

Chci se zeptat jakou klávesou nebo čím se zapíná ten Courseplay já na to nemohu přijít.Díky
Moc ti DĚKUJI. Like a Star @ heaven diky


Naposledy upravil Tomik dne Sat Sep 03, 2011 6:13 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ermail.cz/link/2aCclXlVYXcc7V2aNeXX22eXjeJacama
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySat Sep 03, 2011 6:04 am

pravé tlačítko myší
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
mptuning
štamgast 4
štamgast 4
mptuning


Počet příspěvků : 47
Registrován : 13. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySat Sep 03, 2011 12:45 pm

No neviem ale stiahol som najnovšiu verziu Course Play V2.4 ale nemôžem sa dostať do menu.
Návrat nahoru Goto down
Tomik
Lama
Lama
Tomik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 24. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySat Sep 03, 2011 4:30 pm

jj já také ne a proto jsem se ptal, abych věděl, jestli je chyba u mě a nebo v tom modu.A asi ta 2.4 je nastavená špatně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ermail.cz/link/2aCclXlVYXcc7V2aNeXX22eXjeJacama
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySun Sep 04, 2011 4:23 pm

to proto ze ji musis prejmenovat n: ZZZ_courseplay.zip
Jde tam o to podtritkoi za zzz.
Návrat nahoru Goto down
mptuning
štamgast 4
štamgast 4
mptuning


Počet příspěvků : 47
Registrován : 13. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptySun Sep 04, 2011 4:58 pm

Žeby sme sa chápali po zapnutí hry nastavenia tam to je, ale v samotnej hre to nefunguje.
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Sep 05, 2011 12:45 pm

tak jsem včera večer konečně rozjel courseplay!!!! Chyba byla v pojmenování souboru,protože já dával do mods tu českou verzi která ma název po stažení : zzz_courseplaycz.zip a když jsem smazal poslední dvě písmena cz už to chodilo. No vyzkoušel jsem na velký pole dobrý učil jsem se to podle videonávodu ,kterej je dobře a srozumitelně udělanej.Tak jsem zase o něco chytřejší.


pro Cheater Meater: asi jsem tě zmátl já mám cz verzi tuším 2.2 a ta 2,4 určitě zatím česky není


Naposledy upravil kropic77cz dne Mon Sep 05, 2011 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CheaterMeater
štamgast 1
štamgast 1
CheaterMeater


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 EmptyMon Sep 05, 2011 1:34 pm

Máte někdo courseplay 2.4 CZ?
Hoďte prosím link
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Courseplay
» courseplay
» Jak na COURSEPLAY
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: