ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silážní jámy v mapách

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
MrRey
štamgast 3
štamgast 3
MrRey


Počet příspěvků : 41
Registrován : 19. 03. 14

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptySun Mar 08, 2015 6:07 am

Zdravim chlapci, chci se optat jestli když v multiplayeru plníte nebo vybíráte silážní jámy, a když jeden z hráčů jede třeba vyklopit nebo nabrat siláž tak se to strašně trhá a dělá to všem lidem na servru na všech mapách.

Je nějaké řešení jak tento jev minimalizovat nebo odstranit, popřípadě dělá vám to taky ?

Dík za rady.
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptyTue Mar 10, 2015 11:50 am

ahoj, mám tenhle problém na všech mapách co hraji a i v singlu. buď osobně nebo přes CP zajedu s řezankou a po celou dobu co se vyprazdňuje vlek je hra trhaná. začalo mi to i když mám hodně balíků na hromadě a jedu si s nakladačem pro balík Sad
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptyTue Mar 10, 2015 12:03 pm

treba si skontrolovať log hry a tiež trhanie hry ovplyvňuje množstvo modoch v zložke mods a aj množstvo kúpených modov na mape a aj náročnosť mapy na hardwer tiež jej veľkosť pri MP je dôležité to čo som napísal plus dobré internetové pripojenie a ten čo vytvára server musí mať veľmi výkonný PC a aj internet samozrejme ak túto hru budete hrať s originál strojmi na originálnych mapách bez pridaných modov a samozrejme mať origonál hru predpokladám že by to malo ísť všetko OK no samozrejme aj tam platí ten kto vytvára server musím mať dobrý PC a dobrý internet
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptySun Mar 22, 2015 6:04 am

Je to v texturách, když je jich mnoho na malé ploše. Grafická karta nestíhá zobrazovat. Chce to dobrou grafiku a hodně pamětí, za předpokladu, že procesor není nějaká sr....a. Na server potřebuješ o hodně větší výkon než na singl.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptySun Mar 22, 2015 9:03 am

farming simulátor je celkovo zle optimalizovaný na HW preto tá hra vyťažuje grafiku a ram pamäť mal som 8gb ramky vyťaženie bolo 90% teraz mám 16gb ramky a zas je vyťaženie 90% pri tých istých modoch takže kupovať viac ramky a lepšiu grafiku je totálny nezmysel sú to vyhodené peniaze lebo požiadavky na hry stanovené výrobsom sú naozaj prijateľné a minimálne je to všetko o optimalizácii a kompatibilite

To že som hore vyššie napísal že treba mať super počítač som napísal preto aby to mal ten človek hrateľné s modmi ktoré tam chce odporúčam všetkým ak chcete túto hru hrať v čo najlepšej hratelnej kvalite používajte len originálne mody od tvorcov samotnej hry najlepšie nemať v mods nič alebo len minimum modov odporúčam tak do 50 modov ešte aj to som asi prehnal ak toto dodržíte stačí vám aj priemerná pc zostava
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptyTue Mar 31, 2015 5:13 pm

To je snad v pořádku, že je ramka využitá na 90%. Smyslem je využití celého potenciálu PC. Proto je taky velký rozdíl mezi win x86 a x64. Spočívá v tom, že 64bit systém umí (mimo jiné) daleko lépe hospodařit s pamětí. K čemu by mi bylo 16GB, když bych využíval jen půlku? Pak to jsou vyhozené peníze.
Samozřejmě, že je k tomu třeba optimalizovat i ostatní HW tak, aby nikde nevznikalo tzv. úzké hrdlo lahve. Jistě, že jde hru provozovat s originál módy s origo mapou a na střední detaily. Ale byla by to škoda nevyužít celý potenciál hry. Pak teprve vyniknou všechny detaily, animace, hra nelaguje - jde plynule, nepadá a můžu si třeba zapnout i zrcátka. Když si něco koupím, tak to chci využít naplno. A když vím, že to nepůjde, tak si to nekoupím, nebo si pořídím něco jiného. U každé hry výrobce uvádí minimální a doporučené požadavky. Když je nesplňuji a přesto si hru koupím, tak jsem osel a vyhodil jsem peníze. Nebo prostě musím rozbít prasátko a zainvestovat do vybavení. Osobně volím vždy konfiguraci o něco vyšší, než je doporučená.
Jinak úplný souhlas, že je to také z velké části o optimalizaci a kompatibilitě. Módy se musí pečlivě vybírat a pokud možno co nejméně do počtu.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptyTue Mar 31, 2015 10:00 pm

ja zas mám iné zmýšľanie ja moc nepozerám na to aby som mal hru na full detaily mne ide hlavne o hrateľnosť ja si zahrám aj starú 2d alebo 3d hru ide o tom aby som sa zabavil to je podľa mňa podstata hier zabaviť sa prípadne pri tej hre aj rozmýšľať ak to je napríklad stratégia. Ale to je o hráčoch každý chce niečo iné ja chcem hlavne dobrú hrateľnosť ja som tu už dával návod ako si dobre zoptimalizovať hru tak aby netrhala ale prišiel som na to že môžete meť všetko naplno len kvalitu grafiky treba dať na medium nevýhoda je že pri traktoroch vám nebudú svietiť zároveň predné aj zadné svetlá naraz buď len predné alebo len zadné u niektorých traktoroch to funguje ešte som neprišiel na to že prečo to tak je
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách EmptyThu Apr 02, 2015 7:52 pm

Jasně, rozumím. Já se zase snažil podat obecné vysvětlení a co nejlépe poradit.
Ano, i já si rád zahraju starší hry, také mi baví dobré strategie. Ale pokud je to simulátor čehokoliv, tak to prostě chci mít ve FULL. Moc se mi právě líbí, když se to co nejvíc přibližuje realitě. Vizuálně i funkčně. Ale to je můj názor a nikomu jej nevnucuju. Asi se na to díváme každý jinak. Taky je jasné, že si každý nemůže koupit mašinu např. za 50 000.
Jinak, vím že na medium nejdou zrcátka, ale světa, tak to jsem nevěděl, ani nezkoušel. Ale když uvažuju teoreticky:  pokud to svítí na originálech, tak to musí být chyba v módu. Ale ruku do ohně bych  za to nedal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silážní jámy v mapách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silážní jámy v mapách   Silážní jámy v mapách Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silážní jámy v mapách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Objem silážní jámy
» Kapacita silážní jámy
» Vložení kopie silážní jámy
» jak zvetsit obsash silazni jamy
» Odvoz trávy ze silážní jámy..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: