ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 courseplay 3.41- problem

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Marek Sorát

Marek Sorát


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 08. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyFri Aug 08, 2014 9:15 pm

Caute vsetci, velmi by som vas chcel poprosit o radu. Pozeral som uz aj tu na fore, ale nenasiel osm nic, co by nieco podobne riesilo. Stiahol som si mod couseplay 3.41, nahram si trasu, zvolim odvoz od kombajnu/rezacky a ked to potom aktivujem, tak traktory pocas jazdy vobec nejdu plynulo, kolise im rychlost a obcas sa dokonca stava, ze uplne zidu z cesty a idu niekde prec. Dakujem za akukolvek pomoc  Smile 
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptySat Aug 09, 2014 9:52 am

A píše ti něco log? Jinak rychlost stroje se tam dá někde nastavit. Mrkni na video návod tam to vysvětluje
Návrat nahoru Goto down
Marek Sorát

Marek Sorát


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 08. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptySat Aug 09, 2014 2:49 pm

Log je praveze cisty. Jemu v tom videu ten traktor ide pekne plynulo, mne tak nejde. U mna najskor zrychli na max rychlost a potom je vidiet aj na es limiteri ako idu percenta dole az k 50% a potom zase vyskocia na 100%.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptySat Aug 09, 2014 8:20 pm

Co jsem tak pročítal tak je ještě nedodělaný a každému to jede jinak :/ takže těžko říct co tomu je....
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptySun Aug 10, 2014 4:17 pm

Otazka este je, s akymi traktormi to nejde. Skusal si aj original stroje z hry alebo len mody?
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptySun Aug 10, 2014 5:01 pm

Já to nezkoušel jen jsem to četl tady na fóru, že s tím jsou problémy. Já to zatím nemám čas testovat...

Asi ti nezbude nic jiného než zkoušet, zkoušet a zkoušet.....
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyMon Aug 11, 2014 5:47 pm

Tak to bola skor otazka na Mareka co ma s tym problem. Mne to funguje sa mi zda spravne.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyMon Aug 11, 2014 6:13 pm

sorry nějak mi uteklo, že to nepíše on Very Happy  Embarassed 
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyMon Aug 11, 2014 6:17 pm

Taky jsem s tim měl problém,po pár testech jsem zjistil,že mi to dělají hlavně traktory s ESLimiterem,ale také né všechny.S origo traktorama to funguje dobře.
Návrat nahoru Goto down
Marek Sorát

Marek Sorát


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 08. 14

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyThu Aug 14, 2014 4:50 pm

Takže som ten courseplay aj ja testoval a dospel som k dvom veciam. Prva, ze ak zvolim moznost rychlosti rychlost z nahravania, tak vtedy sice traktor dodrziava zhruba rychlost ako pri nahravani, ale ide trhano. Ked vsak zvolim maximalnu rychlost, tak ide pekne plynulo, ale treba zaroven upravit aj hodnotu rotation speed v xml subore traktora. Ja ju mam nadstavenu na 80 a je to v poho  Smile Druha vec je, ze ak je zapnuty courseplay a ja sedim v traktore, tak sa stava, ze traktor zide z cesty. Akonahle sa ale prekliknem do ineho stroja, tak sa opat dostane na spravnu cestu. A este k tomu es limiteru, co som cital aj na zahranicnych forach, tak byva s tym problem, ale ja osobne som testoval aj jeden traktor bez es limiteru a nejaky vyraznejsi rozdiel som nepostrehol.
Návrat nahoru Goto down
Smukino87

Smukino87


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 07. 11

courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem EmptyWed Aug 27, 2014 8:30 pm

Zdravím Vás, mám menší problém, hraju origo verzi FS titanum, vše mam aktualizované, ale když chci hrát s courseplay 3.41 tak mi nechce nabídnout Field work. Zkoušel jsem to uvíce stroju, díval se na spoustu návodu, ale prostě tuto funkci v CP nemam aktivní. Když CP nastavím na odvozy tak všechno funguje, ale Field work se prostě semnou nebaví.Nevíte někdo čím by to mohlo být???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





courseplay 3.41- problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: courseplay 3.41- problem   courseplay 3.41- problem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
courseplay 3.41- problem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» courseplay problem s rezankou
» Courseplay -- vše sem --
» courseplay
» Courseplay
» Jak na COURSEPLAY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: