ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Thueringen Rhoen map

Goto down 
+14
hamouzik
jackalin
tomi-h
niel020
44Honza
mato89
Peha761
Jerrow
ridermann
Afro07
JoKar77
Brajen
sintel
ramos4
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
niel020
Ace *
Ace *



Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 7:23 pm

měl bych dotaz, hraju tuto mapu a všiml sem si, že v noci, když projíždím kolem místa, kde se prodávají vejce se mi to šíleně seká, hlavně když vjedu do areálu úplně dozadu, jak je tam ta turbína či co. Ve dne je to v pohodě, ani škubanec, ale v noci to místo nehorázně seká. Módy to není, ty mi na jiných mapách jedou bez nejmenší chybičky, navíc používám jen ty otestované. Nevíte čím by to mohlo být? Máte taky podobné zkušenosti?
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 7:31 pm

Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 7:37 pm

ještě jeden postřeh, když si tu mapu otevřu v GE a zoomuju směrem k tomu místu, kde se prodávají vejce, tak se najednou zobrazují tyto chyby:
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36061
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36061
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36054
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36054
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36054
Error: Failed to attach buffer at 0. Status: 36054

Nějaká rada pls?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 7:51 pm

Seka ti to vtedy,ked svietia velke reflektory na stoziaroch,ake su aj v BGA.mozno slaba grafika,mozno nastav slabsie detaily.A ta "turbina" za mlynom to je drtic balikov-hodis tam balik slamy a pripise ti prachy.
PRE JACKALIN: take nieco som este nevidel,nechapem co tam mas.
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 8:01 pm

No, grafiku bych řekl, že mám silnou dost, nVidia Geforce GTX560 Ti není žádné ořezávátko. No na ty lampy sem už přišel taky a z mapy odstranil, a všechno valí v pohodě
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 8:25 pm

Lampy tam dal Jerrow pred vydanim mapy,nemal som moznost odskusat to.aj mne to trhne,tak v noci odpocivam a pretocim cas Smile Ty nemas taky problem ako nad tebou jackalin?
Za mlynom je drtic pre tych,ktori radi balikuju.priprava krmnej zmesi sa mi zda byt pohodlnejsia tak,ako je riesena tu-samonaberanim do krmneho voza,preto som navrhol ten sennik a baliky mozes drtit v mlyne
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptySun Feb 24, 2013 9:07 pm

Už se mito podařilo odstranit. Ve složce savegame mi zůstali soubory "busches density.grle" a tak podobně. Pozůstatky mapy Two rivers. Jsem to ale lama. Čistěte pořádně ty složky !!! Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2013 6:36 am

Ten "plevel" se mi tam jednou dostal taky po uložení, v pozici č.2, tak jsem save vymazal a začal znovu a vše v pohodě. Je fakt, že jsem tam měl předtim taky TwoRivers, tak tam asi něco zůstalo Very Happy
Jinak ta světla náročná jsou (hlavně pokud zapnete světla i na stroji), tak pokud chcete, můžete si je v GE vymazat, přímo pod lampou je "light", tak stačí jen to...

Niel020: to se mi nikdy nestalo, neměl jsem v GE žádnou chybu, až na to UVs streets...
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2013 8:38 pm

Jerrow: o tom UVs streets vím, taky to byla jediná chyba, kterou mi GE vypisoval. Na ty lampy jsem přišel náhodou až když sem se tím směrem natočil, ale po odstranění je to úplně v pohodě a zas pokračuju ve skvělé mapě :-)
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 1:25 pm

Taky hraju tuhle mapu a chci se zeptat jak řešíte situaci na vééélkých polích když máte např. nejméně dva kombajny popř. 3 s folow me modem, máte na odvoz více traktorů? Na courseplay se nedá moc spolehnout, zvlášť když na něj jede více strojů.
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 1:28 pm

Tak tohle já neřeším, já si obstarávám všechno sám. Ale mám v plánu zkusit FollowMe, až mě přestane bavit tvorba nové mapy Wink
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 2:31 pm

to jako sám si sekáš sám si odvážíš?
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 2:35 pm

Nenašel jsem u kravínů jímku. Je to nějaký záměr o kterém nevím? No kdybychom se domluvily mohli jsme zkusit na teto mapě MP...
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 6:29 pm

Jde mě o to jak sladit tu návzaznost(traktor- kombajn), protože když budu sekat více kombajnama tak jedu na follow me mod, tudíž musím jednen ze dvou kombajnů řídit a tím pádem už nemám jak se přiblížit traktorem. Tuhle mapu má myslím dost lidí a dost lidí ji hraje. Jak to řešíte vy? Máte více traktorů nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 6:38 pm

Já si sedím v kombajnu a pro jeden traktor mám CoursePlay. Když se s ním dobře zarábí, tak to celkem funguje. Jinak si taky vše dělám sám
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 6:47 pm

Jasně na jeden kombajn jeden traktor, to mě taky funguje, ale včera jsem hrál a sekal jsem dvouma claasama ty velký pole, abych to nesekal buhví jak dlouho a nastavil jsem si 2 traktory na courseplay a když jsem chtěl vysypat tak nepřijel ani jeden, přitom měl nastavený dobře všechny parametry.
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 6:51 pm

a nezasekl se někde? To se mi občas stane. Co se týká parametrů v CP, tak kombajny si nastavuju manuálně a vždycky mi traktor přijel.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:01 pm

ty máš na manuální hedání? já na kombajny zas měl vždy automatiku, manuál to je když senážuješ nebo silážuješ aby ti to jelo vedle řezačky
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:06 pm

jj, mám na manuál a traktory kolem kombajnu jezdí, sypu za jízdy a funguje to fakt dobře. Jen si musíš pohlídat vzdálenost od kombajnu, tu si musíš nastavit taky manuálně
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:11 pm

no jo ale když vysypeš tak traktory vedle tebe jezdí furt ne? neodjede kousek dál? Právě na automatiku to jede za kombajnem můžu sypat i za jízdy a když vysype, tak poodjede stranou a setrvá tam dokud ho opět kombajn sám nezavolá. Kdybych to měl na manuál jak píšeš, a 2 kombajny a dejme tomu 3 traktory nebo 2 tak si umim představit ten chaos, když to pojede vedle kombajnů, tak to musí do sebe dřív nebo později narazit, nebo si budou vzájemě překážet
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:19 pm

no funguje to tak, že vysypu, traktor se zatočí a čeká na další zavolání. Mám to vyzkoušené, že k jednomu kombajnu jezdí dva traktory, abych na poli neměl velké prostoje. Někomu to třeba může zlobit, tomu věřím, pro mě to ale zatím funguje celkem dobře.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:23 pm

a zkoušels to u dvou kombajnů zavolat 2 traktory a každej aby přijel zvlášť ke každýmu?
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:27 pm

toto jsem ještě nezkoušel, ale nemyslím, že by s tím měl být problém. Každému traktoru dáš, ke kterému kombajnu má jezdit a to by mělo být celé, problém v tom nevidím.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:28 pm

ok vyzkouším
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 7:34 pm

dej pak vědět, jak to dopadlo, já se k tomu zatím asi nedostanu
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyTue Feb 26, 2013 9:16 pm

No chvíli to fakt fungovalo, kombajny mi jeli hezky za sebou a traktory samy najížděly, až do té doby když jsem změnil směrování kombajnů Používal jsem Follw me mod a u toho druhýho kombajnu co mě měl následovat jsem vždy musel přehodit strany a odstup do šířky, tzn. např. odstup 9 a naopak -9 . Až jednou se to nějak zvrtlo a kombajn z hezky rovného pole udělal slušnou klikatou cestičku.Asi jsem přehodil blbě strany. Potom traktor si sám neudrží boční vzdálenost od kombajnu při vysejpání a drkne do kombajnu, čímž mu rozladí zajetou lajnu či následování, takže při najíždění traktorů musim zasáhnout. S kombajny jsem to udělal jednoduše: po obvodu pole jsem jeden poslal svisle a druhého vodorovně oba na pomocníky H.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyWed Feb 27, 2013 2:21 pm

ja som to pri testovani riesil takto
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/fsscreen20130215115834.png/
z kombajnov spojenych folow me som zbieral zrno do maleho vleku a presypaval do kamiona na ceste
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/571/fsscreen20130212211526.png/
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyWed Feb 27, 2013 8:03 pm

hmm, zajímavé, já ještě v tak velkém nepodnikám, zatím si vystačím s jedním kombajnem a dvěma traktory, které k němu najíždí. K větší akci jsem se ještě nedostal :-) každopádně zajímavé poznatky i od Peha761
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyThu Feb 28, 2013 8:17 am

to su fotky z testovania mapy pocas upravy,bez money modu.dokopy takmer 40hod farmarcenia,tak som si zarobil Smile
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyThu Feb 28, 2013 8:26 am

jackalin napsal:
Nenašel jsem u kravínů jímku. Je to nějaký záměr o kterém nevím? No kdybychom se domluvily mohli jsme zkusit na teto mapě MP...
je tu betonova zumpa,kde ju mozes nabrat
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/838/fsscreen20130228092337.png/
Návrat nahoru Goto down
dandy251

dandy251


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 03. 13

Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: mapa   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 EmptyFri Mar 08, 2013 1:41 pm

tato mapa je super aj tie polia su velké, mapa ma všetko co ma mat a ja ju odporučam.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Thueringen Rhoen map
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: