ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sláma z kukuřice

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 5:57 pm

Zdar, neví někdo jak udělat na kombajnu aby dělal řádky i z kukuřice? Kde by se to dalo upravit?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 6:14 pm

K tomu není co dodat, snad jen at ti dělá siláž nebo balíky rovnou ne!!!!!
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 6:16 pm

Co ty jsi za člověka??? Co tady po tobě čtu tak na každého machruješ dalo by se říct že skoro uražíš pokud tě to obtěžuje tak nic nepiš, nevím co je na tom divného že z kukuřice se dělá normalní sláma?? Dělal jsi někde na farmě nebo v JZD?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 6:22 pm

Právě že jo a nikde jsem takovou blbost neviděl.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 6:26 pm

Tak to zase nemám co já dodat, i kdyby to byla blosta jak píšeš, tak se podívej tady na nějaké mody jestli to není blbost nebo stroje jestli nedělají blobsti , když jsi tak realný člověk, ale o to tady vůbec nejde. Šlo mi spíš o to jak to funguje a kde se to přepisuje, šlo jen o zvědavost, ale tobě nemám ani v nejmenší chuť vysvětlovat a buď tak hodný a od té dobroty pokud uvidíš můj příspěvek dělej jako by jsi ho neviděl budu ti vděčný já to tak taky dělám když vidím jak komu odepisuješ
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 7:04 pm

Jako je v ls hodně úletů, to jo. Jen toto se mi zdá už moc no ale to jedno, jak chceš ty. Ta změna se dělá v xml souboru toho stroje. Máš nazevstroje. xml tak tam si to porovnej s ostatníma věcma a připiš si co chceš.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 7:06 pm

To si uz delas kozy ne? To je opravdu odpoved hodna tebe směju se ti
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 7:12 pm

Já narozdíl od tebe nemám jakousi lamu jak ty. Taky se nedivím že ji máš. Člověk ti poradí a ty se mu ještě vysměješ, hlavně že víš možná jak dát mod do hry a nic víc.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 7:46 pm

Treba mam lamu, alespon vim co dela kombajn jako jsi psal v prvnim prispevku ze by mel delat silaz a baliky od toho jsou jine stroje, a pokud si poradne prectes co to lama tady znamena tak bych pomlcel a co umim a neumim davat do hry vim lepe jak ty a myslim ze kdyby byl kazdy chytry jako ty tak toto cele formu nema smysl, i kdyz s tyvma odpovedma by asi zaniklo stejne
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1
bubak


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 07. 12

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyWed Jan 30, 2013 7:52 pm

Hoši hoši zase zajímavé téma s tou kukuřičnou slámou nevím proč blbost dnes se zpracovává kdeco na biomasu a myslím i v realu že už to funguje
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice EmptyThu Jan 31, 2013 7:35 am

Sláma z kukuřice samozřejmě je, akorát teď už jí nikdo nedělá. Nebo co myslíte, že lezlo z kombajnu (např. E514, 516 atd.), když ještě nebyly drtiče a sekala se kukuřice na zrno?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sláma z kukuřice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sláma z kukuřice   Sláma z kukuřice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sláma z kukuřice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» slama kukurice
» Kukuřice
» kukuřice
» kukuřice na zrno
» kukuřice - sečka MR

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: