ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Thueringen Rhoen map

Goto down 
+14
hamouzik
jackalin
tomi-h
niel020
44Honza
mato89
Peha761
Jerrow
ridermann
Afro07
JoKar77
Brajen
sintel
ramos4
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
dandy251




Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 03. 13

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: mapa   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 08, 2013 1:41 pm

tato mapa je super aj tie polia su velké, mapa ma všetko co ma mat a ja ju odporučam.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 08, 2013 1:48 pm

ono az tak neslo o velke polia,ako skor o kopce,nerovnosti...v tom je pekna
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 08, 2013 5:47 pm

Jsem rád, že se vám můj edit líbí.
Jinak dělám úplně novou mapu, ale je to běh na dlouhou trať, takže nedokážu říct, kdy by byla hotová...
http://imageshack.us/g/1/10050776/
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyThu Mar 14, 2013 4:29 pm

Tak jsem mapu taky zkusil a je to bomba....nehraje na ní někdo MP???
A jen takový zvídavý dotaz.
Co děláte se slámou??? Přece jen jí z těch obrovských polí požehnaně.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 15, 2013 11:04 am

slamu pouzivam do krmnej zmesi a na podstielanie.okrem toho za vykupom v mlyne mas drtic balikov,takze mozes nosit,drtit,zarabat....
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 15, 2013 11:13 am

Díky moc.....A mohl bys mi prosím tě ještě popsat, jak se dělá ta krmná směs??
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 15, 2013 3:27 pm

nevies ako sa robi krmna zmes pre kravy?potrebujes miesaci krmny voz-najlepsie samojazdiaci kuhn.donho das tri zlozky-balik slamy,balik travy a zbytok doplnis vykvasenou silazou.stroj ti indikuje aky mas namiesany pomer surovin-maju byt tri zelene policka.ak krmis spravne namiesanou zmesou kravy produkuju na 100%.ak krmis iba travou,idu na 40%.Dalej musis slamu podstlat pod kravy tak,ze nalozis balik slamy a vysypes ho pri kravach.ako som uz tu pisal,najlepsi je upraveny miesaci voz-nie origio-ktory vie sam narezat travu aj slamu-vtedy nemusis balikovat,ale len nanosit do stohu obe suroviny zbieracim vlekom a krmnym vozom si narezes jednotlive veci.Pozri tu na fore je viac tem k tomu.ak nieco nevies,pis a poslem foto priamo z mapy thuringen
krmny voz naplneny surovinami na najidealnejsi pomer:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/706/fsscreen20130215205626.png/
foto uskladnenych surovin v inej mape,v thuringen sa skladuju oproti krmnemu zlabu z prvej fotky
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/27/ddr1w.png/


Naposledy upravil Peha761 dne Sat Mar 16, 2013 10:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyFri Mar 15, 2013 10:26 pm

Samojezdící vůz Kuhn (origo stroj) nakládá sám slámu ze stohu, tak že nemusíš mít žádný upravený stroj
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptySat Mar 16, 2013 10:14 pm

ano,berie.ma nastavenu kapacitu 12000,stiahnuty 48000.ktory si vyberies zalezi na tom,v akom meritku hospodaris
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptySat Mar 16, 2013 10:50 pm

Ok to máš pravdu
Návrat nahoru Goto down
stalinrio

stalinrio


Počet příspěvků : 1
Registrován : 09. 03. 13

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptySun Mar 24, 2013 8:09 pm

Já jsem teda tady absolutní lama, ale mě se tahle mapa nechce spustit... Pokaždy když ji chci spustit tak se LS sekne a skončim... :-(
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptySun Mar 24, 2013 8:42 pm

No zjistil jsem že nějak špatně fungují sila v BGA. Vozy a stroje jezdí pořád po dně i když už je silo plné. a co hlavně nejde z něho nabrat do lžíce. omg
Zkuste to prověřit. Dík
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyMon Mar 25, 2013 12:48 pm

ja som tam pocas testovania videl,ze stroj nechodi po hromade,ale lisovanie prebieha.pouzival som origio nakladac a nabrat slo bezchybne.Len kontrolna otazka-naberas vykvasenu silaz?
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyMon Mar 25, 2013 7:21 pm

Určitě vykvašenou siláž. Použil jsem origo nakladače ale zatim to nešlo. Počkám až mi dokvasí druhý a zkusím i ten. U krav sila fungují bez problémů
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyMon Mar 25, 2013 8:21 pm

tak skus,nemal som tam nikdy problemy.este ma napada-ludia tu mali problem,ze nemali vymazany save,na ktorom pustili tuto mapu a mali tam subory z inej mapy.tie potom blbli-pozostatky z two rivers(tretia strana tejto temy)
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyTue Mar 26, 2013 3:55 pm

To jsem dal ja příspěvek, rostl mi tam plevel a to mělo logiku, ale tady mi nefunguje ani další silo. a zakladat novou hru a plnit znovu sila nebudu na to uz nemam sílu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyTue Mar 26, 2013 3:59 pm

Prosímtě dej si pořádnou mašinu do modů a máš siláže plno jedna dvě. To jsou mašiny co jezdí na autopilota, ty jen odvážíš. Tady si můžeš vybrat.

http://www.ls-novinky.cz/Claas246.html

http://www.ls-novinky.cz/Krone249.html
Návrat nahoru Goto down
vitanm

vitanm


Počet příspěvků : 2
Registrován : 10. 04. 13

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyTue Apr 16, 2013 7:17 pm

Ahoj nemohl by mi někdo prosím napsat postup jak odstranit ty lampy , co způsobují to sekání hry. Díkes
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyTue Apr 16, 2013 9:31 pm

Musíš mapu otevřít v Giants editoru a odstranit je tam a pokud s tím nemáš zkušenosti tak je to složité popisovat. Navíc jsem si všimnul že mapu zpomalují a to dost výrazně sklady sudů (růžovky) v pivovaru tak jsem odstranil i je. Pokud máš skype pošli mi soukromou zprávu a ja ti dam odkaz na mapu bez lamp a skladů v pivovaře
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 EmptyWed Apr 17, 2013 9:35 am

na 3 strane tejto diskusie pise jerrow ako lampy odstranit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thueringen Rhoen map   Thueringen Rhoen map - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Thueringen Rhoen map
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: