ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jak zvetsit obsash silazni jamy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
mikei

mikei


Počet příspěvků : 4
Registrován : 15. 05. 13

jak zvetsit obsash silazni jamy Empty
PříspěvekPředmět: jak zvetsit obsash silazni jamy   jak zvetsit obsash silazni jamy EmptyMon Aug 19, 2013 6:22 am

Čau lidi poreboval bych poradit jak zvetsit kapacitu silazní jamy .
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

jak zvetsit obsash silazni jamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak zvetsit obsash silazni jamy   jak zvetsit obsash silazni jamy EmptyMon Aug 19, 2013 11:06 am

Ahoj,

tak ti poradím, ak nevieš ako, tak dám návod na základ mapu,

Program Files C/ Farming Simulator 2013/data /maps-map01.I3D

otvor to, po otvorení si nájdi BGAFacility/ bunkerSilo01 a klikni na bunkerSilo01 a hneď v User Attributes sa ti otvoria kolonky a tam budeš mať capacity 600000 a zmeň tak ako ty to chceš.

ak to urobiš tak skús to aj v svojej mape takú akú ty hraješ.

Inak dúfam, že vieš ovládať Giants Editor.

dúfam, že pochopiš.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

jak zvetsit obsash silazni jamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak zvetsit obsash silazni jamy   jak zvetsit obsash silazni jamy EmptyMon Aug 19, 2013 4:49 pm

Nechci zakládat nové téma když mám skoro totožnou otázku: Silážní jámu sice zvětšenou mám ale nejde mi zvětšit objem v té násypce do které se dává už zkvašená siláž. Sice jsem to upravil ale ve hře tam zas nedám víc jak těch původních 50t. Všechny ostatní úpravy provedené v GE fungují na jedničku pouze toto nějak drhne. PS.: řeč je o origo mapě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jak zvetsit obsash silazni jamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak zvetsit obsash silazni jamy   jak zvetsit obsash silazni jamy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
jak zvetsit obsash silazni jamy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silážní jámy v mapách
» Objem silážní jámy
» Kapacita silážní jámy
» Vložení kopie silážní jámy
» Silážní jáma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: