ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Odvoz trávy ze silážní jámy..

Goto down 
+2
Martin SK
tom.patrman
6 posters
AutorZpráva
tom.patrman

tom.patrman


Počet příspěvků : 2
Registrován : 07. 01. 14

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyTue Jan 07, 2014 4:41 pm

Ahoj, rozhodl jsem se, že začnu krávám dávat píci takže jsem do silážní jámy dal trávu, jenže teď jsem začal pěstovat kukuřici (koupil jsem si i ten sekač) a chci tam místo tý trávy dát kukuřici ale potřebuju radu...Buďto udělám píci z trávy takže budu pokračovat s trávou, nebo tu trávu dám pryč ale nevím čím (nejde ani bagr ani nakládací vůz)..
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyTue Jan 07, 2014 4:46 pm

travu tam mozes nechat,kludne mozes pokracovat kukuricou je to jedno ci je to silaz alebo senaz,hra to nerozdeluje,aspon ja som sa z tym nestretol
Návrat nahoru Goto down
tom.patrman

tom.patrman


Počet příspěvků : 2
Registrován : 07. 01. 14

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyTue Jan 07, 2014 5:03 pm

Uf... tak díky..
Návrat nahoru Goto down
HonzaCZ
štamgast 4
štamgast 4
HonzaCZ


Počet příspěvků : 57
Registrován : 23. 07. 11

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptySat Jan 18, 2014 11:41 am

Ahoj, mám dotaz...v silážní jámě mám hotovou siláž, odvoz k BGA se provádí nakladačem, klasika...no a já se chci zeptat, jestli existuje nějaká rychlejší metoda, např. nakládacím pásem do vleku a ten pak celej vysypat do BGA, jde to?
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptySat Jan 18, 2014 12:18 pm

Myslim že aj tu na novinkach su na stiahnitie dopravnikove pasy ktorymi to naložiš do vleku
Vyskušaj a uvidiš neni nič lahšieho a myslim že je to aj rychlejšie ako tu čakať na odpoveď
Ja na to použivam CP.
Návrat nahoru Goto down
HonzaCZ
štamgast 4
štamgast 4
HonzaCZ


Počet příspěvků : 57
Registrován : 23. 07. 11

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptySun Jan 19, 2014 9:01 am

Měl jsi pravdu, tak jsem to vyzkoušel a funguje to přesně k mé spokojenosti, díky Smile
Návrat nahoru Goto down
bartik86

bartik86


Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 10. 12

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyWed Mar 26, 2014 8:13 am

HonzaCZ, a jaký vůz si při tom využil? Jelikož kdy použiju vůz, naberu v pohodě, vysypu v pohodě ale při vysypávání do BGA se mi nepřičítají peníze.
Návrat nahoru Goto down
HonzaCZ
štamgast 4
štamgast 4
HonzaCZ


Počet příspěvků : 57
Registrován : 23. 07. 11

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyWed Mar 26, 2014 6:39 pm

Ahoj, tento vlek, a navíc jako jeden z mála dokáže naložit krmnou směs z míchací stanice.

http://uloz.to/xFSJPNSA/kroegermuk303-agravis-zip
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyThu Mar 27, 2014 8:24 pm

Tiež aj tento, aj krmnu zmes z mischstation

http://ulozto.cz/xkGpS3Aq/krampebbs900-ce-zip
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. EmptyThu Mar 27, 2014 9:19 pm

Tady je 7 vleků a několik aut které umí naložit krmnou směs z míchárny + spoustu jiných plodin navíc.

http://uloz.to/xPxXSf7K/zdbrodek-v2-pack-rar
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odvoz trávy ze silážní jámy..   Odvoz trávy ze silážní jámy.. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odvoz trávy ze silážní jámy..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Objem silážní jámy
» Silážní jámy v mapách
» Odvoz mléka + hnojačka
» jak zvetsit obsash silazni jamy
» Vložení kopie silážní jámy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: