ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 kukuřice - sečka MR

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 3:36 pm

Dobrý den, mám opatrný dotaz: jelikož jsem zemědělský nevzdělanec, moc nepoznám sečku/secí stroj na kukuřici. Prolezl jsem pořádný kus internetu a hledal něco takového:
- starý kus
- na malá pole
- ideálně z produkce RVHP (soc. / východní blok - kdo by nevěděl Very Happy )
- ideálně MR (ale nemusí být)
U modů secích strojů to málokdy bývá napsáno že seje kukuřici, Amazone EDX6000-2C nebo ED302 je prudce moderní a nic jiného se mi nepodařilo najít Crying or Very sad
Prosím pomůže někdo?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 6:24 pm

nájdi si seječku a dopíš si tam kukuricu aby siala aj kukuricu sú na to návody alebo mi pošli sečku a ja ti to tam dopíšem
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 6:42 pm

JOHO zrejme mu ide o sejacku urcenu priamo na kukuricu.Niektori mame radi poriadok v tejto hre a siat jednou sejackou obilie,repu a zemiaky je nam proti srsti
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 6:45 pm

nie pochopil som to tak že chce stárú sejačku ako napísal východný blok tak nech si nájde hoc akú starú sejačku nech si tam dopíše čo potrebuje a nech to seje jednou lebo možno nezoženie zvlášť na to a zvlášť na to v starom prevedení myslím že si jeho a ani mňa vôbec nepochopil no hlavne jeho
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 7:06 pm

nesuhlasim.ma ist o sejacku kukurice.su to stroje urcene priamo na siatie kukurice,slnecnice a repy.Tak ako origio v hre,aj v reali http://stroje.mybazar.sk/inz/predam-4-riadkovu-sejacku-na-presny-vysev-kukurice-183689.html
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 7:16 pm

ale on chce asi starú sejačku teda hrdza a tak a taká v origo hre nie je. Teda aspoň ja ho tak chápem keď píše že starú asi chce na nej hrdzu a iný bordel tak ak som to ja zle pochopil tak sorry
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR EmptyThu Sep 04, 2014 9:59 pm

Ahoj kluci, díky oběma, myslel jsem sečku na pár řádků kukuřice, s rokem výroby třeba méně než 1990. Díky tomu odkazu na inzerát jsem našel do hry ruskou (asi ?) SPC6. Nic jiného zřejmě neexistuje...
JOHOsvk - já to myslel tak, že ani nevím, jestli v reálu osmdesátých let mohla sečka kukuřice sít taky něco jiného než kukuřici. Pokud ano, buď si to zkusím dodělat, nebo bych se později ozval. No a vzhledem k době, tak aj tá hrdza je na mieste Smile
Ocením reálné informace. A je to pravda, snažím se hrát co nejreálněji...
Ještě jednou díky!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





kukuřice - sečka MR Empty
PříspěvekPředmět: Re: kukuřice - sečka MR   kukuřice - sečka MR Empty

Návrat nahoru Goto down
 
kukuřice - sečka MR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» sečka
» Sečka
» Funkční sečka
» sečka - AMAZONE EDX 6000
» Sláma z kukuřice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: